Borůvkový ..

11.22 €
Prodáno 7.11.2018
Zboží je nedostupné.

Tenhleten prstýnek - má zvláštní kamínek..

tenhleten kamínek - je plný vzpomínek..

na malovaný bucláček ,  vůni lesa a maminku,

na prosluněné léto a modrou pusinku !  :-)

_____________________________________

Přesně tento konkrétní z fotkyje již prodaný, je ale vytvořen téměř stejný-IHNED K DISPOZICI -( obroučka je ručně strukturovaná, proto není každá vlnka a oblouček ze struktury totožný jako na fotce, jinak je prsten stejný- ze stejného typu a barvy sklíčka atd.). 

 

Šperk tvořený technikou letování ( měkké pájení).

Cínovaný prsten s nádherným jabloneckým sklíčkem ve tvaru oválku..  Za zmínku stojí překrásný odstín barvy sklíčka- má barvu jako šťáva z borůvek, nebo  jako šlechtěný - takový ten tmavý šeřík .. při sebemenším pohybu měkce a hladce probleskuje sklíčko do růžovofuchsiových tónů.. sklíčko je výrazné a nepřehlédnutelné.
Obroučka má plastickou strukturu, dobře zabroušenou- není ostrá a nezatrhává, v prohlubních je černá patina.

Velikost- univerzální, obroučka je roztahovací.

Použitý cín je bezolovnatý.

Dobrý den, z ČASOVÝCH DŮVODŮ netvořím ŠPERKY NA PŘÁNÍ (ani z Vašich kamenů ani z mých)- nevím, kdy mi vyjde čas se k tvoření dostat a je to pro mě stresující a tvorba tak není přirozená, veselá a s láskou- jak by měla být..děkuji za pochopení. :-)
Kontakt Zboží
Hodnocení: (500) 100%
Nadšenci: 1186
Aktivita: aktivní
Prodáno: 652
Registrace: 13.8.2010
Město: Znojmo
Stát: ČR
Dobrý den, z ČASOVÝCH DŮVODŮ netvořím ŠPERKY NA PŘÁNÍ (ani z Vašich kamenů ani z mých)- nevím, kdy mi vyjde čas se k tvoření dostat a je to pro mě stresující a tvorba tak není přirozená, veselá a s láskou- jak by... více »
Katalogové č.: 9344782
Vloženo: 28.2.2018
Počet srdcí: 30
Šperkyprsteny
romantický, starobylýuniverzálníženycín, sklo
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím