Kontakt Zboží
Hodnocení: (2125) 100%
Nadšenci: 3292
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5081
Registrace: 3.2.2013
Město: Uherské Hradiště
Stát: ČR

Novinky

863526
11.2.2020 Úplet vážky na šaty,trika a sukně je opět naskladněn https://www.fler.cz/shop/...

 

Vítám Vás ve svém obchůdku.

Už jako malá holka jsem "visela"na šicím stroji,kde pro nás máma tvořila.V té době jsem ještě netušila,že tento obor mě bude životem provázet.V 15-ti letech mě začaly fascinovat materiály a začala jsem tvořit střihy.Pak následovalo období,kdy jsem se věnovala šití převážně na zakázku business modě a šití velkých společenských a svatebních šatů a v podstatě jsem si prošla vším a sbírala zkušenosti od šití spodního prádla až po kabáty:-).To je pak největší odměnou spokojená zákaznice,která "rozkvete" ve vašich šatech.Za sebou mám 20let praxe,uf to to letí:-)Důležité pro mě je kvalitní zpracování,i kdyby to mělo být jen "obyčejné"triko.

Na Fleru jsem se registrovala nejprve jako zákazník,kdy jsem tady objevila spoustu krásných doplňků k oděvům a je tu opravdu spousta šikovných ručiček ve všech kategoriích Fleru!

Fler mě inspiroval vrátit se opět trochu víc ke tvoření a znovu si rozšířit způsob relaxace prací,která mě baví a podělit se s vámi o mé "výpotky pracovní relaxace".Mám ráda pohyb,přírodu,květiny,děckou bezprostřednost a pohodové lidičky.Vše co dělám snažím se dělat s láskou.

A tak jsem s májovými dny 2013 zřídila obchůdek a začala vkládat fotečky.

Osobně mám ráda sportovně elegantní věci,které mají širší využití a díky materiálům s elastanem se příjemně nosí a jsou pohodlné a neomezují v pohybu.

Najdete zde oděvy jak elegantní,tak i sportovní a volnočasové,ale hlavně praktické na nošení.Oděvy jsou zhotoveny na speciálních profesionálních strojích a pokud se jedná o pružné materiály jsou použity i speciální nitě pro tyto materiály,aby si oděv zachoval své vlastnosti.Šití je má práce,která mě živí a koníček zároveň:-)

Jen doufám,že budu dostatečně zdatná,abych zde vkládala nové věci:-)

 Všechny modely je možné ušít v jakékoliv velikosti cca 34-50 i formou zákázky,pokud je materiál dostupný(můžete se informovat i vnitřní poštou),pokud není u modelu uvedena vaše potřebná velikost.Pokud máte nekonfekční velikost(např.větší rozdíl mezi pasem a boky apod.)můžete to uvést v objednávce.I pokud potřebujete zkrácenou  nebo naopak prodlouženou délku.

Pokud budete mít nějaké dotazy,nevahejte a použijte vnitřní poštu.

Děkuji za návštěvu mé stránky a doufám,že vás mé výtvoru potěší na duši i na těle:-)

 S láskou Váš Marťásek  

 

Fler banner: https://www.fler.cz/user/208436

 

   

Způsob dopravy
Zboží odesílám 2-3krát týdně prostřednictvím České pošty.Objednané zboží je odesíláno během 2-7 pracovních dnů od připsání platby na účet.Podle toho,který den zrovna šiji dané barvy.Cena poštovného, dle ceníku České pošty+balné.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce  prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Martassek. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno  nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (§ 1837 písm. d, občanského zákoníku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena  faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách (pro Slovensko v eurech)na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12263299floral DESIGN | 25.02.20 | 11:20

  Moc děkuji za gratulaci k TOPu a přeji příjemný den KvětSvítíčko sluní

 • 12261761dana.kka | 24.02.20 | 15:58

  Děkuji za gratulaci a přeji pěkný zbytek dne. Tanečnice

 • 12261210Miroslava Šmídová | 24.02.20 | 10:30

  DěkujuDuhaKrásný den

 • 12260455Drátule | 23.02.20 | 21:09

  Moc děkuju za milou návštěvu a přeju krásný zbytek neděle Srdce

 • 12256683šperkárium | 21.02.20 | 21:10

  Děkuji za Miluju tě! a přeju hezké tvoření.

 • 12255078HanyJewelery | 20.02.20 | 23:42

  Moc děkuji za gratulkuZamilovaný pohled

 • 12255061Arthela | 20.02.20 | 23:33

  Děkuju Tanečnice a zdravím Ahoj!

 • 12254838LuciKar | 20.02.20 | 21:13

  Děkuji moc za gratulaciVelký úsměvOslava! a přeji hezký večerKvět

 • 12252534Theodorka | 19.02.20 | 20:20

  Moc děkuji za gratulaci, mám velkou radostTanečnicePárty!MašleBum!VínoAhoj!

 • 12252353A&P design | 19.02.20 | 19:27

  Děkujeme moc za gratulaci k dnešnímu Topu Pusa máme velkou radost TanečniceTanečniceZamilovaný pohled a přejeme pohodový večer ČajSrdceAhoj!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím