Kontakt Zboží
Hodnocení: (125) 100%
Nadšenci: 676
Aktivita: aktivní
Prodáno: 397
Registrace: 21.9.2011
Město: Přeštice
Stát: ČR

Novinky

843512
10.11.2019 Black Friday 29.11.2019 - všechny objednávky přijaté tento den budou bez poštovného!

Vítám Vás ve svém obchůdku!

Jmenuji se Hana a šití mě baví od malička, proto jsem si  ve 13 letech vybrala střední školu zaměřenou na oděvnictví. Osud sice trochu zamíchal kartami a současně pracuji v jiném oboru, ale textilní tvorě se věnuji jako svému koníčku a u šicího stroje relaxuji.

V mém obchodě najdete:

- kosmetické taštičky kulaté i hranaté                                                         

                 image   image
                     
 
- penálky a obaly na knihy

                image   image

 

- nákupní tašky

                image  image
 
 
- povlaky na polštáře             

                 image

Preferuji precizní  práci a v tomto duchu šiji i svoje výrobky. K výrobě používám převážně bavlněná nebo směsová plátna české i zahraniční výroby. Barvy a vzory kombinuji dle momentální nálady. Pokud by se Vám líbila jiná barevná kombinace, neváhejte mě kontaktovat. Budu-li mít Vámi vybrané látky skladem, ráda Vám z nich ušiji výrobek dle Vašeho přání.

 

S mými výrobky se můžete setkat i v aukčním klubu Jedeme dál

Chyťte si svojí slevu pro dny 12.11 - 16.11. 2018

12.11.2018 - sleva 25% - kod  EHQ - JSQ - 235

13.11.2018 - sleva 20% - kod  M24 - CUB - JU2

14.11.2018 - sleva 15% - kod  JZU - DET - GME

15.11.2018 - sleva 10% - kod B5M - QV9 - EAU

16.11.2018 - sleva 5% -   kod V76 - YEN - YPX

 

Nezapomeňte slevový kod uvést od své objednávky dříve než ji odešlete, následně již nelze do objednávky vložit.

Tyto obchodní podmínky platí dle nového Občanského zákoníku a jsou platné od 1.1.2014.

1.Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím.

 

2. Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce (dále jen zboží).

3. Kupní smlouvu uzavírá kupující okamžikem odeslání objednávky a prodávající jejím potvrzením. Bez potvrzení objednávky prodávajícím je kupní smlouva neplatná.

4. Cena zboží je cenou uvedenou v okamžiku objednání, kterou lze měnit pouze slevovým kuponem nebo pokud se kupující a prodávající nedohodnou jinak. 

5. Kupující se zavazuje uhradit zboží na účet uvedený při potvrzerní objednávky.

6. Dodací lhůta začíná běžet okamžikem připsání kupní ceny na účet prodávajícího a činí max. 7 pracovních dní, pokud se kupující a prodávající nedohodnou jinak.

7. Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty a je za zaslání účtováno poštovné min. 45,- Kč, dále dle poždovaného způsobu dopravy a velikosti a váhy balíku.

8. Nakupující má právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho doručení, přičemž mu prodávající vrátí do 7 dnů kupní cenu. Vrácené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. K výrobku přiložte průvodní dopis s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy, s kopií faktury a číslem bankovního účtu. 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou,pokud objednáte 1 ks a vejde se do bublinkové obálky formátu A4, činí dopravné 50,-Kč, při více objednaných kusech je dle váhy balíku, minimálně však 70 Kč. Na přání mohu zaslat zboží jako balíček do druhého dne, pak k Vaší objednávce připočítám poštovné ve výši 150,- Kč. Proto, prosím, zvažte, jaký způsob dopravy se Vám, vzhledem k ceně zboží, vyplatí.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky 

1. Úvodní ustanovení

 • 1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Narmer (Hana Baxová, IČO 69965382,  zapsána v živnostenském rejstříku vedeném MěÚ Přeštice, ŽU Č.J. PR-OŽU-VOV/16781/2012). Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu Narmer) a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • 2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • 2.2: Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.
 • 2.3: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
 • 2.4: Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.
 • 2.5: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
 • 2.6: Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky. Od tohoto okamžiku mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
 • 2.7: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.
 • 2.8: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.
 • 2.9: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.
 • 2.10: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změny ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.
 • 2.11: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 • 2.12: Při převzetí zboží zákazník obdrží účetní doklad, který souží zároveň jako dodací a záruční list

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

 • 3.1: Kupující má právo podle §1829 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět kupní cenu a nejnižší možné náklady na zaslání zpět (poštovné).  Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího.
 • 3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.
 • 3.3: Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7.

4. Práva a povinnosti prodávajícího

 • 4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky. Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list bude zaslán společně se zbožím, přípdně elektronicky. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • 4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

5. Práva a povinnosti kupujícího

 • 5.1: Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • 5.2: Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.
 • 5.3: V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6. Dodací podmínky

 • 6.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.
 • 6.1.1: Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako cenný balík. Ve výjimečných případech (na přání zákazníka, před Vánoci apod.) budou objednávky odesílány jako balík do ruky/ balík na poštu nebo na dobírku. Prodávající o tom zákazníka informuje předem.
 • 6.1.2:Výše poštovného se skládá z balného a odměny České poště. Poštovné je účtováno v minimálně ve výši 50,- Kč, což odpovídá doporučenému dopisu o velikosti obálky A4 a tloušťky do 2 cm. Pokud je zásilka větší řídí se výše poštovného dle velikosti a váhy balíku a ceníkem České pošty, minimálně však 65,-Kč.
 • 6.1.3: Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.
 • 6.2 Dodací prodmínky pro Slovenskou republiku a EU.
 • 6.2.1: Zboží do Slovenské republiky ani do zbytku EU nezasílám.

7. Zboží na zakázku

 • 7.1: Zadání zboží na zakázku
 • 7.1.1: Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka.
 • 7.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.
 • 7.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.
 • 7.2: Průběh objednání zboží na zakázku.
 • 7.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.
 • 7.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.
 • 7.2.3: Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uveda plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.
 • 7.2.4: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.
 • 7.2.5: V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena zbylá část zálohy.
 • 7.3: Vyhotovení zboží na zakázku.
 • 7.3.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.
 • 7.3.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.
 • 7.3.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinnen zakoupit.
 • 7.4: Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.
 • 7.4.1: U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod.
 • 7.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.
 • 7.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.
 • 7.5.1: Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.
 • 7.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

8. Reklamační řád

 • 8.1: Záruční doba
 • 8.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 12 měsíců.
 • 8.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.
 • 8.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.
 • 8.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.
 • 8.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.
 • 8.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží či nešetrnou a nesprávnou manupulací se zbožím.
 • 8.2: Způsob reklamace
 • 8.2.1: Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.
 • 8.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění spolu s kopií dokladu o koupi (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).
 • 8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.
 • 8.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.
 • 8.2.5: V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.
 • 8.3: Provedení reklamace
 • 8.3.1: Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.
 • 8.3.2: O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).
 • 8.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

9. Vrácení zboží

 • 9.1: Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.
 • 9.2: Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.
 • 9.3: Ve vrácené zásilce má být také kopie dokladu o koupi. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.
 • 9.4: Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

10. Závěrečná ustanovení

 • 10.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • 10.2: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
 • 10.3:Kupující odesláním objednávky dává souhlas se zpracováním osobních údajů jako je jméno, příjmení, adresa, případně telefon k účelům souvisejících s jeho objednávkou (např. účetnictví/daňová evidence prodávajícího). Prodávající neposkytne osobní údaje kupujícího třetí straně s vyjímkou státních institucí (např. FU při daňové kontrole) a dopravce (adresa uvedená na balíčku)

Komentáře

 • 12339896Martassek | 12.04.20 | 21:31

  Děkuji za srdí návštěvuMrkáčekKvět

 • 11745367Elza25 | 03.05.19 | 09:53

  Děkuji Miluju tě!

 • 11745059le MOT | 03.05.19 | 08:13

  Děkuji za nahlédnutí :) Mějte bájo den a víkend!! ;) Magda

 • 11643491aniri | 15.03.19 | 11:27

  Děkujeme za vložení, také jsem nakoukla...pěkné taštičkyVelký úsměv

 • 11602231Jitka Brožová | 25.02.19 | 22:43

  Děkuji.Tulipán

 • 11342825Ditmarek | 30.10.18 | 09:27

  Děkuji mocÚsměvKytice.

 • 11255477Dekorace u Silvie | 21.09.18 | 13:53

  Moc děkuji za Miluju tě!a přeji hodně ŠtěstíŠtěstíVelký úsměv

 • 10818015H u t c h k a | 17.03.18 | 10:36

  Krásný obchůde, moc milé výrobky... Zdravím své rodné Přeštice...

 • 10544805vborova | 08.12.17 | 12:21

  Moc děkuji za krásné ježečkové taštičky a obaly na mobil. Vše je nádhernéVelký úsměvPusa. Mějte se krásně. V.B.

 • 10441177úsvit- šperky minerály kameny | 03.11.17 | 18:57

  děkujiVelký úsměv

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím