Kontakt Zboží
Hodnocení: (92) 100%
Nadšenci: 180
Aktivita: aktivní
Prodáno: 295
Registrace: 23.4.2013
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

Novinky

792650
7.3.2019 Zvu Vás na velmi krásnou nominaci:
https://www.fler.cz/prehl...

Dobrý den, děkuji Vám za návštěvu mého obchůdku.

Ruční práce mě vždy moc bavily a ráda zkouším vše, co kde uvidím a líbí se mi to. Postupně bych zde chtěla zveřejňovat své výrobky a podělit se s Vámi o ně.

Jmenuji se Šárka a baví mě to. :-)

 

 

    
  

 

Drobeček má v průměru 27 cm a byl vyroben na zakázku, jako dárek k narozeninám pro Lucii Bílou. Snad se bude líbit. Lucka je velká sběratelka knoflíků.

 

 

 

 

 

 

 03.04.2014

TOPlist

Způsob dopravy
- Využívám služeb České pošty a jejich tarifů. - Pokud budete objednávat více kusů zboží, poštovné bude navýšeno podle tarifů ČP(větší váha - vyšší poštovné) děkuji za pochopení. -Je-li zákazník z Frýdku-Místku a okolí, je možný osobní odběr.
Obchodní podmínky

Návody posílám po obdržení platby ve formátu PDF vnitřní poštou Fleru (ve zprávě pod objednávkou) nebo na email, pokud ho uvedete v objednávce. 

Využívám služeb České pošty a jejich tarifů. Platba převodem na účet.

Je-li zákazník z Frýdku-Místku je možný osobní odběr.

Zboží ihned k odběru, posílám Českou poštou nejpozději do tří dnů.

Dodací lhůta se počítá ode dne připsání peněz na mém účtu. Pokud potřebujete zboží dříve než je dodací lhůta, kontaktujte mě. Budeli to v mých silách, ráda vám vyhovím.

 

Komentáře

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím