Kontakt Zboží
Hodnocení: (216) 100%
Nadšenci: 180
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3992
Registrace: 20.9.2013
Město: Praha 3 - Žižkov
Stát: ČR
UPOZORNĚNÍ! DÍKY VELKÉMU POČTU OBJEDNÁVEK JE DO VÁNOC DOBA ZPRACOVÁNÍ A ODESLÁNÍ ZBOŽÍ 3-5 PRACOVNÍCH DNÍ OD OBDRŽENÍ PLATBY, TOTO SE TÝKÁ I OSOBNÍCH ODBĚRŮ!!! platba je možná pouze předem platební kartou,... více »

Novinky

843377
9.11.2019 sady pro pejsky - další plemena

UPOZORNĚNÍ!

DÍKY VELKÉMU POČTU OBJEDNÁVEK JE DO VÁNOC DOBA ZPRACOVÁNÍ A ODESLÁNÍ ZBOŽÍ 3-5 PRACOVNÍCH DNÍ OD OBDRŽENÍ PLATBY!!!

TOTO SE TÝKÁ I OSOBNÍCH ODBĚRŮ,

PROSÍM, POČÍTEJTE S TÍM!!!

DĚKUJI  ZA POCHOPENÍ

 

UPOZORNĚNÍ ! Baleríny vel. 39,40 vyprodána! 

Trička nyní v trošku větších velikostech - UNISEX, objednávejte prosím podle tabulky!

 BÍLO-STŘÍBRNÉ KOSMETICKÉ TAŠTIČKY od června 2019 V TOMTO DESIGNU. nyní lepší materiál saténový, navíc uvnitř omyvatelné a s přívěskem ve tvaru psí stopy vyobrazené v obdélníkovém tvaru již nejsou k dispozici

Fler banner: https://www.fler.cz/user/246513

 

 

 

MOŽNÉ OSOBNÍ ODBĚRY ZBOŽÍ 

PO OBDRŽENÍ PLATBY BUDU INFORMOVAT OHLEDNĚ TERMÍNU OSOBNÍHO ODBĚRU V PRAZE 3 - ŽIŽKOV 

 

image 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA
Obchodní podmínky

Úvod

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě https://www.fler.cz/shop-jolanka

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito podmínkami a že byl seznámen s možností odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky prodávajícímu. O potvrzení přijetí objednávky bude kupující informovám vnitřní poštou nebo e-mailem, nejpozději do druhého pracovního dne od odeslání objednávky. O přijetí platby a odeslání zboží bude kupující informován stejným způsobem.

Platba

Objednané zboží můžete zaplatit bankovním převodem nebo poštovní poukázkou na účet prodávajícího. Informace pro platbu budou uvedeny při potvrzení objednávky.

Pokud nebude objednávka uhrazena do 14 dnů od potvrzení, objednávka bude zrušena a zboží opět vystaveno k prodeji. Po dohodě je možné tuto dobu prodloužit.

Dodací lhůta

Zboží bude odesláno v co nejkratší době po připsání platby na účet, nejpozději do 5 pracovních dnů. Délka doručení je závislá na přepravní společnosti, obvykle 1 - 5 pracovních dnů.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo, podle Občanského zákoníku,  do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodnete, informujte mě o tom vnitřní poštou. Nepoškozené a vhodně zabalené zboží (nejlépe v původní krabičce) pošlete zpět na mou adresu. Prodávající má právo nedostatečně zabalený nebo při přepravě poškozený balík nepřevzít. Neposílejte na dobírku - tyto zásilky nebudou převzaty !

Jakmile bude zboží v pořádku vráceno, bez známek vad způsobených užíváním, pošlu zpět celou kupní částku, včetně nákladů na dopravu - pokud kupující vrací celou objednávku. Pokud kupující vrací pouze část objednávky, bude vrácena pouze částka za vrácené zboží.

Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na zboží vyráběné nebo upravované na přání zákazníka. (§ 1837 občanského zákoníku)

Reklamace

Prodejce odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se ukáže, že zboží má vadu, která není způsobena užíváním, kupující má právo na opravu závady, slevu z kupní ceny, nebo odstoupení od kupní smlouvy. O reklamaci mě informujte vnitřní poštou a po domluvě pošlete zpět na mou adresu, řádně zabalené.

Bude-li reklamace uznána za oprávněnou, pošlu Vám do třiceti dnů opravené zboží. Nebude-li možné zboží opravit, nabídnu Vám slevu z kupní ceny zboží, případně vrácení celé kupní ceny daného zboží.

Vzhledem k charakteru zboží - ručně vyráběné originální výrobky - není možné nahradit reklamovaný kus zcela totožným, novým výrobkem.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky. Ceny jsou platné v době objednání, t.j. v okamžiku potvrzení přijetí objednávky prodávajícím, pokud nebylo prokazatelně dohodnuto jinak.

Jsem plátce DPH.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím