Kontakt Zboží
Hodnocení: (79) 100%
Nadšenci: 685
Aktivita: aktivní
Prodáno: 78
Registrace: 18.11.2008
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Stát: ČR

Novinky

778170
9.1.2019 15% SLEVA NA VŠE!
Stačí k objednávce přidat kod: C3J-DWR-L6P :)
(sleva platí do konce ledna)

 

Vítám všechny návštěvníky!

--------------------------------------------

Pocházím z kouzelné Vysočiny a svou energii (vedle péče o synka a dcerku) ráda věnuji kreativní tvorbě. Na fleru mne najdete pod třemi profily (každý se zaměřuje na něco trochu jiného): tento je věnován šperkům.

Již před lety mi učarovaly polymerové hmoty. Jejich variabilita je úžasná, možností nabízejí obrovské množství- proto je většina produktů, které zde najdete, vyrobena z nich. 

          

Kromě šperků můžete v mé nabídce najít i originální, ručně vyráběné šperkovnice různých velikostí, zhotovené taktéž z polymerových hmot.

      

Nikdy nevyrábím více naprosto totožných výrobků: mám zájem na tom, aby byly všechny moje šperky jedinečné. 

Své zboží nabízím k prodeji i jinde (trhy, konkurenční portály)- kousky prodané mimo fler si můžete prohlédnout zde

---------------------------------------------------------------

Věřím, že si tu každý z Vás najde něco hezkého pro sebe nebo vhodný dárek pro někoho blízkého. Budu se těšit na naši spolupráci!

---------------------------------------------------------------

Upozornění:

Z časových důvodů bohužel nemohu vyrábět na zakázku, vybírejte prosím ze skladově dostupných vstavených kusů, děkuji!

Často se setkávám s mnoha otázkami ohledně polymerových hmot jako takových. Proto se Vám je zde pokusím trochu představit:

Co je polymerová hmota?
Nejjednoduššeji řečeno: polyvinyl chlorid (PVC) s přidanými gely, plnidly, změkčovadly, barvivy a pryskyřicemi
Polymerová modelovací hmota vznikla z potřeby umělkyně Kaethe Kruse, která v Německu v roce 1939 hledala nový materiál na tvorbu hlaviček panenek, které vyráběla. Vyvinula hmotu, která se však ukázala být nevhodná pro sériovou výrobu. Později byla receptura koupena firmou Eberharda Fabera, který hmotu začal vyrábět a prodávat pod názvem FIMO. Od té doby byla receptura upravena a postupně se na trhu objevily i další komerční hmoty - mezi nejhojněji používané a u nás dostupné patří Kato Polyclay, Premo a Cernit. Všechny jsou vyrobeny na více méně stejném základě, liší se však do určité míry svými vlastnostmi - zejména zpracovatelností při různých technikách, sensorickými vlastnostmi po vytvrzení a trvanlivostí.
 
Jak se s ní pracuje? Vzory se na ni malují?
Práci s polymerem můžeme přirovnat k práci s dětskou plastelínou- možná i proto v ČR nemá v očích široké veřejnosti takovou prestiž, jako v zahraničí, což je velká škoda.
Ano, dá se na ni i malovat, ale všechny vzory, které u mne v obchůdku můžete najít, jsou modelované! Na začátku je několik odstínů hmoty, které se různým mísením, vrstvením a prokládáním stávají finálním vzorem, ze kterého sestávají jednotlivé přívěsky, náušnice apod. (výjimkou je technika transferu- přenesení obrázku na hmotu a kolorování metalických plátků)
 
Způsob dopravy
Česká pošta, bublinková folie a dále dle konkrétní objednávky, aby bylo zboží chráněno před poškozením, poštovné se platí jedno za celou objednávku :) Odesílám obvykle druhý pracovní den po přijetí platby (nejdéle do 3 pracovních dnů) -------------- Pokud jste z okresu Žďár n. S. a vyhovovalo by vám osobní předání zboží, tak mě prosím kontaktujte vnitřní poštou a určitě se nějak domluvíme ;)
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami pro nákup u prodejce Mithril prodávajícího v e-shopu https://www.fler.cz/mithril a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1) Objednávka, uzavření kupní smlouvy

a) Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícího prodejci.

b) Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo emailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

c) Předmětem kupní smluvy je zboží z nabídky prodávajícího: fotografie mají ilustrativní charakter (reálné zboží se může nepatrně lišit- u zboží, které není skladem). Zboží je rukodělným výrobkem, každý kus je originál, nepatrné odchylky ve velikosti či tvaru jednotlivých kusů nejsou vadou! Barevné zobrazení se může od skutečnosti lišit dle nastavení monitoru.

d) Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

e) O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2) Dodací podmínky

a) Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu skladové zboží po obdržení platby nejpozději do tří dnů od přijetí platby na účet, není-li u zboží uvedeno jinak (delší dodací lhůta u zakázkové výroby).

b) Zboží je odesíláno Českou poštou, odesíláno je 2x týdně: v úterý a v pátek. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

c) Cena dopravy do zahraničí bude kupujícímu sdělena před potvrzením objednávky vnitřní poštou nebo e-mailem. Nebude-li zákazník s cenou dopravného souhlasit, má právo od smlouvy odstoupit.

d) Na dobírku prodávající neposílá, nepoptávejte ji, prosím. Osobní předání a platba v hotovosti jsou možné pouze po předchozí domluvě.

3) Odstoupení od smlouva a vrácení zboží

a) Zakoupené zboží lze do 14-ti dnů bez udání důvodů vrátit: nepoškozené, v původním balení, nepoužívané a zaslané na adresu prodávajícího. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

b) Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

c) Vrátí-li se zboží poškozené, evidentně používané či jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena poměrná část za uvedení zboží do původního stavu.

d) O vrácení zboží do 14ti dnů od zakoupení musí kupující prodejce informovat (vnitřní poštou fleru nebo e-mailem ještě před odesláním zboží).

e) Právo na vrácení zboží ve 14-tidenní lhůtě zaniká, bylo-li zboží vyrobeno na zakázku, či dle přání zákazníka upraveno.

f) Po přijetí vráceného nepoškozeného a originálně baleného zboží prodávajícím budou kupujícímu vráceny peníze za zboží včetně poštovného na účet, který kupující prodávajícímu udá.

g) Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

4) Reklamace

a) Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

b) Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

c) Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

d) Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků.

e) Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

5) Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a marketingových akcí prodávajícího a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky a marketingových akcí prodávajícího, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění.

Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy a využití pro marketingové účely prodávajícího (zejm. pro zasílání obchodních sdělení, telemarketing, sms), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu prodejce Mithril. Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně práva požadovat vysvětlení a odstranění závadného stavu a dalších zákonných práv k těmto údajům.

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.1.2016

Komentáře

 • 11591443olga73 | 21.02.19 | 17:00

  Děkuji!! Svítíčko sluníŠtěstí

 • 11590666marc-h | 21.02.19 | 11:00

  Pusa moc děkuju KvětSrdce

 • 11543740Martinaorg-1 | 02.02.19 | 13:16

  Krásná práce OK!Kytice. Přeji pěkný víkend

 • 11019118Eliška-foto | 04.06.18 | 09:16

  Děkuji! :)

 • 10900173Katerinela | 16.04.18 | 11:49

  Zamilovaný pohled

 • 10853390Zlatá jehlice | 29.03.18 | 14:29

  Moc děkujiKvětSvítíčko sluníŠtěstí

 • 10848343Missaa | 27.03.18 | 18:50

  Zuzi, moc děkuji za milou návštěvu a za Srdce.

 • 10844326Zlatá jehlice | 26.03.18 | 10:42

  Moc děkujiSlunečniceKvětŠtěstí

 • 10790606marc-h | 08.03.18 | 08:49

  děkuju moc SrdceKvět

 • 10790073Ivabed | 07.03.18 | 23:26

  Pusa

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím