Kontakt Zboží
Hodnocení: (19) 95%
Nadšenci: 64
Aktivita: aktivní
Prodáno: 54
Registrace: 22.8.2017
Město: Praha 6
Stát: ČR

Novinky

862866
8.2.2020 Šperky z dračích rubínků vystaveny ...

   image  Vítám Vás ... image

 

imageimageimage

 Jsem jedinečný originál - to je moje motto pro návrhy šperků. Držím se tohoto motta již od roku 2006 a díky těmto pár za sebou seřazeným písmenkům, jsem si mnohé uvědomila.

image  Tvořím, protože chci. Nemusím, ale chci. Přes den pracuji s čísly, doklady a počítačem a tak jsem ráda, když se chvilku nemusím soustředit na účetní skupiny a zdanitelná plnění a mohu své myšlenky nechat plynout. A tak vznikají nové věci.

Moje heslo je:

nesoutěžím s nikým z Vás, ale vždy jen sama se sebou...

 

image image image

image  Tím, že jemně naskočí v mé mysli ... pak vzniknou. Tvořím pro všechny jedinečné ženy. Tvořím každý kousek opravdu jako jedinečný originál. A proto své šperky opravdu považuji za autorské. Tomu jsem také přizpůsobila nejen jejich signaci, ale také jejich legitimní prodej. A to na základě autorského zákonaNejsem plátce DPH. Z obou e-shopů lze objednat za jedno poštovné.

 

image image image

vyberte si dárek k objednávce, občas dáváme slevu ... 

což můžete zjistit ve slevách ( klikni )

pokud si nás dáte do oblíbených - přijde Vám info do pošty ...

 image image image 

image Doufám, že se Vám zde bude líbit a, jsem si jistá, že tím, že používám více technik, Vám mohu nabídnout opravdu zajímavou nabídku maličkostí.

image  Budu moc ráda, když uděláte objednávku, že budeme komunikovat spolu pod objednávkou, považuji to za velmi přehledné i pro Vás ...

Poprosím o přečtení Obchdoních podmínek, jsou základní a zbytek se dá vždy dohnat komunikací zde přez vnitřní poštu. Osobní vyzvednutí je možné.

 

 • Jsem nadšená za každé srdíčko, které u mých výrobků přibude.
 • Jsem velmi ráda, když se Vám můj obchůdek s maličkostmi líbí a Vy mi to napíšete do komentářů níže ... 
 • prosím neděkujte u mně na profilu, jestliže jsem Vám udělila komentář či srdíčko u Vašeho zboží ... můžete poděkovat u sebe pod zbožím, to je také fajn :-)
 • Vážím si svých zákazníků a ohodnocení obchodu je pro mně také jistou pochvalou, ale i návodem, co třeba ještě přidat do nabídky, či změnit, zlepšit,... aby Vás bylo spokojených opravdu co nejvíce ...

 

 

image můžem komunikovat i v klubu MagicColor image

 Grafika použitá na profilu a v popiscích šperků je v vlastní.

 

>>><<<

nakoukněte pod pokličku:

 

 

 TOPlist

 

Založila jsem druhý profil  MagicStone

kde bych Vám ráda nabídla maličko svého materiálu,

který již nevyužiji a nebo aktuálně nemám nápad, co s ním.

 

Také můžete napsat, že jste si tam materiál vybral/a

a chcete z něj ode mne udělat šperk.

Pokud to bude v mých silách (technika, materiál, nářadí )

- pokusím se Vám vyhovět.

 

MagicStone & MagicColor

Aktuální slevy - vždy platí datum včetně 

Květ 

 

NOVINKY měsíce:

Toto zboží lze po dobu měsíce prezentace v této kategorii:  NOVINKA měsíce, můžete zakoupit se slevou 11%. Cena je o tuto slevu již ponížena.

 

 

 

 

Květ 

18. - 19.2020    " BlackFriDay " - 30% - ceny jiz se slevou 

 

 

VELKOOBCHODNÍ RABAT

30% nastaven automaticky při objednávce nad 3000kč.

- zboží je v plné záruce a servisu.

- zboží po domluvě lze za určitých podmínek vrátit

- zboží je originál balené, s platným uvedením výrobce pro další prodej

- více informací ve zprávě ( bez porušení pravidel prodeje  )

 

...

 

Způsob dopravy
od 01.01.2020
- Lze využít platební bránu nabízenou Fler.cz
- OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ - je nutné předem domluvit ( Praha, Kladno )
- POŠTOVNÉ ZDARMA OD 3000 KČ

Pro ČR platba předem / dobírka
1.) pošta - doporučený dopis
2.) zásilkovna - doporučený dopis
... pro registrované lze dobírka,
3.) pošta - obyčejné psaní - zvláštní režim - pouze na přání a odpovědnost příjemce, se zbožím do 150 kč.

Pro SR ( EU ) platba předem / dobírka
Platby přes Paypal,
- zásilkovna - doporučený dopis

možnost zaslání platby PAYPAL v EUR
- pro ostatní země v EU lze domluvit před objednávkou

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platné od 

1.1.2018 ( změna od 01.03.2019 )

 Tyto obchodní podmínky upravují nákup na dálku a to prostřednictvím rozhraní webové stránky. Galerie je provozována na webovém rozhraní umístněné na internetové adrese

 https://www.fler.cz/magiccolor

 1. Obchodní podmínky se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

 2. a) Lze uskutečnit objednávku bez registrace.

 2. b)  Na základě registrace kupujícího na webové stránce může kupující nahlížet do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského účtu může kupující provádět objednávání zboží. Také objednávky na přání a úpravy zboží dle potřeby. Lze objednat zboží na dobírku. 

 3. a) Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Prodávající tímto stvrzuje, že údaje kupujícího neposkytne třetí straně.

 3. b) Na základě platnosti GDPR - Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

 4. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, seznámení se s těmito obchodními podmínkami na webové stránce a potvrzení kupujícího o tom, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky) a to vždy u objednávky u neregistrovaného zákazníka.

 5. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží a to vzhledem k možnosti, že zboží je prodáno na jiném prodejním místě a není dostatečná skladová zásoba pro uzavření kupní smlouvy. V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty. Splatnost objednávky je 7 pracovních dnů. Poté bude objednávka bez předešlého upozornění stornována. Zboží prodávající expeduje ihned, nejpozději však do 3 dnů od připsání platby.

 6. V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy při dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Jedná se o šperky v bižuterním provedení, cínované a textilní. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do sedmi (7) dnů od převzetí zboží.

7. Objednávku lze odebrat také osobním odběrem a to v Praze po předešlé domluvě. Praha 4 v mém zaměstnání  a to po - pán od 8-14 hod., po 14 hodině dle domluvy po cestě z práce.  Aktuálně také po domluvě na Kladně. Zboží lze také zaslat poštou, přepravní službou a to dle nastavených možností. 

8. Objednávky z profilů lze sloučit do jedné. Poté hradíte jedno poštovné.

Od 01.03.2018 podnikám na základě ohlášení činnosti.

Proto v e-shopu došlo ke změně koncepce obchodu. Pro všechno vystavené zboží již vyrobené - v doprodeji, platí stejné obchodní podmínky jako pro nově vzniklé kolekce a autorské šperky. A platí plná záruka. A to jak na materiál, tak na práci a i na vrácení zboží do 14 dnů.

Komentáře

 • 121589994Lili | 29.12.19 | 19:26

  Děkuji za přízeň a přeji ať máte dnes i po celý nový rok tisíce příležitostí zářit štěstím. Bum!Oslava!Kometka

 • 11923407galeriana | 15.08.19 | 15:41

  Děkuji za návštěvu a hlavně za pochvalu mého šátkového výtvoru, je to pro mě poklona. Pokud můžu oplatit, vaše šperky jsou neméně krásné, máte velký cit pro sladění barev. Krásný den přeji!Květ

 • 11916178Alaric | 11.08.19 | 17:13

  Květ Děkuji za milou návštěvu a přeji krásné dny! Krásný den

 • 11888109Škutypa | 25.07.19 | 09:37

  -Zamilovaný pohled

 • 11817221Říše pohádek | 10.06.19 | 16:51

  Tulipán

 • 11743068ajulka111 | 02.05.19 | 10:04

  Slunečnice

 • 11732893Obchůdek u Madlenky | 27.04.19 | 10:26

  Krásné šperky Tulipán a díky a uznání

 • 11727761Hoblina | 24.04.19 | 19:51

  To je šperků, jste šikulka... a děkuji za Srdce

 • 11726152jari.ticha | 23.04.19 | 21:05

  Moc děkujiZamilovaný pohled

 • 11709643Esus | 14.04.19 | 22:31

  Přeji Vám příjemný nedělní večerÚsměva moc děkuji za milou návštěvuSrdce.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím