Že tady máme na Fleru jakýsi klub, ve kterém se pereme o odstřižky látek a paběrkujeme na zbytcích z tvorby druhých, to už jistě víte. Také tomu říkáme recyklační komando :-). A protože se nám povedlo zabavit další pytel odstřižků, upcyklovalo se opět jako o život. Tentokráte to bude hodně barevné, protože taková je tvorba Hanky Valentové, známé pod profilem 3 kavky. Jdeme se tedy pochlubit kavčím peřím! :-) 

"...jak řekla jedna má nezákaznice o mém zboží: to je taková přeplácaná slátanina ze zbytků a ještě k tomu předražená. 

Aktuální zadání mě donutilo přebrat všechny malé, menší a úplně nejmenší kousky těch nejkrásnějších látek, krabici jsem zabalila Doubravce, a pak ještě pár menších balíčků různým zpozdilcům. A stejně toho ještě dost zbylo. Nachystala jsem tedy sukně pro malé i velké, hotová je zatím jen dámská kolovka, ostatní budou spíše dívčí a jsou ve stadiu rozpracovanosti.

Můžete se těšit třeba na sukýnku pro lesanu,

 pro milovnici jednorožců a anglických růží,

či sukýnku s pracovním názvem divoké květy.

Ze zbytků jsem našila pytlíky, co do nich balím zboží, a sem tam nějaké přebytky jsou i v nabídce.
Hanka"

 

A jaké tedy bylo soutěžní zadání?

Pokuste se vžít do šílené mysli trojjediné kavky. Tahá ona ty barvy z klobouku? Vypadá to tak? No asi ano! Zapomeňte prosím na všechna pravidla, co vám kdy kdo řekl o kombinování barev.

Vyhněte se neutrálním odstínům a doplňkovým vzorům. Pokud si nejste jisti, jak co s čím zkombinovat, zeptejte se dětí. A pak ještě něco přidejte. Vybírejte srdcem. Čím víc proužků, tím víc adidas a čím víc barev, tím víc kavka. Náušnice každá jiná? To je naprosto v pořádku.

Snažte se prosím dostat co nejvíc barev i do fotky. Ale pozor, kavky používají barvy, zároveň ale fotí zásadně na místech, kde již zub času usilovně hlodal. Hodí se cokoli omšelého, všechny ty opadané omítky a orezlé barvy.
Jo a prosím, nefoťte zahradní trávu ;-).

Jak se nám povedlo zpracovat a stylově nafotit kavčí zbytky,

můžete ohodnotit v následující anketě.

K dispozici máte 5 hlasů a čas do 13. května 2019.

#fler-anketa:3676#