Kontakt Zboží
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 56
Aktivita: aktivní
Prodáno: 51
Registrace: 11.9.2018
Město: Šternberk
Stát: ČR

Novinky

786259
10.2.2019 Novinkou našeho obchůdku je vázička vytvořená na 3D tiskárně! https://www.fler.cz/zbozi...

Vítejte u nás Úsměv

V obchůdku naleznete všehochuť výrobků pocházejících z 3D tiskárny a pevně věříme, že se Vám něco zalíbí.

Pokud nevíte, co 3D tisk obnáší, přečtěte si náš článek.

A kdo že vlastně jsme?

Jsme mladý pár, dva blázni, kteří nevěděli, co s volným časem. A napadl nás 3D tisk. Naše tvorba tedy představuje 3D modelování a následný 3D tisk všech možných strojních součástek, domácích a zahradních dekorací a vychytávek do běžného života. Snažíme se vymýšlet stále něco nového a jak metodu 3D tisku využít. Snažíme o originální tvorbu modelů, které si sami tvoříme.

Co v našem obchůdku aktuálně máme?

Nejnovější sekce v našem obchůdku jsou brožoplacky, která je věnovaná brožím, které jsou originální tvarem i velikostí.

Mezi sekci klíčenky spadají i dle vlastního návrhu, které mohou být libovolného tvaru, barvy, textu i velikosti. Stačí nám napsat a domluvíme se.

Dále nabízíme šperky, mezi kterými jsou naše originální přívěsky.

Další sekcí jsou podtácky, které mimo námi nabízené, mohou sloužit jako reklamní produkt. Po domluvě lze vytvořit vlastní návrh.

Mimo produkty vytvořené samotným 3D tiskem také využíváme 3D tisk jako mezikrok pro další výrobky. Mezi ně patří dekorace ze sádry a glycerínové hmoty.

glycerínové srdíčo

 

Na každé objednávce nám záleží a proto se vždy snažíme objednávku hezky zabalit do organzového sáčku náhodné barvy.

image 

Dovolujeme si Vám představit naši novinku, kterou jsou

B R O Ž O P L A C K Y.

Říkáte si, co za název to je? Je originální, protože nejenom, že danou brož můžete nosit na oblečení (např. na tričku), ale i na batohu. Vše je jen na Vás a Vaší fantazii!

Už se nám omrzeli někdy poněkud nudné placky, které mají typický kulatý tvar a jsou lesklé. Jsou i světlé výjimky, ale my si řekli, že proč je nezkusit tisknout na 3D tiskárně! Naše brožoplacky jsou originální jak tvarem, tak i velikostí i barvami. Jediným limitem jsou technické možnosti tiskárny a to především na velmi malé detaily. Proto se snažíme každý design přizpůsobit tisku tak, aby byl kvalitní. Musíme pouze dodat, že vždy bude z velké blízkosti patrné, že je výrobek vytvořený pomocí 3D tisku.

3D tisk je způsob výroby předmětů z plastu na základě digitální předlohy. Plastová struna je navedena do tiskárny, kde se po roztavení nanáší na sebe ve vrstvách. Tím vznikne prostorový objekt.

 Napsali jsme na toto téma samostatný článek.

3D tiskárna

Vítejte u nás!

Nově na našem obchůdku máme dekorace spojené s nejkrásnějším obdobím v roce a to jsou Vánoce Brrrr, zimaVánoční stromek. Na tomto odkaze naleznete vánoční ozdoby na stromeček, které jsou z plastu a tedy nehrozí jejich rozbití.

 

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1      Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Print it up.Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu Print it up) a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1      Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí. Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.

2.3      Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

2.4      Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, v případě nedostupnosti zboží.

2.5      Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.

2.6      Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

2.7      V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

2.8      Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání.

2.9      Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2.10    Doklad o zaplacení zboží bude dostupný u uvedené objednávky a každý kupující si ji zde může stáhnout a vytisknout.

  3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1      Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího.

3.2      Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na úhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

 4. Práva a povinnosti prodávajícího

4.1      Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky.

4.2      Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

 5. Práva a povinnosti kupujícího

5.1      Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.2      Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

5.3      V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. 

 6. Dodací podmínky

6.1      Dodací podmínky pro Českou republiku. 

6.1.1 Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka nebo doporučený balík. Zabalené v bublinkách a obálce.

6.1.2 Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty.

6.1.3 Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny. Prodávající odesílá zboží max. do 5 dnů ode dne přijetí platby.

6.2      Dodací podmínky pro Slovenskou republiku.

6.2.1 Poštovné je dle aktuálního ceníku České pošty. Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka. Zabalené v bublinkách a obálce.

6.2.2 Dodání zboží na Slovensko trvá přibližně 3-5 pracovních dnů. Prodejce odesílá zboží max. do 5 dnů ode dne přijetí platby.

7. Reklamační řád

7.1      Záruční doba

7.1.1 Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

7.1.2 Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

7.1.3 Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

7.1.4 V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

7.1.5 Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

7.1.6 Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

7.2      Způsob reklamace

7.2.1 Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

7.2.2 Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět.

7.2.3 Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace nemá zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

7.2.5 V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

7.3      Provedení reklamace

7.3.1 Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

7.3.2 O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

 7.3.3 V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

8. Vrácení zboží

8.1      Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

8.2      Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.

8.3      Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

8.4      Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 5 pracovních dnů.

 9. Závěrečná ustanovení

9.1      Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

9.2      Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 11576910Garlu | 15.02.19 | 16:11

  moc děkujiDuha

 • 11575675Turca | 14.02.19 | 23:10

  Děkujeme za gratulaci, hezký večer přejeme Pusa

 • 11572469Kaba | 13.02.19 | 20:31

  Děkuji...Tulipán

 • 11572140U Pihulky | 13.02.19 | 19:42

  Jupííí. To je supr. Děkujii moc ;0). Vyšlo to ;0))))

 • 11571562tomas60 | 13.02.19 | 16:25

  Zelené srdcemoc děkujiZelené srdce

 • 11569604Tomáš Čmuchálek | 12.02.19 | 19:17

  Děkuji, přeji pěný večer.TomášVětev

 • 11568815Evei | 12.02.19 | 14:52

  Mockrát děkuji, ať se daří a slunce sívtí... KvětSvítíčko sluníKvět

 • 11568468H_Fairy | 12.02.19 | 11:57

  Pusa Pusa

 • 11566735Mada art | 11.02.19 | 17:25

  Děkuji Květ

 • 11564947Martillie | 10.02.19 | 21:25

  Moc díky ♥