Kontakt Zboží
Hodnocení: (317) 100%
Nadšenci: 2156
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1466
Registrace: 23.9.2013
Město: Dětmarovice
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

Vítejte v e-shopu plném háčkovaných a vyšívaných maličkostí...

 

Jaká je Y-vonne?

 

Y-vonne je nerozumná...

Co dělá, nevychází z rozumu, ale z nadšení pro vytváření nových, neotřelých kousků. A to se rozumem prostě dělat nedá!

 

Y-vonne je vybíravá...

Jak jinak by pro vás dělala to nej...? Vyrábí pro vás z těch nejměkčích klubek, objevujte stále nové techniky, vše pečlivě vymýšlí, zkouší, třídí a opakuje tak dlouho, dokud se k vám nedostane výrobek v prvotřídní kvalitě. 

  

Y-vonne je netrpělivá...

Zboží s dodací lhůtou ihned (kategorie skladem) odesílá v den přijetí vaší platby, ostatní zboží s dodací lhůtou 1 a více dnů (zítra a později) pro vás vyrábí na zakázku bleskovou rychlostí.

Y-vonne je náročná...

Na každém detailu jí záleží, ráda vám proto upraví nebo vyrobí zboží dle vašich požadavků. Vaše přání splní obratem, nemožné na počkání. :)

 

Y-vonne je rozmazlená...

Má ráda originalitu,  i pro sebe vymýšlí stále nové věci a ráda proto nakupuje na Fleru!

 

 

 

 

 

 

Copyright ©  Yvona Rohrerová, 2016 - 2018
Všechna práva vyhrazena

Freepik

Údržba háčkovaných a pletených výrobků

 Všechny prodávané háčkované a pletené výrobky je možné prát ručně, ve vodě vlažné do 30 stupňů v přípravcích určených pro vlnu nebo v mýdlové vodě. Výrobky neždímejte, jen jemně vymačkejte vodu a nechte volně uschnout.

Kovové části (zapínání u peněženek) nemáčejte!

Dřevěné součásti (knoflíky, korálky) obtírejte vlhkým hadříkem.

 

 

Údržba vyšívaných krajkových výrobků

Všechny prodávané vyšívané krajkové výrobky je možné prát ručně, ve vodě vlažné do 30 stupňů v přípravcích určených pro jemné prádlo nebo v mýdlové vodě.

Krajky jsou dodávány naškrobené, po vyprání je můžete opět naškrobit a vyžehlit na nejnižší stupeň.

Krajkové výrobky neždímejte, nemačkejte, jen vyrovnejte a nechte volně uschnout.

 

 

Údržba vyšívaných krajkových šperků

Vyšívané krajkové přívěšky jsou naškrobeny a nepotřebují téměř žádnou údržbu. Pokud jsou zkombinovány s chirurgickou ocelí, snesou i déšť. Pokud by vás ale potkala pořádná průtrž, pak stačí výšivku vysušit na rovném povrchu, případně ji zatížit nebo vyžehlit na nejnižší stupeň.

Chirurgická ocel si zachovává trvalý vzhled a barevnou stálost, je velmi pevná a je odolná proti odírání, oxidaci. Není třeba žádná údržba, nevadí jí ani voda. Je vhodná i pro alergiky. 

Bižuterní kovy nemáčejte, nemají rády vodu, parfémy, laky, agresivní pot. Skladujte je na suchém a tmavém místě.

 

Při dodržení návodu na údržbu vám  výrobky budou sloužit hezké po dlouhou dobu.

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží, materiálu a návodů od prodejce Y-vonne, Y-vonne návody a by Lo-la.

IČ 60964626, fyzická osoba zapsána v Živnostenském rejstříku, úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona:  Magistrát města Karviné

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.2: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován vnitřní Fler poštou.

2.3: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.

2.4: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

2.5: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.

2.6: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky vnitřní Fler poštou.

2.7: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změny ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.

2.8: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2.9: Po zaplacení zboží zákazník obdrží elektronický účetní doklad, který slouží zároveň jako dodací a záruční list. Může si ho kdykoliv stáhnout u vytvořené objednávky. Pokud kupující preferuje papírový účetní doklad, na žádost bude přiložen k odesílané objednávce.

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1: Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího.

3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.3: Jedná-li se o zboží vyrobené či pozměněné podle přání zákazníka, není možné od kupní smlouvy odstoupit. Vztahuje se i ke zboží vyráběné na zakázku, tedy vše, kde je dodací doba jeden den a víc dnů.

3.4: Nevyzvednutí zboží u doručovací společnosti se nepovažuje za řádné odstoupení od smlouvy ani vrácení zboží do 14 dní, při takovém způsobu odstoupení od smlouvy se nevrací poštovné.

4. Práva a povinnosti prodávajícího

4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky. Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list bude zaslán elektronicky, na vyžádání i se zbožím. Návod v češtině bude zaslán zákazníkovi elektronicky po odeslání zboží prodávajícím na uvedenou dodací adresu, neřekne-li nakupující jinak.

4.2: Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

4.4: Prodávající upozorňuje, že Amigurumi výrobky jsou dekorační povahy a nejsou vhodné na hraní pro děti do 3 let.

 

5. Práva a povinnosti kupujícího

5.1: Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.2: Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.

5.3: V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6. Dodací podmínky

6.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.

6.1.1: Objednávky jsou doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka. Návody jsou doručovány vnitřní Fler poštou.

6.1.2: Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a je vždy uvedeno u výrobku.

6.1.3: Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

7. Zboží na zakázku

7.1: Zadání zboží na zakázku

7.1.1: Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka. Vztahuje se i ke zboží vyráběné na zakázku, tedy vše, kde je dodací doba jeden den a více dnů.

7.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat vnitřní Fler poštou.

7.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován vnitřní Fler poštou.

7.2: Průběh objednání zboží na zakázku.

7.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

7.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a cenou.

7.2.3: Po zákazníkovi bude požadováno zaplatit kupní cenu. Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

7.2.4: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

7.3: Vyhotovení zboží na zakázku.

7.3.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

7.3.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem. Cena může být změněna jen na základě domluvy v případě specifických požadavků zákazníka.

7.3.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.

7.4: Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

7.4.1: U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod či platbu v hotovosti (při osobním předání).

7.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.

7.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

7.5.1: Na vrácení zboží na zakázku nemá nakupující nárok. Pokud zboží nesplňuje dohodnuté parametry, je možné uplatnit reklamaci.

7.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

8. Reklamační řád

8.1: Záruční doba

8.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

8.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

8.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

8.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

8.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

8.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

8.2: Způsob reklamace

8.2.1: Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího vnitřní Fler poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

8.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění spolu s kopií dokladu o koupi (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).

8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.

8.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

8.2.5: V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

8.3: Provedení reklamace

8.3.1: Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

8.3.2: O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem vnitřní Fler poštou.

8.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

9. Vrácení zboží

9.1: Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu bez udání důvodu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

9.2: Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.

9.3: Ve vrácené zásilce má být také kopie dokladu o koupi. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

9.4: Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

10. Ochrana osobních údajů

10.1: Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

11. Závěrečná ustanovení

11.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

11.2: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Zboží skladem zasílám doporučeně Českou poštou obratem po připsání platby, u zboží na zakázku je dodací lhůta uvedena u výrobku.

Poštovné v rámci České republiky je vždy uvedeno u výrobku,  v případě nákupu více výrobků platíte jen jedno poštovné, které se odvíjí od množství a váhy zakoupeného zboží. V případě změny poštovného posílám informace zprávě.

Poštovné na Slovensko není uvedeno, pokud máte zájem o zboží z mého obchodu, kontaktujte mě ve zprávě.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - vždy doporučeně
Obchodní podmínky

Tady by měly být podrobné obchodní podmínky, které jsou podle zákona všude stejné a samozřejmostí je, že je dodržuji. Zkráceně - budu se vám snažit vyjít maximálně vstříc.

Zboží s dodací lhůtou ihned (dnes) odesílám v obratem po přijetí vaší platby, ostatní zboží s dodací lhůtou 1 a více dnů (zítra a později) vám vyrobím na zakázku a odešlu co nejrychleji, nejpozději tak, jak je uvedeno u zboží.

Pokud rádi čtete romány, kompletní obchodní podmínky najdete zde

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 11859827lauermannova | 07.07.19 | 11:01

  Děkujů za moře ❤️ a přeju pohodovou neděli Drink,Yvonko

 • 11859641LENKA BLAZA | 07.07.19 | 09:19

  Díky moc, je to zelené potěšení, juhů! Velký úsměv

 • 11847973matyma | 29.06.19 | 21:45

  díky za milou návštěvu Zamilovaný pohledKvět

 • 11839451lauermannova | 24.06.19 | 10:58

  Děkujů za ❤️ a přeju krásný denDrink,Yvonko

 • 11831051lauermannova | 18.06.19 | 23:07

  Děkujů za ❤️ a za gratulku k TOPu Tulipán,Yvonko

 • 11811573lauermannova | 07.06.19 | 09:11

  Děkujů moc za ❤️ a přeju, ať máš brzy hotovo a výsledek podle představ!Velký úsměv

 • 11656673S-tyl | 20.03.19 | 22:02

  Děkuji moc!

 • 11656539JanineFragments | 20.03.19 | 21:22

  Děkuji moc za gratulaci. Z téhle titulky mám obzvlášť radost Tanečnice

 • 11654761lauermannova | 20.03.19 | 10:25

  Děkuju za gratulku Tulipán a přeju krásný den Svítíčko sluní,Yvonko

 • 11641195hankacap | 14.03.19 | 10:20

  Krásné zboží.... Palec nahoruPotlesk

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím