Kontakt Zboží
Hodnocení: (225) 100%
Nadšenci: 376
Aktivita: aktivní
Prodáno: 544
Registrace: 12.10.2009
Město: Pardubice
Stát: ČR

Novinky

813711
13.6.2019 V sobotu 15.6. se zúčastním Kolínského Flerjarmarku spolu s Ginette móda, přijďte se podívat :)

Dobrý den,

vítám Vás ve svém obchůdku:

Nejprve něco o mě: Šperky jsou má radost a velká vášeň. Miluji náušničky (vlastním okolo 100 párů náušnic a sbírka se pořád rozšiřuje) a také jsem propadla kouzlu náramků, ať už kožených či luxusních vyšívaných. Nejčastěji tvořím technikou ketlování (ketlovaný šperk), protože tak vynikne krása skleněných korálků. Dále jsem si osvojila techniku šitého šperku, který je náročný, ale díky tomu získáte jedinečný šperk, který se nebude opakovat. Pod techniku šitého šperku zapadají jak obšívané Swarovski rivoli, sutaškové šperky i vyšívané šperky. Dále jsem si oblíbila náramky tvořené kulatou kůží a českými skleněnými korálky, díky nimž se náramky krásně třpytí.

Má tvorba:Náušničky:

Sem tam i nějaký ten náhrdelník:

i náramky:

Obrázky jsou proklikávací.

Budete-li mít nějaké přání, např.:změnit barvu, nebo jinou barvu povrchové úpravy komponentů, délky apod...nebojte se napsat. Budu se Vám snažit vyhovět.

Každý kousek je originál! Nerada dělám stejné šperky. Výjimečně na přání, nebo u jednoduchých kousků mohu zhotovit stejné, popřípadě podobné šperky.

Pokud máte citlivá ouška, nebo chcete jiný typ háčků, klikněte na kategorii Náušnicové háčky a vyberte si jiné.

Na požádání přidám plastové zarážky proti vypadnutí zdarma.

Pro alergiky- protože máme doma kocourka a psa, může se stát, že Vám omylem přibalím nějaký ten chloupek. Snažím se výrobky balit co nejpečlivěji, tak aby se k Vám žádný chloupek nedostal.

Protože všechny výrobky jsou z bižuterních komponentů(pokud není uvedeno jinak), tak abychom bižuterii uchovaly co nejdéle krásnou měli bychom dodržovat určitá pravidla:

-šperky uchováváme nejlépe ve šperkovnici, nebo v zipovém pytlíčku, kam nemůže vzduch a přímé sluneční světlo

-před spaním vždy šperky odkládáme

-dáváme pozor na chemikálie, včetně parfémů, mýdla, šampónů a jiných přípravků

-nenosíme šperky do solária, ke kadeřníkovi, na plavání, ani na jiný sport

-také si dáváme pozor, aby nám šperky nepadaly na zem či nepřišly do styku s ostrými, drsnými, nebo kovovými předměty, které mohou šperky poškodit

-chraňte šperky před znečištěním, pokud by bylo potřeba ji očistit, použijte měkký hadřík bez chemikálií, nebo vody

-náhrdelníky tvořené z lanek nijak neohýbáme a nedeformujeme, zlomené či skřípnuté lanko již nelze narovnat!

-nepoužívejte šperky v prostředí s výskytem síry a jódu (lázně, minerální prameny..)

-u některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů

-náramky z kůže a kožených šňůrek nenamáčejte

Jsme tým, maminka s dcerou. Maminka šije, háčkuje, "kolečkuje" a ráda fotí. Dcera vyrábí bižuterii, šité šperky a šperky z chirurgické oceli podle nálady. Pokud jedna neví, druhá pomůže :)

Pokud tedy sháníte něco pěkného na sebe nakoukněte na náš profil Ginette.

Rádi se pokocháte krásnými fotkami? Zablouděte do obchůdku Ginette-photos.

Profil Fascia zahrnuje minimalistické, ale přesto osobité šperky z chirurgické oceli, přírodnin i českých skleněných korálků.

Jestliže si zakoupíte naše výrobky z výše uvedených profilů zaplatíte jen jedno poštovné, úměrně navýšené k velikosti zásilky.

Máte nějaké přání? Jednoduše se na nás obraťte. Buď vnitřní poštou nebo tlačítkem "Poslat dotaz na zboží" pod každým výrobkem. Pokud to bude možné, přání Vám moc rády splníme.

Děkuji Vám za pozornost, už Vás nebudu rušit a směle vybírejte. .)

1. Doklad - kupní smlouva

Doklad (fakturu) o zakoupení zboží  bude na vyžádání zaslán spolu se zbožím. Nebo může být faktura (doklad) elektronicky vystavena pod příslušnou objednávkou.

2. Obecná ustanovení

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Kupující dostane platební informace na emailovou adresu, kterou zadal při potvrzování objednávky z jeho strany. Kupující má max. 14 dní na uhrazení objednávky (pokud se s prodejcem, na Fler.cz Missladies, dohodne jinak). Pokud objednávku neuhradí do této doby, prodávající objednávku stornuje.

V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

Od kupní smlouvy má kupující právo odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy bylo zboží převzato. Kupující písemně kontaktuje prodejce (tedy na Fler.cz prodejce Missladies) a informuje ho o  této skutečnosti. Ve zprávě uvede číslo příslušné objednávky. Kupujícímu bude vrácena částka za zboží, kupující má nárok na náhradu nákladů, které prodávajícímu uhradil za přepravu zboží. Zboží musí být vráceno na adresu prodejce. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání, v původním obalu a pokud bude přiložen tak i s originálem prodejního dokladu. Při přepravě zboží zpět k prodejci (tedy na Fler.cz Missladies) je potřeba zajistit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů spojených s přepravou zboží zpět k prodejci. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

4. Reklamace

Případné reklamace se budou řešit individuální dohodou a v souladu s platnými právními předpisy.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakékoli závady neprodleně oznámit přepravci a reklamovat. Reklamaci je kupující povinen uplatnit vždy prokazatelnou formou, tedy nejdříve písemně (popsat zjištěné vady) a nejlépe přiložit fotografii dokazující poškození. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Při oprávněné reklamaci bude zboží vyměněno za jiné či vrácena částka za zboží.

5. Dodací podmínky

Dodací podmínky pro Českou republiku

Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou dle jeho charakteru a velikosti zboží jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako doporučený balíček, cenné psaní, cenný balík či jako křehký balík do ruky.

Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícím navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce.

Dodací podmínky pro Slovenskou republiku

Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je se řídí podle platného ceníku ČP. Platba musí v takovém případě proběhnout převodem na bankovní účet prodávajícího (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky).

6. Zboží na zakázku

Zadání zboží na zakázku

Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.

Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

Průběh objednání zboží na zakázku.

Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány. Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena pouze zbylá část zálohy.

Vyhotovení zboží na zakázku.

Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, prodávající neprodleně kontaktuje zákazníka.

Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.

Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.

Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní. Na dobírku není zboží zasíláno.

Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014.

Způsob dopravy
Bižuterii posílám prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce. Doporučeně. Poštovné zahrnuje i balné. Jako dárek ke každému nákupu přikládám ručně šitý látkový sáček na bižuterii. Po obdržení peněz na účet odesílám do druhého dne, nejpozději však do 3 pracovních dnů. Na dobírku neposílám! Pro zákazníky ze Slovenské republiky poštovné činí 80-140 Kč dle váhy a ceníku České pošty. Nejlépe mne nejdříve kontaktujte vnitřní poštou, poté Vám sdělím přesnou cenu poštovného. Osobní předání v Pardubicích možné po dohodě.
Obchodní podmínky

1. Doklad - kupní smlouva

Doklad (fakturu) o zakoupení zboží  bude na vyžádání zaslán spolu se zbožím. Nebo může být faktura (doklad) elektronicky vystavena pod příslušnou objednávkou.

2. Obecná ustanovení

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Kupující dostane platební informace na emailovou adresu, kterou zadal při potvrzování objednávky z jeho strany. Kupující má max. 14 dní na uhrazení objednávky (pokud se s prodejcem, na Fler.cz Missladies, dohodne jinak). Pokud objednávku neuhradí do této doby, prodávající objednávku stornuje.

V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

Od kupní smlouvy má kupující právo odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy bylo zboží převzato. Kupující písemně kontaktuje prodejce (tedy na Fler.cz prodejce Missladies) a informuje ho o  této skutečnosti. Ve zprávě uvede číslo příslušné objednávky. Kupujícímu bude vrácena částka za zboží, kupující má nárok na náhradu nákladů, které prodávajícímu uhradil za přepravu zboží. Zboží musí být vráceno na adresu prodejce. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání, v původním obalu a pokud bude přiložen tak i s originálem prodejního dokladu. Při přepravě zboží zpět k prodejci (tedy na Fler.cz Missladies) je potřeba zajistit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů spojených s přepravou zboží zpět k prodejci. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Pokud je výrobek označen vysačkou, musí ji při vracení zboží obsahovat. Prodávající si tak vyhrazuje právo takové zboží nepřijmout zpět.

4. Reklamace

Případné reklamace se budou řešit individuální dohodou a v souladu s platnými právními předpisy.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakékoli závady neprodleně oznámit přepravci a reklamovat. Reklamaci je kupující povinen uplatnit vždy prokazatelnou formou, tedy nejdříve písemně (popsat zjištěné vady) a nejlépe přiložit fotografii dokazující poškození. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Při oprávněné reklamaci bude zboží vyměněno za jiné či vrácena částka za zboží.

5. Dodací podmínky

Dodací podmínky pro Českou republiku

Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou dle jeho charakteru a velikosti zboží jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako doporučený balíček, cenné psaní, cenný balík či jako křehký balík do ruky.

Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícím navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce.

Dodací podmínky pro Slovenskou republiku

Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je se řídí podle platného ceníku ČP. Platba musí v takovém případě proběhnout převodem na bankovní účet prodávajícího (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky).

6. Zboží na zakázku

Zadání zboží na zakázku

Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.

Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

Průběh objednání zboží na zakázku.

Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány. Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena pouze zbylá část zálohy.

Vyhotovení zboží na zakázku.

Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, prodávající neprodleně kontaktuje zákazníka.

Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.

Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.

Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní. Na dobírku není zboží zasíláno.

Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Pokud mezi prodávajícím (zde na Fler.cz Missladies) a spotřebitelem/nakupujícím dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce.

8. Směrnice GDPR

Vaše data nikomu neposkytujeme, ani nejsou uchovávána v naší databázi. Jsou použity výhradně k zaslání zboží na Vámi udanou adresu, email a telefonní číslo pouze ke kontaktování kvůli probíhající objednávce. Poté je již nepoužíváme a nepředáváme třetí straně.

9. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014.

Komentáře

 • 12115703velmaleu | 29.11.19 | 22:12

  Gratuluji.Palec nahoruSmrk

 • 11872103Katerinela | 14.07.19 | 16:52

  Děkuji :)

 • 10329830Broucek111 | 27.09.17 | 14:58

  ÚsměvPotlesk

 • 9663650Krtica-material | 14.02.17 | 12:44

  děkuji :-)Velký úsměv

 • 9542853Eda 007 | 11.01.17 | 13:35

  Moc pěkné šperkyKytice

 • 9112104Alaric | 05.09.16 | 10:19

  KyticeMoc děkuji za místo v nádherné nominaci a přeji krásné dny! KyticeKrásný denSvítíčko sluní

 • 8322725janavu | 02.02.16 | 20:47

  Děkuji.Štěstí

 • 8079684maatja.beads | 25.11.15 | 22:21
  Děkuji velice! Krásný večer přeji!
 • 7963434MELANGE | 27.10.15 | 21:44
 • 7887779maatja.beads | 08.10.15 | 17:58
  Děkuji Srdečně zdravím a přeji krásný den!
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím