Kontakt Zboží
Hodnocení: (43) 100%
Nadšenci: 112
Aktivita: aktivní
Prodáno: 179
Registrace: 5.8.2010
Město: Horní Bludovice
Stát: ČR

Novinky

739238
2.8.2018 Milí zákazníci,
velmi nás těší Váš zájem o naše výrobky.

Bohužel nám aktuální kapacity již nestačí k výrobě a jsme proto nuceni prodloužit dobu výroby z obvyklých 10 až na 15. prac.dní.

Vítám Vás v našem Flér obchůdku!

  

Naší prioritou je vyrábět výrobky, které jsou nejen zajímavě designově řešené, ale především plně funkční.

- Ke každé objednávce přistupujeme individuálně! Uvědomujeme si, že každé zvíře je jiné a s jinými potřebami.

Samotnému zhotovení výrobku předchází jeho pečlivý nákres a zhodnocení materiálu, velikosti, typu použití,... . Na základě těchto kritérií poté přichází na řadu výroba samotná. Z časového hlediska je třeba se připravit na čekání dlouhé 7-10 pracovních dní. 

Existuje celá řada materiálů - vzorů i barev, ze kterých šijeme. Proto se neváhejte na nás obrátit s prosbou o vzorník či radu.

S výrobou chovatelských potřeb, především pro pejsky, máme zkušenosti již od roku 2010. A neustále se snažíme řadu našich výrobků rozšiřovat a zdokonalovat!

 

 Naši modelové:

 Jack Russel teriér - Charlie                          Border Colie - Oldřich

                     

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme pečlivě označeno a zabaleno tak, abychom předcházeli případným ztrátám či poškozením zboží.
Obchodní podmínky

A. Identifikační údaje                                                  


B. Objednávka zboží

Vzájemná komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem probíhá zpravidla elektronickou poštou. 

Uvedené výrobky na stránkách jsou vyráběny na zakázku až poté, co dodavatel obdrží platbu na účet. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost výrobků. Zboží bude vyrobeno a zasláno v dodací lhůtě 14-30 dnů, v závislosti na typu objednaného zboží.

Zákazník vybere k objednání zboží, správně a úplně vyplní objednávkový formulář a tuto objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, kde každý výrobek je originál a vytvořen na přání zákazníka s možnou dodatečnou úpravou materiálů, velikosti, typu výrobku, apod. je zákazník k odsouhlasení konečné ceny objednávky vyzván na základě obdržení cenové nabídky ze strany dodavatele. Po této fázi je kupní smlouva mezi oběma stranami uzavřena.

 

 

C. Storno objednávky

Zákazník může svou objednávku stornovat bez udání důvodu do fáze potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud stornuje objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není schopen objednávku vyřídit.

 

Stornování objednávky po uzavření kupní smlouvy je možné pouze v případě předchozí dohody dodavatele a zákazníka, a to za vzájemně sjednaných podmínek.  

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, kdy každý výrobek je originál a šitý na míru - je nutno zboží zaplatit předem na bankovní účet, jehož číslo je uvedeno v potvrzení objednávky.

 

 

D.  Zasílání zboží

Smluvním partnerem pro zasílání balíčků je Česká pošta a přepravní služba PPL, osobní převzetí zboží u nás bohužel není možné.

Vámi objednané zboží zasíláme v nejkratší době možné době. Vzhledem k tomu, že každý výrobek je originál, zhotovován na míru podle přání zákazníka - obvykle trvá výroba do 14 pracovních dní, v závislosti na složitosti výroby.

Apelujeme na zákazníka prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno vnější poškození obalu balíčku, doporučujeme sepsat za přítomnosti pracovníka České pošty záznam o poškození zásilky. Tím se usnadní případná reklamace zásilky. Podpisem přepravního listu stvrzuje zákazník přepravci, že souhlasí s převzetím zboží a že zboží dorazilo v neporušeném obalu.

Výše poštovného a balného:

Dopravné - menší balíčky a s váhou do 1kg (obojky, oblečky, vodítka, postroje) - zasíláme českou poštou jako doporučený dopis, cena: 59Kč

 

Dopravné - objemnější balíčky a s váhou nad 1kg (pelechy) - zasíláme českou poštou jako obyčejný balík, cena: 129Kč

Dopravné - objemnější balíčky a s váhou nad 1kg (pelechy) - zasíláme PPL přepravní službou, cena: 120Kč

 

V případě objednání více položek výše poštovného zůstává stejná.

V případě vrácení reklamovaného zboží, dopravné hradí dodavatel a to ve výši smluvně stanoveného dopravného dodavatelem (viz. výše poštovného a balného v odstavci výše).

 

 

E. Reklamace a záruční podmínky - uplatnění práv z odpovědnosti za vady

 

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

 

Všechny záruční reklamace, kde se závada projeví do 30 dnů od převzetí zboží řešíme výměnou zboží za nový kus nebo opravou vadného, pokud je oprava možná. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Dále se záruka nevztahuje na poškození výrobku způsobeného vadným používáním nebo mechanickým poškozením. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat. Zákazníkům, kteří zboží používají pro účel podnikání nebo obchodu s daným výrobkem, není záruční doba stanovena občanským zákoníkem.

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží.

Pokud chce zákazník reklamovat zboží, je vhodné, aby o této skutečnosti dodavatele informoval a to buď telefonicky anebo elektronickou poštou. Zboží je následně potřeba zaslat ve vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží.  Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nutné výši.

Prodejce nenese zodpovědnost kupujícímu, ani třetím osobám za škody způsobené neodbornou manipulaci se zbožím, za chyby v užívání nebo využití výrobku, či za používání v nestandartních situacích, apod. Zároveň zákazník uzavřením kupní smlouvy stvrzuje, že byl při prodeji zboží srozuměn se způsoby užívání i využití zboží, a v případě nejasností se nechal správně informovat.

 

F. Odstoupení od smlouvy

Zákazník je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že dodavatel nesplní smluvené podmínky dodání. Dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacenou finanční částku nejpozději do 21 dnů od odstoupení smlouvy. Finanční částka bude poukázána zpět na bankovní účet spotřebitele dle dohody spotřebitele s dodavatelem.G. Rozpor s kupní smlouvou 

V případě, že zboží při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.

V případě, že dojde mezi dodavatelem a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takovéhoto sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

ČOI - Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web. stránky: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.H. Ochrana osobních údajů


Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníka jeho osobní údaje. Tím se rozumí jméno, adresa, telefonní a emailové spojení a to jen a pouze za účelem zpracování zákazníkovi objednávky. Dodavatel neposkytne tyto osobní údaje zákazníků žádné další, třetí osobě.I. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné obchodní podmínky uveřejní patřičným způsobem na svých internetových stránkách.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 11387763arinek | 18.11.18 | 14:27

  Dobrý den,

  špatně jsem změřila pejska. Má kolem krku 33 cm. Peníze posílám, jen doufám, že tuto změnu zaregistrujete. Děkuji arinek@seznam.cz

 • 10064796zuzzik001 | 22.06.17 | 20:21
  Děkuji za obojek.
 • 9645844RBrisova | 09.02.17 | 13:55
  Děkuji za krásný obojek. Krásná práce. Přeji hodně štěstí celému týmu:-)
 • 8509210Anyx21 | 16.03.16 | 11:53

  Dobrý den, měla bych zájem o větší množství Vašeho zboží, prosím kontaktujte mne na tel.č.: 739 202 531.

  Mnohokrát děkuji

  Tereza Michalcová

 • 7403341stanbar | 18.05.15 | 04:14
  Velmi vtipné logo
 • 5063816Jacob Silent | 16.10.13 | 19:29
 • 4338740TapetoveDekorace | 01.05.13 | 22:11
 • 3922466Ateliér Kůlna | 24.02.13 | 18:33
  Dobrý den,velké vřelé díky!
 • 3263358Evak | 02.10.12 | 17:04
  Moc hezký obchůdek.
 • 3198833petit.pompier | 14.09.12 | 15:19
  Moc děkuji za NÁDHERNÝ obojek a SUPROVÉ vodítko pro Baldíka. Až povyrosteme ozveme se zase. Opatrujte se
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím