Kontakt Zboží
Hodnocení: (134) 100%
Nadšenci: 225
Aktivita: aktivní
Prodáno: 364
Registrace: 11.9.2013
Město: Česká republika
Stát: ČR
Prodej v EU pouze na Slovensko, poštovné se odvíjí od hmotnosti a typu zásilky, číslo účtu sdělím.

Novinky

620402
2.5.2017 Vložila jsem dvě amfory, kdysi jsem tu měla jednu podobno, tentokrát se mi sešly hned dvě - pěkné a každá jiná.

Vítám Vás na místě, kde se setkávají staré časy. Díky takovým setkáním zde můžete vidět a připomenout si různé věci, předměty denní potřeby, ale i zvláštnosti, nebo šperky z let minulých. Najdete zde předměty spíše menších rozměrů vhodné k dekoraci, pro dotvoření pohody a kouzla domova, věci ozdobné i užitečné. Časem doplním  kousky staré až 100 let. I jim věnuji patřičnou péči, takže díky údržbě a zrestaurování budou velmi pěkné. Chystám také nejen praktické, ale i výhradně dekorační předměty.

Zboží, které zde nabízím, nemusí být vyrobenou mnou. Mnohé tyto krásné předměty jsem v průběhu několika let sbírala, nakupovala, či získala výměnou. Všechny ale jsou mou rukou vylepšeny, zrestaurovány, ošetřeny a podobně upraveny, aby získaly na kráse nebo užitečnosti. A tak je dost dobře možné, že už je nenajdete opravdu nikde jinde než právě zde.

Vždy jsem byla obdivovatel a hledač malých pokladů, ale tyto předměty jsem míjela bez povšimnutí. Dnes jejich kouzlu rozumím lépe. Až dnes jsem našla oblibu v těchto pokladech, v předmětech, které kdyby mohly mluvit, vyprávěly by snad nekonečné příběhy.

Možná některé k nám promlouvají … a možná někteří z nás naslouchají. Ale jen někteří rozumí. Také toužím poznat jejich příběhy a porozumět jim. Bohužel u mnohých znám jen rok, někdy i místo původu.

Za Vaši milou návštěvu U Zuzky děkuji.

Prodej není provozován ve smyslu živnostenského zákona, neboť prodávám předměty ze soukromých sbírek, dědictví a darů od rodinných příslušníků. I tak ale můžete využít vrácení zboží ve 14-tidenní lhůtě bez udání důvodu.

 


 

 

Způsob dopravy
Doprava je zajištěna Českou poštou. Zboží podle charakteru pečlivě balím do ochranných fólií a posílám do 5 pracovních dnů od připsání platby na můj účet.
Obchodní podmínky

Zboží dokumentuji a popisuji co nejlépe tak, abyste měli co nejlepší představu o stavu a vzhledu zboží. Další fotodokumentaci si můžete vyžádat, pořídím a pošlu. Na případné odstoupení od kupní smlouvy máte nárok i při nákupech použitého zboží, o což v tomto obchodě většinou jde, pokud bylo zboží jiné nebo nikoli ve shodě s popisem a dokumentací.

Zboží však musí být v původním stavu, což znamení i to, že nebude vámi vyčištěné, pokud já posílám nevyčištěné. Pokud se Vám zboží líbit nebude, můžete mi to oznámit a vrátit mi ho do 14 dnů od převzetí na adresu, ze které bude posláno k Vám, na Vaše náklady za dopravu zboží ke mně. Musíte mi to ale oznámit neprodleně, to je nejpozději do druhého dne od převzetí zásilky.

Já Vám pak obratem vrátím peníze za nákup. Náklady na poštovné hradí zákazník. Vracenou částku mohu snížit o náklad, který je nutný na opakovaný prodej zboží. Vracenou částku za vrácené zboží si vyhrazuji snížit o hodnotu, kterou zboží ztratilo jinak než běžným používáním, odpovídajícím charakteru zboží, také o hodnotu obalu a náklady se zabalením spojené.

Pokud zašlu zboží vadné, případně neshodné s popisem, pak vracím částku zaplacenou za zboží i poštovné.

Komentáře

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím