Polohovací pásek na nožičky kočárku Valco Snap 4

Cena není dostupná
Prodáno 14.5.2019
Zboží je nedostupné.

Jednoduché řešení chybějícího polohování podložky pod nožkama na starší kolekci kočáreku Valco Snap 4. Pásek se patentky připíná přes madlo a dole na konstrukci kočárku.

K tomuto kočárku šiji i malé nánožníky, které výrobce odmítá dodávat do Evropy a tašky na madlo z látek dle vašeho výběru, stejně jako ochranné potahy na madlo před dítě. Pokud si přejete ušít pásek se stejné látky jako např. tašku nebo potah na madlo, ráda vám vyhovím, standardně bude dodán černý.

Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací lhůty se mohou mírně protáhnout, počítejte s tím, prosím. Hezké prázdniny i vám!
Kontakt Zboží
Hodnocení: (408) 100%
Nadšenci: 862
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1662
Registrace: 11.6.2008
Město: Brno
Stát: ČR
Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací... více »
Katalogové č.: 5434760
Vloženo: 26.8.2014
Počet srdcí: 16
unisex
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím