Malý nánožník na kočárek Valco Snap 4

Cena není dostupná
Prodáno 15.6.2019
Zboží je nedostupné.

Malý nánožník na kočárkek Valco Snap 4, který drží nožičky nahoře, chrání, aby na vaše dítko nefoukalo a aby deka nespadla na zem. Můžete si vybrat z mnoha vzorů a doplnit tak právě k vašemu kočárku, čímž jej učiníte originálním a snadno odlišitelným od ostatních.

Nánožník se nasazuje přes madlo kočárku, zapne se na 4 patentky. Materiálem je kočárkový šusťák, nepromokavá a neprofoukavá látka, která se však dá prát. Pokud nánožník sundáte a budete přesto chtít, aby podložení nožiček staršího typu kočárku drželo nahoře, např. když dítko spí, doporučuji přiobjednat polohovací pásek.

Berte prosím v úvahu, že nánožníček kopíruje podložení pod nožkama, takže děti starší 1 roku mají už obvykle nožičky delší a mininánožník už nebudete moci používat.

Na výběr z mnoha vzorů dle dostupnosti. Před objednávkou mě prosím kontaktujte poštou pro domluvu podrobností (výběru vzoru). Doba dodání je 2 - 3 týdny od zaplacení.

Další realizované zakázky pro vaši inspiraci zde v tomto blogu.

Sedí jak na starší typ kočárku bez polohování nožiček, tak na novější typ s polohováním.

Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací lhůty se mohou mírně protáhnout, počítejte s tím, prosím. Hezké prázdniny i vám!
Kontakt Zboží
Hodnocení: (408) 100%
Nadšenci: 862
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1662
Registrace: 11.6.2008
Město: Brno
Stát: ČR
Moje děti mají prázdniny a na pár dnů občas zmizíme z dosahu internetu. Pokud nebudu ihned reagovat, strefili jste se zrovna do doby mé nepřítomnosti, jakmile se vrátím, budu opět odepisovat a vyřizovat objednávky. I dodací... více »
Katalogové č.: 5137445
Vloženo: 14.5.2014
Počet srdcí: 37
unisexsyntetika
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím