Spirály s kuličkami

Cena není dostupná
Prodáno 15.12.2017
Zboží je nedostupné.

Cínovaná spona do vlasů s rubíny ve fuchsitu.

Šperk je vyroben z bezolovnatého cínu se stříbrem, broušen, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem. K výrobě byla použita bižuterní spona.

Barevnost fotografií (tzn. i kamene) se může lišit podle nastavení monitoru.

Použitý minerál: Rubín ve fuchsitu

Rubín ve fuchsitu se obecně považuje za kámen, který ukazuje člověku cestu, jakou si zachová vědomí vlastního ,,já". Stejně se věří, že pomáhá přeměňovat všechny formy negativní energie na její pozitivní varianta.

Rubínová složka kamene je kromě toho schopna dodat člověku energii. Podporuje nadšení, vitalitu, motivaci a odhodlání žít svůj život podle vlastních rozhodnutí. Rovněž pomáhá navodit pozitivní stav mysli a dodává člověku odvahu. Člověk si dokáže s rubínem stanovit realistické cíle, které je následně motivován splnit.

Fuchsit dokáže znásobit sílu jiných krystalů. Kromě toho dodává člověku zdravý pocit skutečné sebehodnoty. Dokáže pomoci v případech emocionálního vydírání a velké zátěže. Fuchsit je rovněž vhodný pro úpravu mezilidských vztahů, které mají být napravena. Věří se také, že fuchsit pomáhá pochopit aspekty a okolnosti každodenního života.

Kontakt Zboží
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 240
Aktivita: aktivní
Prodáno: 198
Registrace: 15.5.2013
Město: Brno
Stát: ČR
Katalogové č.: 6535877
Vloženo: 7.8.2015
Počet srdcí: 42
elegantní, hravý, veselýženystříbro, měď, cín, bižuterní kovostatní
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím