Kontakt Zboží
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 4
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 19.5.2019
Město: Praha 6
Stát: ČR

Novinky

853409
17.12.2019 Zatím dočasné uzavření obchodu :-) do 10.1.2010
Krásný zbytek letošních dnů a hodně šťastných kroků do Nového roku :-) Marcela

Kameny, kamínky, korálky a komponenty ....

Doklad o koupi bude vystaven.

Velikost zboží je vždy uvedena na fotce i v popisu.

Jaké koliv dotazy ráda odpovím.

Vždy jen vystavený počet kusů, párů, sad.

Nejedná se nákup zboží za účelem prodeje, ale jen a pouze prodej materiálu,

který třeba teď nevyužiju a je mi líto, aby zahálel krabičkách.

Pokud by se Vám nějaký materiál líbil a chtěla z něj šperk,

je možné mi napsat. Pokud to bude v mých silách - ráda vyhovím.

Ráda s Vámi budu komunikovat pod objednávkou zboží, je to přehledné

a zůstává nám komunikace s rozumitelně pro obě strany v celku.

 

image

Výrobky z mojí dílny najdete na profilu

MagicColor

Cínové šperky

- pájené elektricku pájkou či ohněm 

 image image image

INITIUM

- hravé, veselé, barevné pro každodenní nošení,

do společnosti či na slavnostní událost

image image image

DELICATELI

- jemné, berevné a romatické - pro víly a princezny

image image image

SILVER

- kameny, kameny a kameny v nádherném štříbře

image image image

AMULETY

- darujte maličkost - darovaná nosí štětstí dvojnásob ....

image image image

 

 

Z e-shopů lze objednat dohromady - za jedno poštovné.

 

 

Moje výrobky naleznete v profilu MagicColor

 

 

Cínové šperky

- pájené elektricku pájkou či ohněm 

   

INITIUM

- hravé, veselé, barevné pro každodenní nošení,

do společnosti či na slavnostní událost

image image image

DELICATELI

- jemné, berevné a romatické - pro víly a princezny

image image image

SILVER

- kameny, kameny a kameny v nádherném štříbře

image image image

AMULETY

- darujte maličkost - darovaná nosí štětstí dvojnásob ....

image image image

platné od  01.06.2019 

 Tyto obchodní podmínky upravují nákup na dálku a to prostřednictvím rozhraní webové stránky. Galerie je provozována na webovém rozhraní umístněné na internetové adrese

 https://www.fler.cz/magicstone

 1. Obchodní podmínky se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

 2. a) Lze uskutečnit objednávku bez registrace.

 2. b)  Na základě registrace kupujícího na webové stránce může kupující nahlížet do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského účtu může kupující provádět objednávání zboží. Také objednávky na přání a úpravy zboží dle potřeby.

 3. a) Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Prodávající tímto stvrzuje, že údaje kupujícího neposkytne třetí straně.

 3. b) Na základě platnosti GDPR - Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

 4. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, seznámení se s těmito obchodními podmínkami na webové stránce a potvrzení kupujícího o tom, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky) a to vždy u objednávky u neregistrovaného zákazníka.

 5. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží a to vzhledem k možnosti, že zboží je prodáno na jiném prodejním místě a není dostatečná skladová zásoba pro uzavření kupní smlouvy. V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty. Splatnost objednávky je 7 pracovních dnů. Poté bude objednávka bez předešlého upozornění stornována. Zboží prodávající expeduje ihned, nejpozději však do 3 dnů od připsání platby.

 6. V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy při dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Jedná se o šperky v bižuterním provedení, cínované a textilní. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do sedmi (7) dnů od převzetí zboží. Na zboží bude vystaven doklad o koupi - faktura.

7. Objednávku lze odebrat také osobním odběrem a to v Praze po předešlé domluvě. Praha 4 v mém zaměstnání  a to po - pán od 8-14 hod., po 14 hodině dle domluvy po cestě z práce.  Aktuálně také po domluvě na Kladně. Zboží lze také zaslat poštou, přepravní službou a to dle nastavených možností.

8. Objednávky z profilů lze sloučit do jedné. Poté hradíte jedno poštovné.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky viz. PROFIL

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím