Ochranný potah na madlo kočárku Valco Snap 4

Cena není dostupná
Prodáno 23.6.2019
Zboží je vyprodáno
Detail výrobku

Potah je ušitý z kočárkoviny, přidělává se suchým zipem po celé délce. Je vytvarovaný podle madla. Dá se vyprat na 30 stupňů, při praní doporučuji zapnout suchý zip.

Ač bývá nejčastěji černý, je možno jej ušít v jakékoliv barvě a vzoru dle vašeho přání, pěkně vypadá např. sladěný s taškou.

Další fotky realizovaných zakázek v tomto blogu.

POZOR! Ptřebuji k objednávce zprávu, zda máte kočárek z novější várky již s polohováním nožiček nebo ještě bez polohování, protože madlo je pak jinak dlouhé.

Pokud si přejete potah na madlo z černé barvy, doba dodání je cca 1 týden od zaplacení, pokud z látky, která se bude objednávat, počítejte prosím s delší dobou dodání, jen týden obvykle trvá, než mi materiál přijde a mohu jej objednat až po zaplacení vaší objednávky. Když nebudu mít zprávu o požadovné barvě či vzoru, automaticky vám přijde potah černý.

Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací lhůty se mohou mírně protáhnout, počítejte s tím, prosím. Hezké prázdniny i vám!
Kontakt Zboží
Hodnocení: (408) 100%
Nadšenci: 862
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1662
Registrace: 11.6.2008
Město: Brno
Stát: ČR
Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací... více »
Katalogové č.: 6215143
Zobrazení: 1109x
Vloženo: 8.4.2015
Počet srdcí: 16
unisex
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím