Kontakt Zboží
Hodnocení: (64) 100%
Nadšenci: 457
Aktivita: aktivní
Prodáno: 746
Registrace: 26.8.2014
Město: Pardubice
Stát: ČR

Novinky

837368
15.10.2019 Moji milí. Velice se omlouvám všem, že nyní neodpovídám na gratulace k topům, komentáře a srdíčka. Jsem po operaci pravé ruky a psaní mi ji zatím velmi zatěžuje. Děkuji za pochopení.

 

Milí návštěvníci tohoto obchůdku. Velice se omlouvám všem, že nyní neodpovídám na gratulace k topům, komentáře a srdíčka.  Jsem po operaci pravé ruky a přestože je to již poměrně dlouho, psaní mi nedělá dobře, stačí to v zaměstnání. Ráda Vás zase navštívím, až budu ok ;0). Děkuji za pochopení.

K R Á S N É   V E L I K O N O C E    :O)))

 

Zdravím Vás v mém obchůdku, kde naleznete především materiál pro další tvorbu, a to mnou vyrobený nejen z polymerových hmot, některé neupotřebené přebytky mého zboží a šperkové kameny všeho druhu :o).

Do obchůdku jsem z organizačních důvodů přesunula některé výrobky nabízené v obchůdku U Pihulky.

Barevnost výrobků se může lišit, dle nastavení obrazovky. Snažím se zobrazovat dle své obrazovky barvy věrně.

 

Některé mé korálky si můžete prohlédnout již v hotových náramcích ZDE nebo v prodaném zboží ZDE.

NAVRHNĚTE SI VLASTNÍ NÁRAMEK DLE SVÉ PŘEDSTAVY :O)

 100% Originál

     
       


Pokud byste měli zájem o zboží podobné tomu, které nabízím, v jiném tvaru či velikosti, barevnosti..., či měli vlastní nápad, jen jej potřebovali pomoci zrealizovat, pište vnitřní Fler poštou, mám ráda nové výzvy :o)
 

Krásné dny a jen vše dobré. Pihulka

 
   
     

 

Lidsky pomoci můžete níže :o))))))

Jsem členem IGLOO gangu.

Způsob dopravy
Objednávejte včas a s dostatečnou rezervou. Negarantuji dobu dodání za dopravce. Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Nezasílám na dobírku. Kvalitní zabalení je z mé strany samozřejmostí v rámci kompletní spokojenosti. Při koupi více ks zboží je poštovné, pokud je to nutné, navýšeno dle tarifů České pošty. Osobní odběr v Pardubicích je po předběžné domluvě možný. Při objednávce více zboží - úprava poštovného předem. Ceny poštovného byly, bohužel, navýšeny dle zdražení České pošty. Děkuji za pochopení. Poštovné u zboží na Slovensko je minimálně Kč 150,-,dle platných tafirů vychází většinou Kč 250,- a více.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky e-shopu https://www.fler.cz/u-pihulky-material

Provozovatel:
Iveta Dorazilová, Ostřešany 80, 530 02 Pardubice, IČO: 44489889, nejsem plátce DPH

1. Informace o uzavřené smlouvě a obchodních podmínkách

Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely identifikace při nákupu v e-shopu www.fler.cz/u-pihulky-material a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity. Objednávky lze uskutečnit i bez registrace. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.1

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní a reklamační podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Ceny uvedené v kupní smlouvě jsou platné v době uskutečnění objednávky. Tyto obchodní a reklamační podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy.

Smlouva je uzavírána v českém jazyce a je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucích k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání v našem internetovém obchodě a kupující má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit. Tyto obchodní podmínky, stejně jako reklamační řád, jsou zobrazeny na webových stránkách našeho internetového obchodu a je tak umožněna jejich archivace a reprodukce kupujícím. 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese 

http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, cenný balík, případně jako balík na poštu nebo balík do ruky, dle předchozí domluvy případně uvedeného způsobu u zboží. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Odesílám i do zemí EU, platba v Kč, dle tarifů České pošty, poštovné může být aktuálně doupraveno při přijetí objednávky.

5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12245013ledova2014 | 15.02.20 | 20:33

  Děkuji Stydlivý úsměva přeji krásný večerPusa

 • 12184468D.FELIX | 13.01.20 | 19:49

  Pihu, diky moc Pusa

 • 12061827Lubicsa | 01.11.19 | 05:31

  Miluju tě!

 • 12043039iRLi | 21.10.19 | 20:01

  Veliká radost, že uspěla barevná toulačka Paleta a také díky za gratulaci! Velký úsměvOslava!

 • 12021118Motýlí krása | 09.10.19 | 22:11

  Děkuji Beruška

 • 11956862HanyJewelery | 04.09.19 | 11:32

  Moc děkuji a také blahopřejiPusa

 • 11956662IvoneP. | 04.09.19 | 09:39

  Děkuji! Je super, že to zase jednou vyšlo! ÚsměvAhoj!

 • 11925308RK materiál | 16.08.19 | 18:07

  PusaDěkuji, a přeji krásný víkendKyticeŠtěstíMiluju tě!

 • 11919065IvoneP. | 12.08.19 | 22:43

  Moc děkuji! Měj se krásně!Stydlivý úsměvAhoj!

 • 11912513mmaammaaAjja | 09.08.19 | 10:43

  Stydlivý úsměvPusaZamilovaný pohled

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím