Kontakt Zboží
Hodnocení: (555) 100%
Nadšenci: 836
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1521
Registrace: 15.11.2008
Město: Brozany nad Ohří
Stát: ČR

Novinky

844181
12.11.2019 První kapesní diáře na rok 2020 jsou na světě. Zvu Vás :)

Aktualita:

Moji milí zákazníci,

Mandle se pomalu ladí na vánoční notu. Na zakázku a na Vaše přání ale vytvořím cokoliv. Obvykle mám do 3 dnů hotovo, neváhejte se na mě obrátit vnitřní poštou.

Vše v obchodě je skladem a může být hned u Vás, odesílám každý den.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kdo je Mandle?

Mandle se v civilu jmenuje Eva a žije si svůj barevný život v malebných, severočeských Hostěnicích ve staré chalupě s duší a výhledem na řeku Ohři. Žije šťastně a spokojeně, po boku svého manžela - kytaristy a dvou malých dvojčecích holčiček.

Mandle jsem já...těší mě 

Co dělám?

V tvoření jsem typický blíženec, všechno musím vyzkoušet a nejradši bych dělala minimálně tři techniky najednou. Neustále jsem obklopena pastelkami, papíry, odstřižky... a s razítkovací barvou až za ušima.

Na plné čáře to ale vyhrál papír. Takže v mé nabídce najdete bloky, bločky, zápisníky, přáníčka a další papírové radosti.

Tvořím z materiálu, určeného pro scrapbook...archivální kvality.

Tvořím i na přání?

Samozřejmě...a moc mě to baví.

Pokud se Vám u mě něco líbí, ale nevyhovuje Vám barva, zdobení, nebo máte vlastní představu, rozhodně mi napište, a když to bude v mých silách, určitě se domluvíme.

Na zakázku si dávám přibližně týden...podle dostupnosti materiálu. Delší lhůtu vždy oznámím předem.

A co bych chtěla říct na závěr?

Zboží odesílám do tří dnů po připsání peněz na účet. Pokud se odeslání zdrží, vždy oznamuji předem. Osobní předání je možné v Litoměřicích nebo v Roudnici nad Labem.

S novým občanským zákoníkem dne 1.1.2014 zde přibyly Obchodní podmínky, prosím své zákazníky, aby se s nimi seznámili. Nově máte právo do 14 dnů zboží bez udání důvodu vrátit zpět. Zároveň však nadále platí, že vše je o domluvě. Ráda vyslechnu Vaše přání a připomínky.

Fakturu přiložím do balíčku na požádání, vždy je u Vaší objednávky vystavena a můžete si ji sami kdykoliv vytisknout. Nejsem plátce DPH.

 

   image  image 

grafika na profilu: freepik.com

Způsob dopravy
Všechny výrobky jsou zabaleny v celofánovém obalu. Následně balím do folie a bublinkových obálek nebo krabiček. Posílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Na dobírku bohužel nezasílám.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Mandle - Eva Šafránková, IČ 01177991, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mandle. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Zákazník odesláním objednávky stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil, a že s nimi souhlasí.

Objednávka a úhrada zboží

1. Okamžikem odeslání objednávky zákazníkem prodávajícímu vzniká mezi nimi kupní smlouva. Od tohoto momentu mezi zákazníkem a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

2. O přijetí objednávky prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Zákazník má právo svou objednávku do 24 hodin od jejího podání stornovat.

4. Prodávající má právo objednávku ve výjimečných případech odmítnout, zejména v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka.

5. Jakékoliv změny charakteru objednávaného zboží nebo výrobu na zakázku musí zákazník předem s prodávajícím dohodnout prostřednictvím vnitřní pošty, tedy před odesláním objednávky. Na individuální požadavky zákazníka v poznámce u objednávky nelze brát ohled a prodávající může takovou objednávku odmítnout.

6. Odesláním objednávky se zákazník zavazuje k úhradě zboží předem na bankovní účet prodávajícího č. 2300537116/2010, vedený u FIO banky, a.s. O platebních údajích je zákazník informován elektronicky systémem.

7. Úhrada zboží musí být provedena do 10 pracovních dní od potvrzení objednávky. Při nesplnění této podmínky bude objednávka stornována. Vnitřní poštou lze domluvit individuální výjimku.

8. O přijetí platby prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

Odeslání zboží

1. Prodávající se zavazuje odeslat objednané zboží do 3 pracovních dní od přijetí platby na bankovní účet. V případě závažných okolností, bránící dodržení této lhůty, vždy tuto skutečnost oznámí zákazníkovi předem prostřednictvím vnitřní pošty nebo na e-mailovou adresu.

2. Zboží je prodávajícím odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balíček. Individuální požadavky na doručení lze předem domluvit prostřednictvím vnitřní pošty s odpovídající úpravou výše poštovného.

3. O odeslání zboží prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

4.  Faktura s razítkem a podpisem prodávajícího bude k zásilce přiložena po předchozí domluvě s prodávajícím. Faktura je u objednávky vždy vystavena a zákazník si ji může kdykoliv sám vytisknout.

5. V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

6. V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné.

Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží

1. Podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku má zákazník právo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, a to i bez udání důvodu. Má však povinnost o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou) ještě před vrácením zboží.

2. Odstoupení od smlouvy do 14 dnů se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (dle § 53 odst. 8 občanského zákoníku).

3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování ve lhůtě co nejkratší po oznámení vrácení zboží prodávajícímu. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

4. Částka za zakoupené a následně vrácené zboží včetně poštovného bude zákazníkovi vrácena nejpozději do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží prodávajícím, případně po doložení dokladu o jeho odeslání.

5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník.

Záruční doba a reklamace zboží

1. Záruční doba je u veškerého nabízeného zboží 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem.

2. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží prodávajícím.

3. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé opotřebením a používáním zboží.

4. Při výskytu vad, na něž se vztahuje záruka, kontaktuje zákazník prodávajícího vnitřní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a případně i jeho fotografii.

6. Pokud dojde ke shodě a reklamace bude uznána jako oprávněná, má zákazník právo na výměnu zboží, jeho opravu nebo slevu z kupní ceny. Není-li ani jedna z variant možná, zašle zákazník zboží zpět prodávajícímu a kupní cena mu bude vrácena. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník.

Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje zákazníka jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře

 • 12049669LENKA BLAZA | 25.10.19 | 09:43

  Evi, moc děkuju a pozdrav vyřiď i doma! Mám z výsledku fakt obrovskou radost! Úsměv

 • 12036253HaMara | 18.10.19 | 10:52

  Evi, děkuji za milou návštěvu a přeji ti hezký víkend Pusa

 • 12031681Moda z Luk | 16.10.19 | 06:56

  Gratulace k topu KyticeKytice

 • 12028504wilde | 14.10.19 | 11:47

  Děkuji za milou návštěvu a přeji pěkné dny. ÚsměvList plachtící ve větru

 • 11995720SvíčkyM | 26.09.19 | 15:19

  ÚsměvPusaSrdce

 • 11992387Sepetra | 24.09.19 | 16:17

  Moc děkuji a zdravím!

 • 11992321Zlatá jehlice | 24.09.19 | 15:34

  Moc děkujuZamilovaný pohledSvítíčko sluní

 • 11988950wilde | 22.09.19 | 20:36

  Děkuji za milou návštěvu a přeji krásné dny. ÚsměvSlunečnice

 • 11976111wilde | 15.09.19 | 14:29

  Děkuji za milou návštěvu a přeji krásné dny. ÚsměvŠtěstí

 • 11974613Čičiko | 14.09.19 | 13:14

  Díky za boxík.ÚsměvSlunečnice

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím