Kontakt Zboží
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 365
Aktivita: aktivní
Prodáno: 409
Registrace: 17.8.2009
Město: Louny
Stát: ČR

Novinky

827295
28.8.2019 vloženy nové náušnice https://www.fler.cz/zbozi...

Vítám vás ve svém království.   

Svět korálků je již mou trvalou součástí. Nabízím především šité šperky a  dále také květiny z korálků, které jsou výjimečné a na stole nebo okně vám nikdy neodkvetou.

Šité šperky vyrábím převážně z japonského rokajlu, který je velice kvalitní a pravidelný, a tím dodává šperkům dokonalost. Na některé typy šperků se více hodí český rokajl, pro který si jezdím přímo do Jablonce.

 

Na ukázku něco málo z mé tvorby:

           

image      image      image

A protože se rády neparádí jen ženy a dívky, ale i malé princezny, mám ve své nabídce šperky i přímo pro ně. Nejoblíbenější jsou prstýnky, náušničky z obšitých swarovski rivolek nebo různé druhy náhrdelníků. V podstatě každý šperk, pro dámu či dospívající slečnu, lze vyrobit i v dětské velikosti.

image image image

V neposlední řadě nezapomínám ani na nevěsty, protože každá žena chce být ve svůj den nejkrásnější. Můžete si u mě vybrat šperky - buď celou sadu, nebo jen např. náramek. Vyrábím na přání i korálkové svatební kytice.

        

Každý z výrobků jsem schopna upravit podle Vašich přání, takže pokud by se vám líbil některý šperk nebo kytice, ale chtěli byste změnit barvu, velikost, nebo máte jakýkoliv jiný požadavek, je možné výrobek udělat přesně podle vašich představ.

V případě, že byste si přáli k náušničkám háčky sříbrné, nebo z chirurgické oceli, lze takovou možnost zvolit u každého šperku.
    

Tento banner i avatar pro mě na přání vytvořila Rope čímž bych ji chtěla poděkovat za velkou trpělivost s mými požadavky.

Šité šperky jsou poměrně trvalé, budete se jimi moci zdobit dlouhou dobu, nicméně nejsou nezničitelné. Dobrou péčí o ně můžete výrazně prodloužit jejich životnost.

Pokud zmoknete a šperk se namočí, nic se mu nestane. Před sprchováním, koupáním nebo mytím nádobí si šitý šperk sundejte, aby nedošlo k jeho poškození. Totéž platí před sportovními výkony. Pot působící na bižuterii může změnit barvu šperku i jeho kovových součástí.

Sundávejte tyto šperky i před spaním - zabráníte tím mechanickému poškození.

Je vhodné šperky skladovat na suchém, tmavém místě, ideálně v zavíracím sáčku, ve kterém vám byly dodány. Předejdete tím nejen odírání bižuterních komponentů s jinými šperky, ale i propletení šperků do sebe.

Šperky nasazujte až po dokončení všech úprav - tj. po lakování vlasů, aplikaci parfému, krému apod. Některé produkty by mohly poškodit povrchovou úpravu šperku.

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou Poštou po zaplacení zboží, při nákupu více kusů ušetříte na poštovném! Po předchozí domluvě je možné i osobní odběr v Lounech, Mostě nebo Litvínově.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martiina. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru (barva, velikost, počet a pod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Dodací doba u zboží na zakázku začíná běžet dnem připsání peněz od nakupujícího ve prospěch prodejce.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. 

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Jedná-li se o zboží vyrobené či pozměněné podle přání zákazníka, není možné od takové smlouvy odstoupit.

3.7 Nevyzvednutí zboží, které bylo doručováno Českou poštou nebo jinou doručovací společností, se nepovažuje za řádné odstoupení od smlouvy ani vrácení zboží do 14d ní, při takovém způsobu odstoupení od smlouvy se nevrací poštovné.


4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je na vyžádání kupujícímu vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky


5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Převážně jako doporučený balík / dopis.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

5.4 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné.


6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře

 • 12073776pandass | 07.11.19 | 08:16

  moc děkuji za gratulaci k TOPu Velký úsměvTanečniceSlunečnice

 • 12055195matyma | 28.10.19 | 20:31

  PusaŠtěstí

 • 12049608Martassek | 25.10.19 | 09:06

  Marťo ještě jednou děkuji za krásné hodnocení a dokonce jsem se při čtení pobavilaMrkáčekZrovna včera jsme s manželem byli na zahradě při krásných 25 stupních a já manželovi řekla:Ani mi nepřijde,že za chvíli jsou vánoce.A on mi odpověděl,že se těší na jaro.Já mu řekla....a to těch 25 st.venku nestačíVelký úsměvJinak dnes mi pošťák přivezl už první vánoční dárekStydlivý úsměvPřeji krásný denSvítíčko sluní

 • 11971783matyma | 12.09.19 | 20:37

  díky Marti Stydlivý úsměv

 • 11950859monimoni | 01.09.19 | 13:02

  Stydlivý úsměvPusa

 • 11950827petka-2007 | 01.09.19 | 12:38

  moc děkuji za gratulkuPusaOslava!, mám radostVíno, přeji pohodovou nedělkuVětevSvítíčko sluníAhoj!

 • 11940755Martassek | 26.08.19 | 09:03

  Jé tak to letíSvaťoušekNo mě přijde,že jsme měli nedávno takového drobka a příští rok už bude plnoletýHluboce přemýšlíBláznivý

 • 11937089tomas60 | 23.08.19 | 19:26

  Zdravím a moc děkujiTanečniceStydlivý úsměvPusa

 • 11916580pandass | 11.08.19 | 20:50

  opožděně moc děkuji za gratulaci k TOPu Velký úsměvSlunečnice

 • 11915311Ramaalf | 11.08.19 | 08:11

  Moc děkuji Svítíčko sluní

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím