Maxi kulička metalická - stainless steel

Cena není dostupná
Prodáno 19.7.2019
Zboží je nedostupné.

Ručně háčková kulička s vháčkovanými skleněnými korálky zavěšená na dlouhém řetízku. Všechny kovové komponenty jsou z nerezové oceli - materiálu, který kromě toho, že je vhodný pro alergiky nemění časem barvu a odolává i působení vlhka.

Díky této technice mohu pracovat s kombinací barvy podkladu - Perlovky - a barvy korálků. Černý podklad oživne díky metalickým (hnědým, modrým, fialovým, tyrkysovým, zeleným) korálkům, které vytváří "taftový"efekt. Přesto kulička zůstává tlumená a elegantní. Kulička je určená především na denní nošení. Je možné jí kombinovat např. se současnou bižuterií - řetízky v různých délkách, ale vynikne i samotná.

Použité materiály: Kuličky jsou obháčkované kvalitní českou 100% bavlněnou přízí Perlovka, která je stálobarevná a ani po několika letech nošení se její kvalita nemění. Korálky Presiosa jsou navlečené na Perlovce a hustě vháčkované.  Vnitřní výplň tvoří kulička z umělé hmoty.

Kulička o průměru 24mm je zavěšená na kuličkovém řetízku stainless steel dlouhém 80cm. (Mohu zkrátit na přání, ale vzhledem k velikosti se nehodí na řetízky ke krku).

Korále tvořené touto technikou si můžete prohlédnout zde:https://www.fler.cz/zbozi?ucat=374913

poslední fotka je ilustrační - délka kuličky na velikosti M

Kontakt Zboží
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 232
Aktivita: aktivní
Prodáno: 274
Registrace: 14.6.2015
Město: Teplice
Stát: ČR
Katalogové č.: 8745336
Vloženo: 12.8.2017
Počet srdcí: 24
elegantní, extravagantníženynerezová ocel, sklo, plast, příze
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím