Kontakt Zboží
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 20
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 2.10.2018
Město: Praha 10 - Vinohrady
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

minimal_náramky

Základním návlekovým materiálem, který pro šperky používám, jsou japonské skleněné korálky, které kombinuji s pokovením stříbrem, palladiem, 24 karátovým zlatem nebo mědí. Na náramcích a náhrdelnících můžete objevit také korálky ze stříbra (925/1000), krystaly Swarovski, říční perly, nebo přírodní nebarvené polodrahokamy. Navlékání korálků na barevný provázek s velkou pevností a stálobarevností je ruční práce, spolu se splétaným "zámečkem" pro nastavení požadované velikosti.

Šperky ráda přizpůsobím na míru podle vašeho přání. Mohu použít namísto zlatých korálků, stříbrné nebo měděné. V designu náramku vyrobím náhrdelník, či upravím dámskou velikost na dětskou, nebo pánskou. Vše záleží na domluvě.

Materiály, které používám pro tvorbu jsou odolné. Šperky se skleněnými korálky s pokovením však při častém kontaktu s vodou a při použi-tí čistících nebo kosmetických produktů mohou změnit své vlastnosti, například barvu. Doporučuji je raději před tím na chvíli sundat. 

Mým velkým přáním je, aby se šperky z mojí dílny líbily a hlavně aby dělaly radost vám a vašim blízkým.

Irena & minimal

 

 

 

Minimalismus, to je směr, který mě baví. Mám ho ráda v módě, ve šperkařství, v nábytku, zkrátka vlastně ve všem, co v běžném životě používám. Proto jsou i mé výrobky z nádherných minimalistických japonských korálků. 

Celý život jsem obdivovala japonskou kulturu, které je minimalismus nedílnou součástí a můj manžel mi vyplnil jeden z největších snů. Podívala jsem se do Japonska. Nápad tvořit šperky z korálků vznikl jako přímá inspirace ze země, kde se drobounké korálky vyrábí a šperky z nich se běžně nosí. Japonské dámy se totiž zdobí velmi jemně a decentně. V Tokiu jsem navštívila neuvěřitelný obchod s korálky a dalšími doplňky, a hned jsem věděla, čemu se chci věnovat do budoucna. Nakoupila jsem přímo na místě hodně materiálu a zároveň získala potřebné obchodní kontakty přímo v Japonsku, takže Vám do Čech přivážím autentický kus této nádherné země. 

Irena & minimal

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou ČR.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Nepoškozené zboží lze bez uvedení důvodu vrátit do 14 dnů zpět prodejci. V takovém případě Vám bude po obdržení zboží prodejcem částka v hodnotě ceny zboží (bez poštovného) vrácena zpět na Váš účet.

V případě vrácení zboží mi prosím tuto skutečnost oznamte prostřednictvím zprávy.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 11603991Marta Hynková | 26.02.19 | 19:37

  PotleskOK!Zamilovaný pohled

 • 11559630Jana 60 | 08.02.19 | 14:53

  Mate moc hezky obchudekPotleskÚsměv

 • 11452910Tynnnka | 22.12.18 | 10:22

  SrdceŠtěstíSrdce

 • 11325879U Pihulky | 23.10.18 | 07:45

  Ať se daří nejen na Fler .o) Pihu

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím