Nápověda

Funkce / Oblíbení prodejci

K čemu je funkce Oblíbení prodejci?

Každý uživatel může označit prodejce, jehož zboží se mu líbí, a získat tak aktuálnější přehled o jeho novém zboží. Tuto funkci využívají především uživatelé, kteří si nechtějí nechat ujít novinky vybraných prodejců.

Jak mohu prodejce vložit do mých oblíbených?

K označení prodejce jako oblíbeného použijte tlačítko "Prodejce do oblíbených". Toto tlačítko naleznete v profilu uživatele nebo v detailu jeho zboží, a to v levém panelu v horní části (pod státní vlajkou). Pokud chcete prodejce z oblíbených vyřadit, klikněte na tlačítko znovu.

Funkce Oblíbení prodejci je dostupná registrovaným uživatelům.

Kde naleznu své přidané oblíbené prodejce?

Vaši oblíbení prodejci a jejich zboží se zobrazují v kategorii Moji oblíbení (levé menu - blok "Kategorie"). Na této stránce se zobrazuje nové zboží prodejců a rychlé odkazy na jejich profily.

K dispozici je také systém řazení oblíbených do kategorií. Ty můžete vytvářet a prodejce do nich zařazovat.

Mohu dostávat e-mailem informace o novém zboží oblíbených uživatelů?

Jděte do sekce Moji oblíbení a v sekci nazvané "Informace e-mailem" nastavte požadovanou frekvenci zasílání. E-mail s aktuálním dostupným zbožím prodejců zasíláme vždy v nočních hodinách a to na e-mailovou adresu, kterou jste uvedl v registraci.

Jak zrušit zasílání nového zboží oblíbených uživatelů?

Jděte do sekce Moji oblíbení a v sekci nazvané "Informace e-mailem" nastavte požadovanou frekvenci zasílání na stav "nezasílat". Vaše nastavení uložte kliknutím na tlačítko Uložit.

Zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím