Kontakt Zboží
Hodnocení: (39) 100%
Nadšenci: 354
Aktivita: aktivní
Prodáno: 481
Registrace: 18.1.2017
Město: Zděchov
Stát: ČR

Novinky

873419
31.3.2020 V sadě vždy za lepší cenu ;) https://www.fler.cz/zbozi...

Vítejte v Toconeos

 

Jsme malá firmička - já, občas má pomocnice švadlenka a pár IT kamarádů, co pracují z kamarádství.  Všechny nás pojí soulad se správnou věcí a nadšení pro věci, které dávají smysl. Jsme tým pracující na produktech, které lidem dávají možnost být a žít bez zbytečného odpadu a v prostředí, které je přirozené - v netoxickém, čistém, přírodním.

Do biobavlny jsem se zamilovala, ta je mi nejmilejší. Tvoření dětského světa v té nejčistší podobě, přírodní, organické, bez chemikálií - to mně baví nejvíce. Produkty pro ženy pak představuje široké spektrum, kde se můžu vyřádit jak manuálně, tak především žensky. Všechny tyto produkty jsou několik let odzkoušeny a testovány v praxi.

biobavlněné tampónky Toconeos
 

Název Toconeos je zkratkou pro ‘‘TO CO NEubližuje Okolnímu Světu‘‘ a je přirozeným vyústěním poptávky a přání těch, kteří už dnes myslí na budoucnost svého děťátka, na jeho zdraví a vývoj, a také na budoucnost světa, ve kterém se vyvíjí, roste a bude žít.

 

 

Čistota

Vybíráme pro Vaše děti pouze čisté materiály -  100% organickou bavlnu, 100% atestovanou bavlnu, len, ovčí vlnu, bio pohankové a bio špaldové slupky a dřevo. Naše produkty jsou přírodní, organické a bez chemikálií, Vás a Vaše děti tak obklopujeme čistotou z přírody, nedýcháte škodliviny a Vaší pokožky se dotýká jen láska a dobro.

biobavlněné tamponky Toconeos

 

Kvalita

Pracujeme s láskou a s myšlenkou být prospěšnými zdravé zemi. Tvoření světa v té nejčistší podobě je pro nás závazkem, který naplňujeme s úctou k přírodě, k Vám a k Vašim dětem. Přinášíme produkty takové, jaké máme sami rádi, příjemné na dotek a šetrné k přírodě.

Pečlivě volené materiály nám dovolují nabídnout mnoho krásných produktů, které se dokáží přizpůsobit měnícím se potřebám Vašeho dítěte, stáváme se tak důležitými ve Vašem každodenním životě. Vyrábíme pro Vás a Vaše dítě jen to nejlepší.

 

 

100% organická bavlna

Pokožka je největší dýchací orgán našeho těla s vysokou absorpční schopností, látky, které si oblékáme a které máme kolem sebe, nám tvoří naše osobní životní prostředí 24 hodin denně, s láskou a úctou k Vám a k přírodě tedy pracujeme na tom, aby toto prostředí bylo co nejčistší a splňovalo tak vysoké nároky nejen Vás pečujících rodičů, ale také nás výrobců v postoji ke všemu, co nás na naší živé planetě obklopuje a čehož jsme nevyhnutelnou součástí. Krátkozraké nakupování levných materiálů, vyráběných chemickou cestou, tělo zatěžují uvolňujícími se látkami, je tedy ve Vaší moci osobní životní prostředí Vás i Vašeho děťátka ovlivnit tím správným směrem. Produkty z organické bavlny jsou vyhledávány především pro svou čistotu, kvalitu a trvanlivost chemicky neponičených materiálů – což ocení i Vaše peněženka. Mají příznivé účinky na pokožku, potřebují je nejen zdravé děti, ale také děti alergické a děti s atopickými ekzémy. Pokožka je opravdu velkou vstupní bránou do těla maličkého děťátka, pečlivě tedy vybírejme, čím ji obklopíme.

 

Ovčí rouno

Ovčí vlna je výjimečná nejen svými antibakteriálními účinky. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností, Vaše děti tak budou v pohodlném teple i při sebevětším vrtění se při spánku, nehrozí jim velmi studená přikrývka na okrajích, jako je to např. u peří, nebude jim tedy zima, ale ani přílišné horko. Ovčí vlna také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, je vhodná pro miminka, alergiky a děti citlivé na roztoče. Samočistící schopnost vlny podpoříme častým větráním ve vlhkém počasí nebo v mlze.

 

Pohankové a špaldové slupky

Na zdravé sezení, ležení, polehávání a hraní pro Vás vybíráme bio materiály pohanku a špaldu, neboť jsou ekologicky a zdravotně nezávadné a pro své příjemné vlastnosti velmi vyhledávané. Po náhodném pozření malým dítětem není na místě panika, jedná se o přírodní produkt, nikoli umělou hmotu. Díky svým zdravotním i komfortním vlastnostem jsou nenahraditelné jako výplňkový materiál. Pohankové slupky působí velmi blahodárně na opěrný aparát, přizpůsobí se Vašemu tělu a zároveň tvoří pevnou oporu, mají jemně masážní účinek a jsou velmi příjemné na dotek, zvuk přesýpající se pohanky je příjemně šelestivý a má uklidňující účinek. Patří mezi těžší výplňky, proto jsme ji doplnily lehčími špaldovými slupkami, v poměru 50% špaldové slupky a 50% pohankové slupky. Špaldové a pohankové slupky jsou známé také pro své nahřívací vlastnosti, po nahřátí na slunci nebo jiném bezpečném tepelném zdroji (např. na radiátoru) jsou svou hřejivostí velmi vhodné pro oteplení těla, při odpočinku se teplo plynule uvolňuje, pomáhá také při kolice u miminek nebo při podchlazení při pobytu venku. Vysoký obsah kyseliny křemičité působí proti geopatogenním zónám, neboť křemík je těžce prostupný, pohanka je tedy velmi vhodná do dětských pokojíčků. Doporučujeme udržovat produkty v suchu a větrat na sluníčku nebo v mrazu.

 

 

Poděkování

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout čisté produkty pro Vás a Vaše děťátko, těší nás Vaše přízeň, mnohokráte Vám děkujeme a přejeme mnoho krásných chvil s Vašimi dětmi a našimi produkty.

Uložit

Způsob dopravy
Doprava PPL soukromý balíček na uvedenou adresu.
Obchodní podmínky

Základní informace

Veškeré podané objednávky považujeme za závazné.

Podáním objednávky zároveň potvrzujete souhlas s těmito obchodními podmínkami (nákupním, dodacím, platebním a reklamačním řádem).

Závaznost objednávek

Každá objednávka je závazná pro kupujícího i prodávajícího.

Objednávka je závazná i pro prodávajícího, odstoupit od objednávky nebo její části může v následujících případech: vyprodání zboží (o této skutečnosti je kupující informován), předchozí neuhrazené závazky kupujícího (v tomto případě může prodávající od smlouvy odstoupit i bez informování kupujícího).

Způsob objednání

Objednávka podaná prostřednictvím Fleru, korespondence prostřednictvím Fleru.

Pokud potřebujete zakoupit zboží jinak než prostřednictvím Fleru, např. individuální rozměry nebo šití na zakázku, můžete zboží objednat pomocí Fleru. V případě objednání produktů na přání elektronickou poštou je potřeba detailně popsat druh, barvu a rozměry požadovaného zboží, předejdete tak nedorozumění v provedení zakázky. Nutné jsou i Vaše kontaktní údaje.

Způsob dopravy

DOPRAVA DO ČR

 • Přepravce PPL – přepravní společnost PPL doručuje zboží druhý den od podání zásilky od nás, za 150,- .
 • speciální ustanovení – objednávky, jež z bezpečnostních důvodů nelze expedovat v jedné zásilce (nadměrná hmotnost, rozměry), je prodávající oprávněn ji rozdělit do více zásilek. V takovém případě platí objednatel pouze 150,-

DOPRAVA DO ZAHRANIČÍ

 • Přeprava PPL Slovensko– doručení prostřednictvím PPL na Slovensko, zpravidla během pěti pracovních dní, o plánovaném termínu doručení zásilky Vás společnost informuje prostřednictvím e-mailu/ SMS. Cena za tento způsob přepravy je 400 Kč.

Termín dodání

Termín dodání závisí na aktuální skladové dostupnosti vybraného zboží. O termínu dodání budete informování prostřednictvím elektronické pošty Fleru.

Vrácení a výměna zboží

Jako při každém nákupu na dálku, i u nás máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky (rozhoduje datum udané dopravcem jako datum převzetí), pokud Vám zboží nebude z nějakého důvodu vyhovovat.

Vracené zboží musí být zcela v původním stavu. Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí, tzn. zaslat fakturu společně se zásilkou.

 Vrácení platby proběhne ve lhůtě 14 dnů od doručení zásilky k nám, ne však dříve než po doručení zboží. Podnikatel nenese náklady spotřebitele spojené s vrácením zboží.

Vzhledem k možnosti změny stavu na skladě doporučujeme předchozí domluvu a bezodkladné zaslání. Výměna za zboží ve stejné hodnotě je provedena bezplatně.

U zboží šitého na objednávku (dle individuálně zadaných měr) v souladu se zákonem nevzniká nárok na vrácení peněz, pokud zboží odpovídá zadaným mírám a objednanému materiálu. Špatně zadané míry ze strany zákazníka nemohou být brány jako důvod k reklamaci.

Reklamace

 • Fyzické poškození zásilky přepravou reklamujte při převzetí u dopravce anebo odmítněte zásilku od dopravce přijmout a neprodleně nás o takovémto kroku informujte.
 • Před reklamací vady výrobku nás informujte. Reklamační řízení je zahájeno převzetím vadné věci od přepravce.
 • Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do zákonných 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.
 • Prodávající si vyhrazuje právo ukončit obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

Záruka

 • Dodavatel poskytuje na výrobky v souladu s ustanoveními občanského zákoníku záruku v délce 24 měsíců.
 • Záruční doba začíná při převzetí zboží od přepravce.
 • Záruka se vztahuje pouze na vady způsobené vadou materiálu či chybou výroby.
 • Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobků vznikající při užívání věci.
 • Nárok na záruku zaniká mechanickým poškozením výrobku (např. působením tepla, nedodržením pokynů k údržbě, roztržením, vytržením či jakýmkoliv jiným působením vnější síly).
 • Záruka se neposkytuje na změny barev výrobku v důsledku působení slunečního záření, ozónu, či látek s bělícími účinky.
 • Záruka také zaniká v případě, že výrobek byl poškozen při živelné události.
 • Nárok na záruku také zaniká, je-li výrobek poškozen nesprávným či nešetrným užíváním, zanedbanou či nesprávnou údržbou.
 • Záruka zaniká, je-li výrobek užíván k jinému účelu, než ke kterému byl vyroben.

Autorská práva

Veškeré fotografie zveřejněné na těchto stránkách jsou pod ochranou autorského práva a jejich použití je možné jen se souhlasem Toconeos.

Bezpečnostní pravidla

 • Jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány.
 • Nepřekračujte povolenou nosnost výrobků,  hrozí nebezpečí deformace částí výrobků nebo jejich prasknutí.
 • Houpátko není houpačka, nenechávejte v něm své děti bez dozoru. Houpejte jemně, popotahujte směrem dolů. Toconeos neručí za jakékoli nehody, houpátko není určeno pro hraní dětí bez dozoru.
 • Před každou manipulací s houpátkem provádějte zátěžový test, sádrokartónové stropy či jiné obklady nemusí unést zátěž. Kontrolujte také pevnost vrutů a správné uchycení.
 • Přestože jsou naše pufy a sedací vaky chráněny před dětmi dvojitým zipem, nenechávejte své děti bez dozoru, mohlo by dojít ke vdechnutí malých částeček pohanky a špaldy. Po spolknutí není třeba kontaktovat lékaře, pohanka i špalda jsou v bio kvalitě a jsou mechanicky, nikoli chemicky zpracovávané.
 • Teepee doporučujeme umístit mimo oblasti, kde se nachází nábytek či jiné prvky domácnosti s ostrými hranami. Při divokých hrách se může stát, že dítě neudrží svou rovnováhu a může upadnout, stěny teepee nejsou pevné a neudrží dítě při pádu zcela ve vnitřních prostorách teepee.

Pokyny k údržbě

Používáme organickou bavlnu, která je velmi příjemná na dotek a zároveň také nedráždí citlivou dětskou pokožku, je tedy vhodná i pro alergiky a citlivé jedince s atopickými ekzémy.  Aby vám naše produkty co nejdéle sloužily, prosíme o pečlivost při údržbě. Než budete produkt poprvé prát, namočte jej alespoň na hodinu do studené vody, materiál tak nasákne potřebnou vodu, dá se tak zabránit sražení. Poté můžete výrobek prát na 40°C. Doporučujeme před každým praním zapnout všechny suché zipy, aby se na ně nenachytaly vlasy a vlákna, zároveň tak ochráníte okolní textilie od vytahání vláken. Doporučujeme prát v ekologických pracích prostředcích, uchováte tak čistotu produktů od chemikálií. Běžným pracím prostředkem prakticky okamžitě znehodnotíte přírodní vlastnosti vláken, opakovaným praním v těchto pracích prostředcích pak dochází k narušování vláken a tím i k jejich kratší životnosti . Perte jen s podobnými barvami. Nedodržením těchto pokynů se vystavujete riziku poškození výrobků, na které následně nebude reklamace uznána.

Certifikace

Pracujeme s materiály s nejuznávanější mezinárodní biotextilní certifikací GOTS (Global Organic Textile Standard), která garantuje velmi přísná kritéria v oblasti pěstování a výroby ve všech jejích fázích, a zároveň také etické pracovní podmínky v celém výrobním řetězci. V některých případech se též na ně vztahuje Fairtrade. Na tyto materiály máme také zkoušky u českého akreditovaného zkušebního ústavu. Jejich zdravotní nezávadnost je tedy ověřena dvěmi na sobě nezávislými institucemi. Tyto materiály místy vykazují anomálie ve formě vpletených lehce zabarvených nitek či chloupků, jedná se vždy o organický materiál. Snažíme se přistupovat při tvorbě produktů ke každému kousku jednotlivě a s citem, i zkušenému oku ale může takováto chybička v materiálu utéct, ubezpečujeme Vás však, že to nemá vliv na funkčnost či ekologii výrobku, a proto se na takovýto jev nevztahuje reklamace.

 

 

Mnohokráte Vám děkujeme za nákup a těšíme se na chvíle, kdy s Vámi budeme sdílet šťastný život Vašich nejbližších.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12322586markovas | 01.04.20 | 14:02

  moc děkujiKvět

 • 12305360Milli Janatková | 20.03.20 | 21:27

  Za málo... Palec nahoruÚsměv

 • 12305328Milli Janatková | 20.03.20 | 21:17

  Klidný večer, s přáním pevného zdraví a klidu. Vítejte v nominaci "Chráním tebe, chráníš mě?" Modlitba

 • 12289622ErmaBe | 09.03.20 | 22:54

  Slunečnice

 • 12227066LenBeil | 06.02.20 | 11:41

  Miluju tě!

 • 12200280lind | 22.01.20 | 20:27

  ♥♥♥

 • 12185673Pytlíčkárna | 14.01.20 | 13:12

  Moc děkuji ! Ať se vám daří Zelené srdce

 • 12143316Zinag | 17.12.19 | 08:33

  Moc děkuji za srdíčka Velký úsměv, která potěšila. Přeji Vám krásné a pohodové dny Vánoční stromekVelký úsměv.

 • 12142990Zoe4 | 16.12.19 | 21:42

  Moc děkujiStydlivý úsměvPusaSrdcea přeji krásné adventní dnyBrrrr, zimaMašleKometkaVánoční stromekČajCukrátkoAhoj!

 • 12128495ivananed | 07.12.19 | 08:36

  Tady to krásné voni čistotou Palec nahoruPotlesk, úžasné zbožíčko Květ

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím