MAXI-pexeso: 12 měsíců

Cena není dostupná
Prodáno 7.11.2016
Zboží je nedostupné.

Učíme se hrou: Pexeso je určené pro děti od tří let, zejména pro předškoláky. Obsahuje 24 kartiček (12 párů). Každý obrázek ukazuje charakteristické věci pro jeden měsíc v roce. Rámečky kolem obrázků rozdělují měsíce do čtyř ročních období pomocí čtyř různých barev. Rubová strana zobrazuje, jak se mění v průběhu čtyř ročních období jabloň.


MAXI karty: Strana kartičky má 67 mm (porovnejte s pexesy doma v šuplíku, mívají obvykle kolem 45 mm). Velká karta umožňuje, aby obrázek obsahoval více detailů.


Pevný materiál: Použitý papír má hmotnost 300 g na m2. (Kdo chce, může zkusit převážit pexesa doma v šuplíku. :) U velké většiny vám vyjde, že použitý papír je o něco slabší.)


Digitalizovaná pastelka: Obrázky jsou kreslené pastelkami a poté digitálně upraveny. Tímto digitálním zpracováním se zlepší krytí podkladu a také více rozzáří barvy. Zároveň je prováděno citlivě, aby zachovalo charakteristický vzhled kresby pastelkou.


Profesionální zpracování: Obrázky jsou samozřejmě ručně kreslené originály. Samotný tisk byl zadán do tiskárny. Je použitý křídový papír.


Minimální poštovné: Cenu za dopravu dávám nízkou, jak to jen jde. Zhruba odpovídá pouze ceně poštovní služby a ceně za balící meteriál.


Trička: Prohlédněte si v mé nabídce také trička, která dále pracují s motivem 12 měsíců a 4 ročních období.

Kontakt Zboží
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 26
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20
Registrace: 3.7.2011
Město: Stupice
Stát: ČR
Katalogové č.: 7569394
Vloženo: 3.7.2016
Počet srdcí: 61
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím