Kontakt Zboží
Hodnocení: (91) 100%
Nadšenci: 411
Aktivita: aktivní
Prodáno: 94
Registrace: 17.2.2014
Město: Slavičín
Stát: ČR

Novinky

860137
26.1.2020 Nádherné probuzení s náušnicemi v topu, mám velikou radost a všem děkuji za gratulace, jupí!!!

      

                  Vítám Vás přátelé v mé galerii šperků...

Zde...

                                 ............ tvořím ...........

                                                Štěstí         

                                 ............ hraji si ..........

                                                Květ            

                                 ............ kouzlím .........

                                                Štěstí  

                                 ............ relaxuji ..........

                                                Květ

                                 .............. sním ............

                                                 Štěstí

 

Nejraději tvořím náhrdelníky...

A ne jen tento, pokud rozkliknete obrázek, najdete celou nabídku...

                 

někdy náramky..

                

 a také náušnice...

                

nebo brože...

                

 

Nabízím Vám šperky - náhrdelníky, náramky, náušnice či jiné ozdoby, vyrobené z korálků různými způsoby. Mé šperky jsou jiné, jsou netradiční a originální. Většinou jsou plné barev, jsou veselé a hravé, určené pro každý den, ale také elegantní a vkusné, vhodné i do společnosti.

Pro svou tvorbu si vybírám co nejkvalitnější materiál, většinou korálky a rokajl české a japonské výroby a také korálky z přírodních polodrahokamů. Na šití svých výrobků požívám nitě One-G, FireLine nebo S-lon. Pokud Vám to nic neříká, nevadí, jednoduše jsou to nekvalitnější nitě pro korálkové techniky. A techniky, kterými tvořím, Vám možná také nic neříkají, jisté je, že každý výrobek trvá spousty hodin, od námětu, výběru barev až po dokončení.

V mé nabídce najdete například samostatné náhrdelníky nebo náramky, ale pokud rády nosíte sady, mohu Vám k nim vyrobit i náušnice. Také mohu upravit délku některých náhrdelníků nebo náramků. Nebojte se zeptat, ráda Vám odpovím.

A teď už neváhejte a nahlédněte co jsem pro Vás vyrobila...

                                                                         Štěstí   

 

 

Jak pečovat o šperky:

Šperk, který si u mne koupíte, je ručně vyrobený originál a aby jste se z něj mohli dlouho těšit, je třeba dodržet několik dobrých rad:

 

To dám! se šperky zacházejte ohleduplně, nesnáší hrubé násilí

Rtěnka chraňte šperky před vodou a kosmetikou, lakem na vlasy, parfémy atd.

Na kole chraňte šperky před silným potem - nenoste je při sportu nebo při extrémních vedrech

Delfín nekoupejte se s nimi

Svítíčko sluní uchovávejte je mimo přímé sluneční světlo nebo sálavý zdroj tepla

Dárek pokud šperky zrovna nenosíte, uložte je odděleně na temné místo,       nejlépe do krabičky, do pytlíčku nebo do šperkovnice

 Ťap, ťap... čištění šperků můžete provést jemným suchým hadříkem nebo jen mírně navlhčeným, nepoužívejte chemikálie !

 

a pak Vám vydrží dlouho pěkné !

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou, doporučeně, po připsání platby na účet v co nejkratší možné době. Šperky dodávám v dárkové krabičce,jednodušší pak v organzovém pytlíčku, pečlivě zabaleno v v bublinkové obálce. Účet mám u Fio banky. Fakturu posílám elektronicky v pdf formátu společně se zprávou o odeslání zboží a je také dostupná v sekci Objednávky. Poštovné mám nastaveno základní. U cennějších objednávek pak rozdíl poštovného doplácím já.
Obchodní podmínky

Úvod

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/matyma.

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s těmito podmínkami a že byl seznámen s možností odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky prodávajícímu. O potvrzení přijetí objednávky bude kupující informovám vnitřní poštou nebo e-mailem, nejpozději do druhého pracovního dne od odeslání objednávky. O přijetí platby a odeslání zboží bude kupující informován stejným způsobem.

Platba

Objednané zboží můžete zaplatit bankovním převodem nebo poštovní poukázkou na účet prodávajícího. Informace pro platbu budou uvedeny při potvrzení objednávky.

Pokud nebude objednávka uhrazena do 14 dnů od potvrzení, objednávka bude zrušena a zboží opět vystaveno k prodeji. Po dohodě je možné tuto dobu prodloužit.

Dodací lhůta

Zboží bude odesláno v co nejkratší době po připsání platby na účet, nejpozději do 5 pracovních dnů. Délka doručení je závislá na přepravní společnosti, obvykle 1 - 5 pracovních dnů.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo, podle Občanského zákoníku,  do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodnete, informujte mě o tom vnitřní poštou. Nepoškozené a vhodně zabalené zboží (nejlépe v původní krabičce) pošlete zpět na mou adresu. Prodávající má právo nedostatečně zabalený nebo při přepravě poškozený balík nepřevzít. Neposílejte na dobírku - tyto zásilky nebudou převzaty !

Jakmile bude zboží v pořádku vráceno, bez známek vad způsobených užíváním, pošlu zpět celou kupní částku, včetně nákladů na dopravu - pokud kupující vrací celou objednávku. Pokud kupující vrací pouze část objednávky, bude vrácena pouze částka za vrácené zboží.

Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na zboží vyráběné nebo upravované na přání zákazníka.

Reklamace

Prodejce odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se ukáže, že zboží má vadu, která není způsobena užíváním, kupující má právo na opravu závady, slevu z kupní ceny, nebo odstoupení od kupní smlouvy. O reklamaci mě informujte vnitřní poštou a po domluvě pošlete zpět na mou adresu, řádně zabalené.

Bude-li reklamace uznána za oprávněnou, pošlu Vám do třiceti dnů opravené zboží. Nebude-li možné zboží opravit, nabídnu Vám slevu z kupní ceny zboží, případně vrácení celé kupní ceny daného zboží.

Vzhledem k charakteru zboží - ručně vyráběné originální výrobky - není možné nahradit reklamovaný kus zcela totožným, novým výrobkem.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky. Ceny jsou platné v době objednání, t.j. v okamžiku potvrzení přijetí objednávky prodávajícím, pokud nebylo prokazatelně dohodnuto jinak.

Nejsem plátce DPH.

Komentáře

 • 12205906tomas60 | 26.01.20 | 11:49

  TanečnicePusaTanečnice

 • 12205451pandass | 26.01.20 | 00:10

  moc děkuji za gratulaci k TOPu Velký úsměvTanečniceSlunečnice

 • 12203494monimoni | 24.01.20 | 20:40

  Pusa díky!

 • 12200628Human | 23.01.20 | 00:12

  moc díky za gratulku, juch TanečnicePusa

 • 12200282LENKA BLAZA | 22.01.20 | 20:28

  Dodatečně děkuji! Stydlivý úsměv

 • 12200123eMart | 22.01.20 | 19:15

  Děkuji moc! Raduji se, jásám! Tanečnice

 • 12197295lauermannova | 21.01.20 | 02:34

  Zdravíím, Marti, moc děkujů za kupu ❤️ a přeju fajn denTulipánJá už tě mám celou osrdíčkovanou, tak se těším na novinkyÚsměv

 • 12197108Radas.Art | 20.01.20 | 21:58

  Děkuji za Miluju tě! a přeji hezký večerMěsíc

 • 12194405nesu | 19.01.20 | 14:07

  Děkuju!!!PusaAhoj!

 • 12193976pandass | 19.01.20 | 09:52

  Děkuji za gratulaci k TOPu Velký úsměvSlunečnice

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím