Kontakt Zboží
Hodnocení: (63) 100%
Nadšenci: 1217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 140
Registrace: 11.2.2013
Město: Pardubice
Stát: ČR
Přeji Vám všem krásné léto. Pihu

Novinky

789978
25.2.2019 Voda hluboká, řeka divoká....
https://www.fler.cz/prehl...
Milí návštěvníci tohoto obchůdku. Z organizačních důvodů jsem některé zboží z obchůdku U Pihulky přesunula na tento profil. Děkuji za pochopení.
 
 
Jmenuji se Iveta, ale říkají mi Iv nebo Pihulka. Od svého koníčku košíkářského pletení se občas ráda ponořím do kreativního světa jiných technik výroby, zvláště v poslední době, kdy mne trápí zdravotní obtíže, které mi nedovolují plést. Se změnou mého stavu z maminka na babička objevuji techniky plstění a především o tyto bych se tu s Vámi ráda podělila.

Zdravím Vás tedy na svém profilu, který je též zaměřený na moje srdeční záležitosti

Pouštím se do různých technik výroby a doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit. Dle nálady a nápadu, touhy vyzkoušet něco nového a dokázat sobě sama "jestli to zvládnu" najdete v mém obchůdku výrobky vytvořené různými technikami.
 
 
 
Snažím se, aby fotografie zachytila vždy celek i detail ve skutečné barevnosti. Upozornění: zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho monitoru.
Z vlastní zkušenosti musím říci, že zboží v reálu vypadá lépe než na fotkách. 
 
---------------------------------------------------------------------------------
Jste vítáni i v mých dalších obchůdcích

U Pihulky - výrobky z pedigu, kamene, přírodních materiálů, ovčího rouna.....
image image
šperky spony vyšívané plstěné doplňky ošatky

 

 

 

 

 

 

 U Pihulky - materiál - materiál pro další tvoření všeho druhu

 htrylcova - náramky přátelství a jiné výrobky vyrobené uzlíkováním

 
 image      Jsem členkou klubu  IGLOO gang.
Moje Top výrobky na tomto profilu
 
Moc a moc všem děkuji za gratulace k topíkům, bohužel nějak nestíhám všem osobně poděkovat, je to skutečně časově velice náročné. Děkuji tedy tady a touto formou :o).  Krásné dny přeji a jste tu vítáni :o) Pihu
Způsob dopravy
Objednávejte včas a s dostatečnou rezervou. Negarantuji dobu dodání za dopravce. Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Nezasílám na dobírku. Kvalitní zabalení je z mé strany samozřejmostí v rámci kompletní spokojenosti. Při koupi více ks zboží je poštovné, pokud je to nutné, navýšeno dle tarifů České pošty. Osobní odběr v Pardubicích je po předběžné domluvě možný. Při objednávce více zboží - úprava poštovného předem. Ceny poštovného byly, bohužel, navýšeny dle zdražení České pošty. Děkuji za pochopení. Poštovné u zboží na Slovensko je minimálně Kč 150,-,dle platných tafirů vychází většinou Kč 250,- a více.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky e-shopu https://www.fler.cz/u-pihulky-bizuterie

Provozovatel:
Iveta Dorazilová, Ostřešany 80, 530 02 Pardubice, IČO: 44489889, nejsem plátce DPH

1. Informace o uzavřené smlouvě a obchodních podmínkách

Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely identifikace při nákupu v e-shopu www.fler.cz/u-pihulky-bizuterie a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity. Objednávky lze uskutečnit i bez registrace. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.1

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní a reklamační podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Ceny uvedené v kupní smlouvě jsou platné v době uskutečnění objednávky. Tyto obchodní a reklamační podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy.

Smlouva je uzavírána v českém jazyce a je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucích k uzavření smlouvy jsou patrné z procesu objednávání v našem internetovém obchodě a kupující má možnost před vlastním odesláním objednávky ji zkontrolovat a případně opravit. Tyto obchodní podmínky, stejně jako reklamační řád, jsou zobrazeny na webových stránkách našeho internetového obchodu a je tak umožněna jejich archivace a reprodukce kupujícím. 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese 

http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, cenný balík, případně jako balík na poštu nebo balík do ruky, dle předchozí domluvy případně uvedeného způsobu u zboží. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Odesílám i do zemí EU, platba v Kč, dle tarifů České pošty, poštovné může být aktuálně doupraveno při přijetí objednávky.

5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 11925309RK materiál | 16.08.19 | 18:08

  PusaDěkuji, a přeji krásný víkendKyticeŠtěstíMiluju tě!

 • 11868883tomas60 | 12.07.19 | 10:57

  Děkuji i já Stydlivý úsměvhlavně za inspiraciVětevSvítíčko sluníVětev

 • 11853666blueprint | 03.07.19 | 07:19

  Jaképak překvapení, máš moc hezké zboží, Pihu ... pa pááá! Zamilovaný pohled

 • 11852210mmaammaaAjja | 02.07.19 | 08:45

  Stydlivý úsměvPusaZamilovaný pohled

 • 11841832tomas60 | 25.06.19 | 16:27

  Stydlivý úsměvdíky moc Stydlivý úsměv i za sovu (roz)pálenouVelký úsměv (jsem si ji tak pojmenovalaBrečí smíchy)

 • 11800605Sun Beads | 31.05.19 | 15:53

  Děkuji moc a pěkný víkend!Pusa

 • 11785380Guttenbergová Hájková Veronika | 23.05.19 | 09:39

  Děkuji , TOP Svaťoušekpřekvapení i pro mne

 • 11770584Dandylion | 15.05.19 | 13:46

  Moc děkuji, to je milé Miluju tě!

 • 11770139LENKA BLAZA | 15.05.19 | 08:36

  Děkuju, opravdu mě to potěšilo! Pusa

 • 11769905Katka Rachmetov | 15.05.19 | 06:18

  Děkuji za přání Květ

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím