Kontakt Zboží
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 83
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10
Registrace: 30.12.2016
Město: Rosice u Brna
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

 

Dobrý den,

vítáme Vás na naší stránce.

Tyto mandaly a energetické obrázky namalovali žáci mystérijní školy LaS, z nichž někteří meditují a věnují se duchovní praxi už více než 20 let.

V rámci svých každoročních desetidenních seminářů, kde se intenzivně věnují sebereflexi, meditaci a očistným technikám, malují i tyto obrazy. Pracují na nich v poslední den svého pobytu a obrazy v sobě zahrnují všechnu energetickou, mentální a emoční práci, kterou zde žáci vykonají. Energie obrazů je čistá, silná a pomáhá spojit se s vlastními pozitivními aspekty své osobnosti.

Zakoupením tohoto dílka přispíváte ke snižování a léčení následků násilí a zneužívání.

Děkujeme, s láskou, žáci LaS

 

 

 * * *

 

 

Nabídku zápisníků zde máme omezenou pouze na několik kusů, ale zápisník můžeme vytvořit z kterékoli mandaly, která je zde vystavená a která se Vám líbí. Vyberte si a kontaktujte mne Fler poštou. Termín dodání: 1-4 týdny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

 

Mystérijní škola LaS vznikala spontánně v průběhu 15-20 let, ale reálně existuje asi od roku 2005, kdy se někteří lidé, věnující se dlouhodobě duchovní praxi, rozhodli pravidelně setkávat na tzv. Setkáních s Poznáním. Tyto semináře se záhy obohatily o další s jinými tématy, rozšiřujícími a prohlubujícími dosavadní zkušenosti a vědomí frekventantů.

V současné době škola nabízí učení čerpající jak z moudrosti nauk východních mistrů, tak z učení Ježíše Krista, moderních filozofických a duchovních směrů i z osobních zkušeností učitelů.

Je zaměřená na duchovní rozvoj a harmonizaci člověka v našich současných životních podmínkách. Pracuje s duchovní, energetickou, fyzickou i psychickou složkou, otvírá nové roviny zkušeností, pomáhá překonávat zažité způsoby a představy, umožňuje uvolňovat a odstraňovat bolestné emoce. Součástí výuky je meditace, práce s energií, automatická kresba, přirozený tanec, práce s kartami a siderickým kyvadlem, konstelace, nalazování na jemně hmotné energie, emoční minicesty, tarot, práce s koněm a dalšími zvířaty. Všichni zájemci jsou vedeni k hluboké sebereflexi a sebepoznání a to tak, aby mohli svůj život prožít v harmonii s vesmírnými zákonitostmi a utvářet jej svobodně v souladu s nejniternějším jádrem své bytosti.

Mandala Dávání roztáčí, léčí a upravuje zablokované nebo nesmyslné dávání. Léčí chamtivost a lakotu. Harmonizuje dávání a přijímání. Spojuje nás s penězi, harmonizuje je a tím nám harmonizuje i práci. Učí nás, že bezpodmínečné dávání je základem bohatství. Spojuje nás s energií bohatství.

 

Mandala Jednota nás začne energeticky propojovat s energií Země a vesmíru, lidí, zvířat i rostlin. Spojuje nás s energií sounáležitosti. Léčí lásku k sobě, k lidem, zvířatům, rostlinám, k Zemi a k Bohu. Já jsem ty a ty jsi já, jsme jedno. Tvá bolest je má a má bolest je tvá, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Tato energie nás vede k míru, klidu a lásce.

 

Mandala Polarita harmonizuje životní polarity, jako jsou muž a žena, den a noc, radost a smutek ... Dává je do rovnováhy a upozorňuje na místa, kde jsme se zablokovali. Vychýlením jedné polarity totiž vychýlíme i ostatní a tím narušíme i jiné životní oblasti. Pomáhá vnímat rovnocennost - bez jednoty není úplný ani ten druhý.

 

Energie Poznání nás spojuje s naším Já, s naší duší a my se rozpomínáme na poznání duše. Napomáhá nám uvidět jiné pohledy na náš život, společnost a planetu. Vede nás k poznání nás samých a tím i všeho, co je. Zlepšuje nám život a vede k lásce.

 

Podstata mandaly Propouštění tkví v tom, vypnout svoji mysl. Zastavit své myšlenky. Mysl letí jako splašený kůň a bere s sebou všechno, co jí stojí v cestě. Když vypneme svou mysl, můžeme začít vnímat. Můžeme pocítit své srdce a nechat ho, aby nás vedlo.

 

Sebeláska znamená přijímat sami sebe takové, jací jsme právě teď v tuto chvíli a ne, až budeme někdy dokonalí. Je to umění milovat sami sebe bez ohledu na to, co jsme kdy udělali a co kdy ještě uděláme.

 

Mandala Vyšší Já nás spojuje s naším vnitřním světem, s naší duší, s láskou k sobě a ke světu. Spojuje nás s tím, kdo jsme, s naším posláním ve světě. Rozšiřuje vnímání, co je s námi v souladu a co ne. Otevírá nám vnímání pravdy. Harmonizuje naše vztahy do lásky a svobody. Spojuje nás s energií světla a Boha. Tato energie podporuje žití spokojeného a harmonického života, který nás naplňuje.

 

Způsob dopravy
Zasíláme Českou poštou. Po předchozí domluvě je možné i osobní předání ve Vysokých Popovicích, Zastávce a v Rosicích u Brna.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Úvodní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Škola LaS prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/skola-las. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

5. Zboží nelze vrátit prodejci zasláním na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 13. září 2017.

Komentáře

 • 12281762RaSo | 05.03.20 | 20:21

  Děkuji.

 • 12280728maramoda | 05.03.20 | 09:13

  DěkujiÚsměvKrásný denŠtěstí

 • 12264524Taki dekorace | 25.02.20 | 21:58

  Děkuju za srdíčkaÚsměvKytice

 • 12236959slavka9 | 11.02.20 | 18:05

  Děkuji za srdíčko a přeji příjemný večerZamilovaný pohledČajŠtěstí

 • 12233279Luiza Staneva | 10.02.20 | 01:35

  Děkuji moc!!!TulipánVětevSvítíčko sluní

 • 12195964YOU | 20.01.20 | 11:50

  Děkuji za milou návštěvuZamilovaný pohled a přeji krásný denSvítíčko sluníŠtěstíČajNěco na zub.

 • 12192292alrepi | 18.01.20 | 08:06

  Miluju tě!SrdceSlunečniceSvítíčko sluníÚsměv

 • 12191983alrepi | 17.01.20 | 22:25

  Ďakujem, krásny víkend :))ÚsměvZamilovaný pohledKvět

 • 12188182the.black.mouse | 15.01.20 | 20:02

  DěkujiÚsměvŠtěstí

 • 12182590Jane-s | 12.01.20 | 20:27

  Úsměv

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím