Kontakt Zboží
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 26
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 18.6.2018
Město: Volyně
Stát: ČR
Vážení zákazníci, v prosinci očekávám příchod miminka a volného času ubyde. Předem chci poděkovat za vaši přízeň a omluvit se, pokud si dám s odpovědí načas. Zároveň omezím příjem objednávek portrétů na... více »

Novinky

840625
29.10.2019 Nabídka nově rozšířena o svatební obrazy (na způsob knihy hostů) určené pro otisky svatebčanů. Vloženo 5 motivů.

REALISTICKÉ PORTRÉTY

@Nakresli_me

 Věřím, že krásný portrét dokáže učarovat a především jako dárek udělat druhému upřímnou radost. Pokud sháníte výjimečný dárek, který nezapadne mezi ostatními, bude pro Vás portrét správnou volbou.

Do portétů vkládám veškerou svou preciznost, věnuji se každému detailu tváře, abych co nejvěrněji zachytila podobu a portrét byl autentický.

Kresba tužkou byla vždy moje nejoblíbenější technika. Dokáže být přesná, můžete s ní vykreslit každý detail, umí zapůsobit svou lehkostí i výraznou hloubkou. Lze nádherně kombinovat s uhlem, který je výrazný a hedvábně černý. Portrét uhlem avšak nebude tolik detailní jako portrét tužkou.

 

 

 image

 

 

 Pokud máte zájem o portrét, doporučuji mrknout i do sekce Jak objednat v hlavičce profilu. ;-) 

 

Nejdříve mě kontaktujete zprávou na fleru, prozradíte mi vaší představu o portrétu. Zašlete mi také fotografii, může jich být klidně několik. Ráda pomůžu s výběrem vhodné předlohy. Domluvíme se na přibližném termínu, snažím se, aby portrét byl hotový do 14 dnů. Někdy mi to čas nedovolí, proto se raději poptejte či objednávejte s předstihem. ;)

Jakou fotografii vybrat?

Vybírejte fotografie zaměřené hlavně na obličej. Výborné jsou fotky pořízené profesionálními fotografy, pozor ale na přílišné úpravy, vyhlazení obličeje, zeštíhlení, zvětšení očí atd.. Na takové fotce je už bohužel uplně jiný člověk. Fotografie by měla být ostrá, v dobré kvalitě s vysokým rozlišením bez zbytečných stínů v obličeji. Z rozmazané fotky bohužel nedokážu nakreslit pěkný detailní portrét.

Záloha

Jakmile se domluvíme na zakázce, zaplatíte zálohu 50% z ceny (nebo podle domluvy) a já se poté pouštím do kreslení. Hotovou kresbu zašlu ofocenou na schválení, pokud je vše v pořádku, vložím zboží do prodeje s rezervací na vaše jméno. Po obdržení i zbylé částky obraz důkladně zabalím a odešlu.

Balení

Obrazy větších formátů zasílám v tubusu. Menší kresby zase v deskách z kartonu. Chápu, že tubus působí lépe, navíc nemusíte řešit balení obrázku pokud se jedná o dárek, ale s menším formátem v gramáži 300g/m2 se hůře manipuluje a hrozí pomačkání.

Prosím před objednávkou se registrujte. Portréty na přání přijímam pouze od registrovaných uživatelů. Děkuji za pochopení.

Pokud jsem na něco zapomněla neváhejte mi napsat, ráda zodpovím každý váš dotaz.

Můžete zároveň nakouknout na můj  druhý profil Basinah, kde naleznete např. přání, tisky a akvarelové malby, platit tak budete jedno poštovné.

 

Vítám Vás na svých stránkách, těší mě, že jste ke mě zavítali!

Kresbou se zabývám od malička, už ani nevím jak dlouho. Dvacet let to nejspíš bude. Zlom nastal po ukončení vysoké školy a nástupu do zaměstnání. Pravděpodobně únik od stereotypu, návrat k sobě a výborná forma meditace. Budou tomu již 4 roky, kdy jsem se začala zabývat naplno malbou akrylovými barvami, přidala jsem akvarel, poté jsem podstoupila kurz malby olejovými barvami, nejdříve hyperrealistického portrétu a poté krajiny a opět se vrátila ke kresbě tužkou.

Kresba mě opravdu baví a naplňuje, proto jsem se rozhodla nabídnout své služby v kresbě portrétů tužkou a uhlem. Pokud byste měli nějaké speciální přání i z jinéhou soudku, nebojte se napsat. ;-)

Děkuji za návštěvu, pokud se Vám u mě bude líbit, budu šťastná za udělené srdíčko nebo komentář. ;)

Sabina

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky: 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která je přiložena do balíku se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 11920811Ateliér Kůlna | 13.08.19 | 21:13

  Nádherné kresby!

 • 11832064R.Koc | 19.06.19 | 16:04

  Moc děkuji za srdíčkovou "nálož"ÚsměvSvítíčko sluníSlunečniceŠtěstí.

 • 11767234Ro-Zi art | 13.05.19 | 19:07

  Nádherné..ráda se vrátím do tvého obchůdkuVelký úsměv

 • 11643626U Pihulky | 15.03.19 | 12:53

  Děkujiiiiiiiii a přeji krásný víkend :o)

 • 11497765marianka.9 | 14.01.19 | 12:04

  Ďakujem Velký úsměv Máte to tu moc krásne Zamilovaný pohledSlunečniceSvítíčko sluní

 • 11486642Eda 007 | 09.01.19 | 13:07

  Obdivuji Vaše kresby, moc pěknéZamilovaný pohledŠtěstí

 • 11464062Evu-Style | 29.12.18 | 18:07

  Vánoční stromekMoc děkuji za návštěvu, šťastný a pohodový nový rokŠtěstí

 • 11392054Ivrin Duskova | 20.11.18 | 09:56

  Děkuji za milou návštěvu!Palec nahoruAhoj!

 • 11390569evcaa33 | 19.11.18 | 17:49

  Díky moc za návštěvu a srdíčka. máte moc hezké obrázky, hezký večer :)

 • 11390238plusminus | 19.11.18 | 15:03

  Hezké odpoledne přejemeTulipánZelené srdce

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím