Nápověda

Co přesně znamená Termín odeslání?

V nastavení prodávající specifikuje, kdy odesílá zboží (sekce Prodej > Termín odesílání zboží). Tento termín je pro prodávajícího závazný a informuje nakupujícího o časovém rozmezí mezi přijetím platby a odesláním zboží (v případě odeslání na dobírku se počítá den přijetí objednávky). Zboží však musí být dostupné.


Prostor pro uvedení termínu odeslání je na Fleru pevně přidělen, zobrazuje se automaticky vždy pod cenou zboží (infopanel termínu "k odeslání") a také u každé objednávky. Prodávající tento termín uvádí buď formou maximálního termínu (1 - 7 dnů) nebo vybere "odesílací" dny v týdnu (po - so). Další prostory volně editovatelné prodávajícími (např. Profil, Obchodní podmínky, Fler kluby apod.) nemohou být náhradou za sdělení termínu odeslání u zboží, mohou ho pouze upřesňovat.

Termín odeslání se vždy počítá od prvního pracovního dne po přijetí platby, v případě zaslání na dobírku od prvního pracovního dne po přijetí objednávky prodávajícím. Termín odeslání "ihned" tedy znamená, že prodávající zasílá zboží nejpozději následující pracovní den.

Pro upřesnění je k dispozici rozhodující čas.

Zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím