Kontakt Zboží
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 99
Aktivita: aktivní
Prodáno: 56
Registrace: 26.9.2017
Město: Bystřice nad Olší
Stát: ČR

Novinky

780016
16.1.2019 Jsou vloženy nové vinutkové nÁUšnice v puzetkovém provedení. Zvu Vás k nakouknutí. Děkuji MOJA BEADS https://www.fler.cz/zbozi...

Vítám Vás v mém obchůdku na Fleru.

 

Zboží zde nabízené, jsou mnou ručně vyrobené autorské vinutky z Českého (Preciosa) a Italského skla (Effetre).

 skleněné tyče

Všechny vinutky tvořím metodou vinutí (tzv. lampworking) skleněných tyčinek na speciálním sklářském kahanu, který spaluje propan a kyslík. 

   image

Skleněné tyčinky se nahřívají na vysokou teplotu cca. 1000st.C a následně jsou navíjeny na nerezové tyčinky (tzv. mandrely).

    vinutí

Mandrely jsou obalené ve speciální separační hmotě, aby se po vychladnutí skla, daly vinutky lehce sundat. Bez této hmoty by se sklo přilepilo na rozžhavený mandrel a nešlo by v žádném případě sejmout.

   mandrely se separátorem

Vinutky jsou zdobeny aplikací různých druhů skla, drahých kovů, střepin a pod. Metod zdobení je obrovské množství a záleží na každém tvůrci a jeho schopnostech, které z nich použije.

  

Po dokončení vinutku chladím v digitální sklářské peci,  ale dá se použít i chladící granulát nebo v peřinka ze speciální vaty.

Řízené chlazení způsobuje u vinutek větší odolnost a trvanlivost, zabraňuje nechtěnému prasknutí skla. Jeden chladící cyklus trvá cca 10-12 hodin.

   image

 Každá vinutka je jedinečná a vyrobení více kusů, tak aby byly zcela identické je nemožné. Vždy se budou v nějakém, byť jen maličkém rozdílu lišit.

Sklo je nádherný přírodní materiál, který mi zcela učaroval a já doufám, že se Vám budou mé vinutky líbit.

Neváhejte mně prosím kontaktovat, pokud budete mít nějaké přání nebo dotazy.

 

Při zakoupení vinutky s prstenovým základem dostanete k objednávce dárkovou krabičku zdarma. (viz. foto výše)

 

image

imageimage

Pro zákazníky, kteří zakoupí více kusů vinutek a přejí si hezké balení, nabízím za cenu 39,- dárkové krabičky. K dispozici jsou ve třech barvách. (viz. fotografie výše)

 

Děkuji za Vaší přízeň a budu se těšit na Vaší návštěvu. 

 MOJA BEADS

 

 *************************************

 

nalezeno na Pinterestu, ale táááák pravdivé...

 

**************************************

 

MOJE ÚSPĚCHY V KLUBOVÝCH SOUTĚŽÍCH:

 

Klub "PRO RADOST" - soutěžní barva  hnědá - 1. místo

 

Klub "Pro radost" - soutěž "Tulák po hvězdách" - 3.místo

 

 

Klub "O krok napřed" - soutěž "Peří"- 3. místo

 

 

***********************************************************

 

MOJE ÚSPĚCHY V TOP NOMINACÍCH

 

28.2.2018 se mi povedla moje první TOPka "JANTAŘENÍ" , za což jsem

opravdu moc ráda.

 

 

Děkuji moc uživatelce "Petrulala" za použití mého prstenu v nádherné

pikantní TOPce "PÁLIVÁ" dne 15.4.2018

 

 

 Velké díky uživatelce evvy za umístění mého prstenu do krásného TOP

výběru " To tu ešte nebolo..."  16.10.2018

 

 

Další úspěch v TOP výběru, tentokráte s názvem " Tulák po hvězdách..."

za který jsem moc vděčná uživatelce Kashina. 19.10.2018

 

 

S velkými díky uživatelce "Buldozer" za použití mého prstenu Filipa

v nádherné topce "Archetypy" ze dne 26.10.

 

 

 Dne 6.11.2018 se moje vinutka dostala do TOP výběru "Night"

od šperkařky "SiHa svět" za což moc děkuji.

 

 

Moc děkuji krajance "Mandalarium" za vytvoření nádherné vítězné TOP nominace s názvem "Sen nebo skutečnost?" ze dne 21.11.2018

 

 

Moc děkuji klubové kolegyňce "lendule53" za krásnou topku "Dvě stačí"

ze dne 25.4.2019

 

 

 

 

TOPlist

Asi si říkáte co to má znamenat " Na šroubku" ???

Jedná se o systém výměnných vinutek určených k širokému využití.

image
 

Jako součást systému výměnných, variabilních vinutek bych Vám ráda představila speciální druh komponentů z nerez oceli se zabudovaným malým šroubečkem, který umožňuje velice jednoduchou manipulaci s vinutkou.

 

imageimageimage

 

Vinutky, které se používají v tomto systému jsou vyráběny poměrně komplikovaným způsobem a mají v sobě zatavené drobné matičky, díky jimž se dají našroubovat buď na prstenový základ nebo na přívěsek.

 

image

 

Největší výhodou tohoto systému je jeho variabilita. Stačí Vám pouhý jeden prstenový nebo přívěskový komponent a můžete nosit nepřeberné množství vinutek z mé nabídky.

 

image

 

Při zakoupení vinutky včetně prstenového základu, obržíte vše v dárkovém balení.

 

 

Na požádání mohu vyrobit dvě vinutky v co nejpodobnějším stylu a v tomto případě je můžete nosit jako soupravu.

 

imageimage

 

 

 

 

V této sekci bych Vám ráda pomohla změřit správnou velikost prstenu.

Nejjednodušší je použít krejčovský metr, který obtočíte okolo prstu tak, aby byl příjemně utažený. Nesmí škrtit ani být příliš volný.

Pak jen zaznamenejte, kde se spojí začátek metru se zbývající částí a zjistíte obvod prstu, což je zároveň i číslo prstenu.

Stejný postup použijte i když nemáte krejčovský metr. V tomto případě si místo něj ustříhněte rovný, tenký proužek papíru, který označíte stejným způsbem a změříte pravítkem.

Případně se můžete podívat a tento obrázkový návod.

 

 Prstenový základ o šíři 6mm mám ve velikostech 50, 54, 56, 60, 62.

 Prstenový základ o šíři 5mm mám velikosti 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61.

Komponenty používané v systému " Na šroubku" jsou z nerezové oceli vhodné i pro osoby, kterým obecné kovy používané ve šperkařství nesvědčí.

 

image

PRSTENOVÝ ZÁKLAD

 

Na prstenovém základu z vysoce leštěné nerezové oceli je drobný šroubeček, na který jsou určené vinutky se zatavenou matičkou.

Na šroubku je drobný distanční silikonový kroužek, který slouží k bezpečnému usazení skleněné vinutky tak, aby se nepoškrábal prsten a zároveň se nepoškodila samotná vinutka.

 Prstenový základ o šíři 6mm mám ve velikostech 50, 54, 56, 60, 62.

 Prstenový základ o šíři 5mm mám velikosti 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61.

Jak správně změřit obvod prstenu ZDE.

 

PŘÍVĚSKOVÝ ZÁKLAD

 

Jednoduchá placička z nerez oceli je osazená drobným šroubečkem, který má silikonový distanční kroužek, určený k bezpečnému našroubování skleněné vinutky.

 

 

K tomuto základu přidávám ještě jeden širší silikonový kroužek, se kterým mi připadá našoubování vinutky ještě bezpečnější.

Používat jej ale samozřejmě nemusíte, je to pouze další možnost.

 

Samotné našroubování je velice jednoduché. JEMNĚ otáčejte vinutkou, dokud neucítíte mírný odpor a poté, velice opatrně vinutku dotáhněte. V žádném případě neutahujte silně, aby nedošlo ke stržení závitu, vytržení matičky či rozlomení vinutky.

 

 

Nemusíte se ale obávat, matičky které používám jsou speciálně vyrobeny pro účel výroby skleněných prstenových topperů (kabošonů) a jsou z nerez oceli, což je velice odolný a trvanlivý materiál.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce MOJA BEADS prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/moja-beads. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. V souladu s § 1829 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží, resp. od převzetí poslední dodávky zboží, je-li obsahem koupě několik druhů zboží nebo se zboží skládá z několika částí (postačí odeslat 14. den lhůty). Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, a dodrží níže uvedené podmínky, bude mu vrácena kupní cena a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží od prodejce ke kupujícímu. V souladu s § 1820 odst. 1 písm. g) a § 1832 odst. 3 nese spotřebitel při odstoupení od kupní smlouvy dle § 1829 a násl. náklady spojené s navrácením zboží. Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace zboží.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě a to nejpozději 14 den po oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Po uplynutí této doby není prodávající zboží odebrat. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku sděluje prodávající, že s mimosoudní stížností se spotřebitel může obrátit na kontrolní orgán, kterým je Česká obchodní inspekce. Česká obchodní inspekce vyřizuje mimosoudní stížnosti spotřebitelů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpis. www.adr.coi.cz

4.6. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u UniCredit Bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, dopis nebo případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

OP PLATNÉ OD 1.10.2017

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12011815KuBeads | 05.10.19 | 11:48

  Díky za Srdce, krásný den!

 • 11845948LENKA BLAZA | 28.06.19 | 10:36

  Díky a hurá! Stydlivý úsměvOslava!Zelené srdce

 • 11823389Kashina | 14.06.19 | 07:51

  Moc děkuji za gratulku, mám opravdu velkou radost. A přeji krásný den Pusa

 • 11768647Evu-Style | 14.05.19 | 12:10

  Kyticedíky:)

 • 11730719Evu-Style | 26.04.19 | 09:57

  Svítíčko sluní krásné ránko..děkuji..

 • 11729831Arnika-Élancé | 25.04.19 | 21:25

  Moc děkuji a přeji krásné sluníčkové dnySvítíčko sluní

 • 11635946iva korčáková | 12.03.19 | 08:52

  ..zdravím, přeji krásné dny a moc díkyTulipánPusa

 • 11610040Evu-Style | 01.03.19 | 11:49

  Stydlivý úsměvMoc děkuji

 • 11608740Jana 60 | 28.02.19 | 20:54

  Moc peknePotleskÚsměv

 • 11559328Zualu design | 08.02.19 | 12:42

  Děkuji za milá slova a váš hlas do soutěže! Miluju tě!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím