Kontakt Zboží
Hodnocení: (34) 100%
Nadšenci: 49
Aktivita: aktivní
Prodáno: 477
Registrace: 23.10.2016
Město: Vodňany
Stát: ČR

Novinky

822024
30.7.2019 Od 5.8. do 18.8. dovolená, objednávku mohu během dovolené potvrdit, zásilky budu odesílat až od 19.8. Děkuji

Vítám Vás ...

Rozhodla jsem se vytvořit tento materiálový profil jako místo, kde najdete potřeby pro Tiffany techniku a drátování, protože vím, jak je někdy těžké sehnat ke své výrobě to, co je třeba. Najdete u mne ručně vyráběné kabošony, skleněné kabošony, skleněné čočky a chemii a měděné pásky pro Tiffany techniku. Sortiment budu postupně rozšiřovat.

Zde najdete malou zpověď, jak vlastně vznikl profil Sorcha-Art a zároveň kamenný obchod https://www.fler.cz/blog/z-tovarny-ke-splneni-snu-42907

Autorské malované kabošony

Autorské skleněný kabošony s plochým spodkem průměru 25 mm s fantasy tématikou.

Vlastnoruční kresba na kvalitní fotografický papír s přilepenou skleněnou čočkou o velikosti 25 mm.

Kabošon je možné použít při cínování (viz. foto) a výrobě bižuterie buďto vsazením do kotlíku, k obšívání rokajlu či lepením na různé materiály (sklo, dřevo, kov či látky).

Pro lepení na různý materiál doporučuji dvousložkové lepidlo ALTECO 3-TON Clear F-05.

Fotografie

Ve volném čase se ráda toulám přírodou, kde nacházím spoustu inspirace k fotografování.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Fleru mne najdete též jako autorku drátovaných a cínovaných šperků, do nichž jsem zapracovala kabošony, které najdete na tomto profilu Sorcha-Art.

U některých kabošonů najdete ilustrativní foto, jak vypadá kabošon zapracovaný do šperku.

  

 

Projektování bytových interiérů

Již 10 let se věnuji 3D grafice a projektování bytových interiérů. Mým cílem je poskytnout klientům komplexní servis a pomoc při řešení interiéru a jeho následné realizaci. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí a je klíčem k úspěchu výsledného návrhu, projektu a realizace.

Domov je nejdůležitějším místem pro každého člověka. Trávíme zde nejvíce času, setkáváme se zde s rodinou, bavíme se, mnozí doma i pracují.
Rozhodnete-li se pro rekonstrukci interiéru svého bytu či domu, bude se vám jistě hodit možnost, jak přetvořit Vaši představu o vysněném interiéru do konkrétního návrhu. Návrhy interiérů jsou již nezbytnou součástí samotné realizace. Zvláště u návrhu soukromého interiéru je důležité, aby výsledné dílo odpovídalo nejen představě designéra, ale aby stejnou měrou odráželo přání a potřeby zákazníků.

Nabízím Vám možnost zpracování 3D vizualizace Vašeho konkrétního domova dle Vašich kritérií. 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky za zboží na účet. Zákazník má možnost vybrat si způsob zaslání: 1. Prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka s pojištěním a možností sledování zásilky dle podacího čísla, zabaleno v bublinkové obálce. 2. Prostřednictvím České pošty jako Obyčejné psaní bez pojištění a bez možnosti sledování zásilky dle podacího čísla, zabaleno do klasické obálky. 3. Zákaznicím z Českých Budějovic a okolí Vodňan nabízím možnost osobního předání.
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky od 1. 1. 2014

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky a reklamační řád platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/sorcha-art.

1.2 Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího.

1.3 Je-li kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. a zákonem o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.

1.4 Uzavřením kupní smlouvy kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jejich obsah je mu znám a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí uzavřené kupní smlouvy.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.2 Prodávající provede potvrzení objednávky nejpozději do 48 hodin od obdržení objednávky.

2.3 Změnu charakteru výrobku (velikost, počet kusů, barevné provedení doplňků) je třeba domluvit mezi prodávajícím a kupujícím před provedením závazné objednávky.

2.4 Dodací lhůta zboží je do tří pracovních dní od přijetí platby kupujícího na bankovní účet prodávajícího, nejpozději však do pěti pracovních dní (není-li předem dohodnuto jinak).

3. Práva a povinnosti smluvních stran

3.1 Uzavřením kupní smlouvy vznikne kupujícímu povinnost zaplatit za zboží dohodnutou cenu včetně poštovného a balného a převzít zboží. Prodávajícímu vzniká povinnost předmět koupě kupujícímu odeslat prostřednictvím České pošty.

3.2 Prodávající se zavazuje, že kupujícímu dodá zboží bez vad v souladu s platným právním řádem České republiky, a to na adresu udanou kupujícím.

4. Cena zboží a platební podmínky

4.1 Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží (poštovné a balné) kupující hradí prodávajícímu bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, který je kupujícímu zpřístupněn po potvrzení objednávky.

4.2 V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

4.3 V případě že kupující neuhradí cenu zboží na účet prodávajícího do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající si vyhrazuje právo objednávku stornovat a zboží znovu vystavit k prodeji.

5. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

5.1 Kupující má v souladu Občanským zákoníkem právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží a zboží vrátit.

5.2 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku prodávajícího informovat.

5.3 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě zpět prodávajícímu.

5.4 Náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu nese kupující.

5.5 Kupní cena a náklady na dodání zboží kupujícímu bude vrácena na bankovní účet kupujícího do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

6. Odpovědnost za vady, záruka

6.1 Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

6.2 V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.

6.3 Záruka se nevztahuje na poškození zboží kupujícím. V zásilce prodávající přikládá informace o údržbě zboží.

6.4 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

6.5 Záruční doba činí 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží kupujícím.

7. Přeprava a dodácí podmínky

7.1 Náklady spojené s dodáním zboží (poštovné a balné) činí 55,- Kč.

7.2 Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučený balíček v bublinkové obálce.

7.3 Standardní dodací lhůta je do tří pracovních dní od přijetí platby kupujícího na bankovní účet prodávajícího, nejpozději však do pěti pracovních dní (není-li předem dohodnuto jinak).

7.4 Prodávající nabízí možnost osobního převzetí zboží kupujícím, v tomto případě hradí kupující pouze cenu zboží bez poštovného.

7.5 Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

8. Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

8.1 Velmi si vážíme Vaší důvěry, a proto chráníme Vaše data před jejich zneužitím. S Vašimi osobními údaji pracujeme, abychom dostáli svým závazkům při plnění kupní smlouvy. Osobní údaje zpracováváme výhradně s Vaším souhlasem, s výjimkou zákonem stanovených případů, kdy ke zpracování osobních údajů Váš souhlas nevyžadujeme.

8.2 Snažíme se, aby Vašich osobních údajů, které potřebujeme k plnění  svých závazků, bylo co nejméně. K vyřízení objednávky a případné reklamace shromažďujeme Vaše jméno a příjmení, fakturační adresu, doručovací adresu, IČ, telefonní číslo, emailovou adresu a číslo bankovního účtu. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány maximálně po dobu zákonné lhůty pro držení dat.

8.3 Vaše osobní údaje mohou pro nás dále zpracovávat i externí dopravce Česká Pošta s.p. a účetní firma pro daňové účely. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím