Kontakt Zboží
Hodnocení: (267) 100%
Nadšenci: 1529
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2506
Registrace: 24.3.2013
Město: Železný Brod
Stát: ČR

Novinky

857387
10.1.2020 Moje dcera si otevřela korálkový obchůdek, kdyby jste chtěli nakouknout, můžete zde: https://www.fler.cz/dream...
Moc díky:-)

 

Zdravím všecny Fleráky, kterým se podařilo na mě narazit.

Znáte Hospodu na Mýtince od Járy Cimrmana? Hlavní hrdina odjakživa toužil stát se hostinským, ale nesnášel lidi. Já jsem odjakživa měla ráda keramiku, ale nesnášela jsem hlínu. Až moje holčička začala chodit se školkou na keramiku a po školce chtěla chodit ještě s maminkou. Tak jsem s ní vyrazila jako doprovod. Jenomže paní vedoucí kroužku mi přidělila hroudu a očekávala TVORBU. A tak to začalo. Já si začala tu odpornou, ruce vysušující hmotu nosit domů a po nocích, kdy ta má holčinka s bráškou spinká a manžel kouká na fotbal, ji vybalím v kuchyni a s nadšením tvořím.

Jo, tak to začalo, děti ale rostou, zájmy mají trochu jiné, ale mně nadšení neopustilo. A tak se stále snažím dát hlíně tvar, pak i barvu, ale ona si v peci žije tak trochu svým vlastním životem a výsledek je vždycky překvapením. Absolutní nejistota. A to mě na tom moc baví.

Z té mé holčičky je už slečna a teď propadla kouzlu korálků a má tady svůj obchůdek. Můžete k ní nakouknout TADY

Nepoužívám hrnčířský kruh, vše je modelované z poměrně silného plátu a zpracované tak, aby byl buzen dojem, že to tvořily ruce předků. Mé výtvory jsou tedy poměrně těžké, poněkud šišaté a dost vydrží.

A pokud byste měli nějaké specielní přaní, které bych Vám mohla splnit, ráda vyhovím.

Hlína i všechny glazury, které používám jsou bezolovnaté, kvalitně vypálené, leč v našich končinách, abych mohla ke svým výrobkům napsat užitné, bych musela mít atest ke každému z nich a do toho se zatím nepouštím. Tudíž k nim nesmím napsat, že jsou určené pro styk s potravinami. Pokud u mě nakoupíte, je na Vás, jak s mými výtvory naložíte.

 

Kdyby jste si chtěli přečíst více, rozhovor se mnou neleznete zde.

 

A co u mě najdete? Tady je jen malá ochutnávka z jednotlivých kategoríí.

Tak nejvíce babičkovskou-barevnou-keramiku

     

    

Ale i černobílou-klasiku.

    

    

Dále pak opravdu veselý a barevný Cirkus!!!

    

Pro milovníky levandule a modré barvy mám levandulovou.

     

Pro milovníky přírodního vzhledu nabízím procházku-loukou

    

Kdo má rád Vánoce a perníčky, mohlo by se mu líbit jako-z-perníku

    

Keramiku s motivy z rostlinné říše najdete v kategorii botanikus.

   

Pro staromilce by tu byla doba-bronzová, která nemá nic společného s pravěkem, ale je to jen experimentování se zlatobronzovou glazurou.

   

 

A s tímto jsem jednou vyhrála MAŘENU.

 

 

 

                   image

Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

 

Svítíčko sluní

Za svůj největší úspěch a velikou Radost tady na Fleru považuji setkání s paní Lenkou Osladilovou, která použila moje hodiny Spirála času-nástěnné hodiny na titulní stranu své knížky. Setkání s ní a přečtení její knihy Cesta rusovlasé Ann  mi navíc pomohlo něco pochopit, něco vyřešit, prostě je mi mnohem líp. Díky moc, Ann.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako balík do ruky, nebo cenný balík, křehké, zabalené v bublinkové folii a pevné kartonové krabici vyložené papírem. Dále pak je možné využít PPL a Zásilkovnu.
Obchodní podmínky
 1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce rozrazil rezekvítek prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/rozrazil-rezekvitek. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

    2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Zboží na objednávku, které nemá prodávající ve svém běžném sortimentu, bude vyrobeno a dodáno kupujícímu do tří týdnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží na objednávku, které splňuje zadané požadavky kupujícího nelze vrátit.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

    3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání, viz. odstavec 2.3.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena na jeho účet  po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

    4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Kupující zboží rozbalí neprodleně po převzetí. V případě, že bylo zboží během přepravy poškozeno, kupující toto reklamuje do 24 hodin u přepravce podle reklamačního řádu přepravce.

4.6. Důležité upozornění - Zásilkovna dle svých obchodních podmínek neposílá křehké zboží, přesto se chová k zásilkám ohleduplně a zákaznící si ji vyžádali pro její spolehlivost. V případě zvolení Zásilkovny a poškození zboží, nelze toto reklamovat a zákazník při volbě Zásilkovny si je toho vědom.

    5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z ČR v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Kupující ze zemí EU pošlou platbu v eurech. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby do tří pracovních dnů.

5.2. Kupující si v objednávce zvolí dopravce. Zboží je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky s pojištěním křehce.  Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dále je možné zaslat zboží prostřednictvím PPL nebo  Zásilkovny. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti. 

    6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16.8.2018.

Komentáře

 • 12255858D.FELIX | 21.02.20 | 11:32

  Děkuji Pusa

 • 12255084HanyJewelery | 20.02.20 | 23:43

  Moc děkuji za gratulkuZamilovaný pohled

 • 12253975lauermannova | 20.02.20 | 14:15

  Ivuško, děkujůůůů moc za mooře❤️ a přeju krásné dnyTulipán

 • 12252675Jandírka | 19.02.20 | 20:57

  Ivi, moc děkuji za gratulku Stydlivý úsměvPusamám radost TanečniceNj, to se někdy stane, je to tady takový frmol, že někdy něco uteče ani člověk neví jak Velký úsměvMrkáčekTak přeji radost i Vám PusaAhoj!

 • 12246576wilde | 16.02.20 | 19:39

  Děkuji za milou návštěvu a přeji krásné dny. ÚsměvTulipán

 • 12240111StoneJane | 13.02.20 | 10:03

  ♡♥♡ Děkuju ♡♥♡ a blahopřeju, mám radost, že nám to vyšlo!

 • 12236823Marcela Plevová | 11.02.20 | 17:09

  Moc děkuji!ÚsměvPusaTanečnice

 • 12235191Mrozci | 10.02.20 | 21:12

  Moc se mi u Vás líbí! ❤️

 • 12230999StoneJane | 08.02.20 | 19:09

  ♡♥♡ Děkuju ♡♥♡

 • 12229964HanyFoto-grafika | 08.02.20 | 00:07

  Děkuji za gratulaciPotlesk

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím