Kontakt Zboží
Hodnocení: (29) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 86
Registrace: 10.10.2013
Město: Zeleneč
Stát: ČR

Novinky

797500
28.3.2019 Chcete-li si prohlédnout novinky a tvorbu Pocket Design naživo, budu se těšit na setkání v sobotu 6. 4. 2019 od 10 hodin na náměstí v Kutné Hoře na Slavnostech jara.

     V mé textilní dílně pro Vás vytvářím  výrobky pod značkou Pocket Design - originály šité na míru. Mám ráda věci, které jsou pěkné a zároveň přinášejí užitek, pohodlí a komfort. Proto takové i vyrábím. Mám ráda kvalitní a dobré materiály. Mé výrobky se vždy vyznačují perfektním zpracováním a maximální precizností jejich řemeslného provedení na základě čehož jsem od Asociace regionálních značek získala certifikát a mohou používat označení "Polabí regionální produkt".

    Před pár lety mi jeden můj známý psycholog, kterého si nesmírně vážím, řekl větu o které jsem tehdy netušila, jak zásadní se pro mě stane. "To co člověk dělá, co ho baví, co ho zajímá  a láká do 12 let života, to je to opravdu ryzí. To co vystihuje jeho podstatu a to, kam ho to táhne a kam má tendenci se přirozeně směrovat."

     A mě najednou bylo jasné proč dělám to co dělám. 

     Pořád jsem hledala "to ono" Nejprve jsem studovala, pak jsem hodně cestovala, potom jsem "to ono" hledala při zahraničním studiu na cestách. A potom se kolečko uzavřelo a já  jsem s našimi 3 malými dětmi opět usedla za mašiny a věděla jsem, že "to ono" jsem konečně nalezla.

     Na mé práci se mi líbí, že pro naše děti není imaginární. Mohou si na ni sáhnout, vidí výsledky, proces tvorby a potom i užitek, který to přináší. 

      Vše co tvořím je vyrobeno s maximální pečlivostí, aby se to nejen líbilo a přinášelo to příjemný pocit a uspokojení, ale mělo to  vždy i hodnotu užitnou a dlouho a dobře Vám to sloužilo.

 

                                                                          Pavla Kordíková

 Projekt INICIO pro ženy  2017

Pokud chcete alespoň na skok nahlédnout do mé dílny, můžete zde:  

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1178166846-zpravy/218411017000115/

od cca 14 min 36 sekunda

 

     U dětských softshellových kalhot, žakárových sukní a nakonec i u bederních pásů se mi nejvíce osvědčilo šítí na míru. Potom je jistota, že vše perfektně padne.

     Nejen u našich 3 dětí jsem se přesvědčila, že konfekční velikosti často nesedí. Proto ideálně uvádějte u dětských softshellových kalhot obvod pasu a délku nohavice. Pokud si nebudete při měření jisti, neváhejte mě kontaktovat. Padne-li vám do oka nějaká nevšední barevná kombinace, která není v nabídce, vůbec nevadí, domluvíme se. Ráda vytvářím originální a netradiční kousky. Navíc mám zkušenost, že pokud si děti barvy naskládají sami, potom věc i rády nosí.

     U bederních pásů je ideální uvádět obvod pasu a obvod přes boky v nejširším místě. 

Zboží je možno vyzvednou po předchozí domluvě v Praze, ideálně v dosahu Masarykova nádraží, kam starší děti dojíždějí denně do školy a už si zvykly, že mi dělávají kurýra. Pokud jste z okolí, můžeme se domluvit přímo u mě v dílně v Zelenči.

Certifikát Asociace regionálních značek:

 

logo

Způsob dopravy
Pro zasílání využívám Českou poštu, objednávka k vám doputuje jako doporučené psaní u menších věcí za 60 Kč nebo jako doporučený balík za 79 Kč.
Obchodní podmínky

1: Úvodní ustanovení 

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Mgr. Pavlína Kordíková  (IČ 05731011). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 

2: Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. 

2.2: Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.

2.3: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

2.4: Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě telefonicky, nebo elektronickou poštou.

2.5: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

2.6: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.

2.7: Platba bankovním převodem musí být uhrazena do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

2.8: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.

2.9: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

2.10: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změny ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.

2.11: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2.12: Při převzetí zboží zákazník obdrží účetní doklad v elektronické a papírové podobě,který souží zároveň jako dodací a záruční list.

3: Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1: Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené a kompletní zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 14 dnů od odstoupení a zároveň po přijetí zboží zpět vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vratné poštovné hradí zákazník. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího E-mailem.

3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.3: Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7.

 

4: Práva a povinnosti prodávajícího

4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky. Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list bude zaslán elektronicky.

4.2: Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

5: Práva a povinnosti kupujícího

5.1: Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.2: Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.

5.3: V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6: Dodací podmínky

6.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.

6.1.1: Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako cenný balík.

6.1.2: Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty.

6.1.3: Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

 

7: Zboží na zakázku

7.1: Zadání zboží na zakázku

7.1.1: Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka.

7.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat elektronickou poštou.

7.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

7.2: Průběh objednání zboží na zakázku.

7.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

7.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

7.2.3: Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

7.2.4: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

7.2.5: V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena zbylá část zálohy.

7.3: Vyhotovení zboží na zakázku.

7.3.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

7.3.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.

7.3.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinnen zakoupit.

7.4: Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

7.4.1: V případě že již byla za zboží na zakázku zaplacena záloha, lze zbytek kupní ceny uhradit pouze bankovním převodem. V ostatních případech, kdy záloha nebude vyžadovaná může kupující uhradit zakázku bankovním převodem.  

7.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.

7.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

7.5.1: Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho zadání, je možné uplatnit reklamaci.

7.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

8: Reklamační řád

8.1: Záruční doba

8.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

8.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

8.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

8.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

8.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

8.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží či nešetrnou a nesprávnou manupulací se zbožím.

8.2: Způsob reklamace

8.2.1: Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího telefonicky, nebo elektronickou poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

8.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění spolu s kopií dokladu o koupi (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).

8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.

8.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

8.2.5: V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

8.3: Provedení reklamace

8.3.1: Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

8.3.2: O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

 

8.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

9Vrácení zboží

9.1: Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

9.2: Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.

9.3: Ve vrácené zásilce musí být také kopie dokladu o koupi. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

9.4: Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

10: Závěrečná ustanovení

10.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

10.2: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 11770717ellanek | 15.05.19 | 15:41
  Děkuji za krásný obal na knihu!!!!! A taky musím ocenit příjemné jednání, rychlost a vstřícnost!!!!
 • 11696817Ayenou | 08.04.19 | 15:55
  Dekuji za naprosto uzasne a krasne kalhoty pro syna, skvele sedi a jsou pekne propracovane. Rovnez komunikace byla naprosto nadstandardni ;-)
 • 11640900kuzvla | 14.03.19 | 08:25

  Pouzdro na deštnik je skvělý nápad, praktický a krásný materiál, perfektně ušité . Jsem moc spokojená.

 • 11530339Ivča Méďa | 28.01.19 | 10:10

  Děkuji za příjemný obchod a velmi rychlé dodání. Bederní pás je přesně to, co jsem ve svém šatníku postrádala a určitě nezůstanu jen u jednoho. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás :). Ivana

 • 11156069MH Martina Hodačová | 04.08.18 | 09:41

  Chci poděkovat za dlouhou sukni - jsem z ní nadšená! Pravda, je již druhá od Vás a jsem přesvědčená, že nezůstane jen u těchto dvou.Velký úsměv Materiál je opravdu kvalitní a nádherný, k tomu precizní zpracování. Pro milovnice dlouhých sukní jistá adresa. Zamilovaný pohledDěkuji a přeji, ať Vám to šlape. Štěstí

 • 10816813Pocket Design | 16.03.18 | 20:31

  Moc Vám děkuji, vždy si toho velice cením!!!Úsměv

 • 10816765Zdekula | 16.03.18 | 20:19

  Překrásný obchůdek, šup do oblíbených a ať se daří.Palec nahoruPotleskKyticeSvítíčko sluníŠtěstí

 • 10662621Ajča | 25.01.18 | 10:36

  Díky za rychlost a milé jednání! Zboží již mám doma a je ještě hezčí než na fotce!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím