Kontakt Zboží
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 2.12.2010
Město: Díly
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

K FLERU

Mám ráda přírodu a ráda se obklopuji pěknými věcmi. Upřímně obdivuji lidi mající šikovné ručičky, fantazii a umělecký um. A všem tvořilkám a tvořilům, co na fleru prodávají své výrobky, srdečně tleskám.

 

MOJE TVORBA

Cínování - Už od malička mě fascinovala příroda, umění a svět minerálů. Ani nevím, kdy to všechno začalo. Snad maminkou, která s náma chodila do lesa a do přírody. Stavěly jsme domečky zvířátkům, lezly po stromech, pomáhala nám rozlišovat a znát stopy zvěře, stromy, kytičky. Vždycky jsem se vracela domů s kapsami plnými kamínků, šišek a jiných pokladů. Učila nás lásky ke knihám a umění. A nebo dědečkem? Když jsme byly na prázdninách v Praze, podnikal s námi mimo jiné výlety do pražské ZOO (u koně Převalského teď pravidelně slzím, snad vzpomínky) a do Národního muzea. Kolik mi bylo? Snad dva nebo tři roky, možná víc. Dodneška si přesně pamatuji expozici minerálů. Absolutně jsem byla fascinovaná meteoritem. No a pak samozřejmě kostra velryby visící od stropu. Dostaly jsem od něj s mojí sestřičkou knížku Svět minerálů s barevnými fotografiemi a obrázky. Až nedávno jsem zjistila, že barevné nejsou. Svět očima dětí Mrkáček. Kdykoliv jsem zažívala v životě něco výjimečného, kamínky si mě zase našly. Když jsem chtěla někoho obdarovat, vybírala jsem originální dárek a na díla cínařek jsem se nemohla vynadívat. Dozrál čas a začala jsem i já zkoušet vytvořit nějaký šperk. "A nejlepší je takový dárek, který člověk vyrobí sám." (citace z filmu Pelíšky Velký úsměv). Moje prvotiny byly skutečně prvotiny. Spálené a poleptané prsty, cínové kuličky všude po podlaze, o propálené židli ani nemluvím. A výsledné dílko? No, škoda mluvit. Musí být přece nějaký grif, jak na to. Zaplatila jsem si tedy kurz cínování a světe div se, ono to šlo. Miluji cínování!!!Zamilovaný pohled Kolikrát mám i v hlavě nějaký nápad a pak vám pod rukama vzniká něco úplně jiného, originálního, jedinečného. To mě opravdu baví. Kamínky a cínování mě provází i ve snech. A co je pro mě největším dárkem? Když vidím, že se někomu mé šperky líbí. Třešničkou na dortu je potom pro mě spokojená nová majitelka šperku z mé dílny.

Místo, kde nabíjím kamínky.Místo, kde kamínky nabíjím.

imageMalachitové srdíčko jsem dostala jako dárek, ale nenosila jsem ho. Tak jsem si ho udělala k obrazu svému 

 

 

 

 

 

 

Karneol - přívěsek vyrobený pro kamarádku        Malachit - srdíčko jsem dostala                                                                            jako dárek, ale nenosila jsem                                                                              ho, tak jsem si ho upravila                                                                                  k obrazu svému.

Obchodní podmínky

Objednávka zboží:

 Každá odeslaná objednávka je závazná. Stornování zakázky je možné do potvrzení objednávky prodávajícím. 

Doklad:

Každá objednávka je vedena v systému Fléru a každý nakupující má možnost si odtud vytisknout fakturu. Na poždádání bude doklad přiložen do balíčku. 

Ceny zboží:

Ceny zboží zde zobrazované jsou konečné, je ovšem nutné k nim přičíst poštovné. 

Dodání zboží:

Zboží je odesláno maximálně do sedmi dní od přijetí platby za zboží na účet. Zboží bude odesláno na adresu uvedenou v objednávce. Je v zájmu zákazníka zkontrolovat neporušenost obalu, či jiné známky poškození zásilky. Za škodu vzniklou při přepravě zboží odpovídá dopravce - Česká pošta.  

Doprava a možnosti platby:

Cena dopravného a balného je 70 Kč 


Reklamace:

Před odesláním zboží na reklamaci mne prosím nejdříve kontaktujte. Dostanete instrukce s dalším postupem. Reklamace bude posouzena po zaslání zboží. O průběhu vyřizování reklamace budete informováni. Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit v původním obalu. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zpět zasláno na náklady kupujícího.

Vrácení zboží:

Zákazník má nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálním obalu spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury. Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den od doručení zákazníkovi zpět prodejci. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka na jím udané číslo bankovního účtu, zmenšená o případné náklady na uvedení zboží do původního stavu.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím