O veletrhu Creativeworld vás informujeme už od roku 2013. Ano, pětiletka s náloží novinek a trendů v kreativním světě (a to doslova, protože ve Frankfurtu potkáte výrobce z celého světa) je za námi. Že ten poslední byl fakt pecka, jsem vám psala už v článku "Jak mě (opět) okouzlil Creativeworld". Je nabitý fotkami, bude se vám líbit ;-). Ale slíbila jsem vám ještě dávku vánoční inspirace. A protože vím, že zhusta už místo motivů dýní chystáte ty vánoční, nesu slíbenou obrazovou přílohu, jak letošní vánoční trendy představil veletrh Christmasworld, který běží s tím kreativním současně. Užijte si je a inspirujte se v tvorbě svého vánočního portfolia :)

PeS: Pokud nad fotku umístíte myš a pravým tlačítkem zvolíte "zobrazit obrázek", zvětší se vám o dost víc a uvidíte i detaily.

Kočka: A nezapomeňte, že se můžeme naživo sejít už v lednu na dalším ročníku! Proběhne 25. - 28. ledna 2020.

 

Poznali jste? Tyto Betlémy a krajiny jsou originály, vyřezávané ručně. Ano, i takový sortiment najde své místo na největším veletrhu, pokud má špičkovou řemeslnou úroveň.

Následující figury v životní velikosti prodejce odebírá nahé a ručně jim šije obleky...

A ještě se zastavím u dvou výrobců vánočních ozdob.

Naprosto mě dostal úžasný personál polské firmy GlitterLab a jejich nápad vyrábět limitovanou edici vánočních ozdob podle grafických listů. Umění, přenesené do života...

Další, kdo mě nesmírně potěšili svou účastí, jsou lidé z české rodinné firmy Glassor, specializující se na design, výrobu, prodej a export skleněných vánočních ozdob a sezónních dekorací. Jsou nesmírně vstřícní, šikovní a své práci zcela oddaní. A navíc, každá jejich kolekce je prostě balzám pro oko... Moc fandím!

 

 

 

A teď jak s tím vším pracovat? Třeba takhle :)

 

 

 

 

 

Autorkou všech fotografií je Helena Görnerová. Jakékoliv jejich šíření a přetiskování je možné pouze s výslovným písemným souhlasem autorky. Souhlas si vyžádejte na e-mailu helena@fler.cz.