Kontakt Zboží
Hodnocení: (242) 100%
Nadšenci: 923
Aktivita: aktivní
Prodáno: 664
Registrace: 24.11.2012
Město: Slavkov u Brna
Stát: ČR

Novinky

855875
2.1.2020 Přeji všem krásný nový rok 2020, ať se vám všechno daří :-)!

Dobrý den, vítejte u liriodendron.Tento trochu záhadný název je latinským názvem jednoho stromu (Liriodendron tulipifera - česky liliovník tulipánokvětý). Roste v různých parcích, zámeckých zahradách, arboretech.

Tento profil je společný pro mne a moji dceru, ve vyrábění se střídáme podle podle toho, jak to čas a jiné okolnosti dovolí :-).

 

 

V našem obchůdku najdete:

 • malované hedvábí

       

     image 

Některé hedvábné výrobky jsou malovány zažehlovacími barvami, jiné napařovacími, vždy je to uvedeno u konkrétního zboží. Všechny šály a šátky jsou poprvé vyprány, tím je ověřena stálost barvy. Výrobky jsou ošetřeny nealergickou aviváží (antistatická úprava). Ke každému hedvábnému výrobku je přiložen návod k jeho údržbě.

 

 • šperky z chirurgické oceli a z nerezu

    imageimage

    imageimage

    imageimage

Tyto materiály jsou vhodné i pro ty, kteří mají alergii na nikl a běžnou bižuterii nosit nemohou. Tyto materiály mají stálou barvu, nečernají ani nereznou. Chirurgická ocel se běžně používá ve zdravotnictví (např. na rovnátka).

Pokud byste měli zájem o šperk s jiným minerálem nebo korálkem než je v nabídce, zkuste nám napsat dotaz vnitřní poštou. K náušnicím můžeme vyrobit přívěsek, náhrdelník nebo prsten se stejným minerálem. 

 Všechny náušnice jsou opatřeny silikonovými zarážkami.

    

Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

Nakupující ze Slovenska mohou platit v EUR (mám účet u Fio banky).

Vyrobeno v nekuřáckém prostředí.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně nebo jako cenné psaní, baleno v bublinkové nebo pevné obálce.
Obchodní podmínky

Snažím se vyjít každému zákazníkovi vstříc, jeho přání i případná nedorozumění řešit vzájemnou dohodou.

 

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v obchodě prodávající liriodendron, upravují vzájemná práva a povinnosti prodávající a kupujícího. Internetový obchod prodávající je umístěn na webové stránce na internetové adrese https://www.fler.cz/liriodendron. Právní vztahy mezi prodávající a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy (občanským zákoníkem).

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

 

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi. Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně anebo v celém rozsahu. O důvodu bude nakupující informován.
 2. O potvrzení objednávky, přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
 3. Ceny nabízeného zboží jsou konečné a jsou uvedeny včetně všech souvisejících poplatků. Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a nákladů spojených s balením a dodáním zboží (tyto informace jsou uvedeny níže). Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.
 4. Faktura je vystavena ke každé objednávce v elektronické podobě, k dispozici je k vytištění u objednávky. Na vyžádání je možné fakturu přiložit vytištěnou ke zboží do balíčku nebo zaslat jako přílohu zprávy vnitřní pošty ve formátu pdf.

 

Dodací a platební podmínky

 1. Dodání zboží – prostřednictvím České pošty nebo je možné osobní převzetí (místo a čas dle dohody). Na dobírku není zasíláno.
 2. Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí a typu platby. Způsob platby – bankovním převodem, pomocí PayPal nebo platební brány na účet prodávající nebo hotově při osobním převzetí.
 3. Zboží je odesláno bezprostředně po připsání peněz na účet prodávající, obvykle ještě tentýž nebo následující den.

Poštovné a balné do ČR

doporučená zásilka (bublinková obálka) nebo cenné psaní ... 55,- Kč

Poštovné a balné do SR

doporučená zásilka (bublinková obálka) nebo cenné psaní ... 85,- Kč

 

Rezervace

Rezervování zboží je možné po dobu 14 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 14 dnů.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není důvodem pro podání reklamace.

 

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce o tomto kroku písemně informovat (vnitřní poštou).
 4. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno, a to na adresu uvedenou na faktuře.
 5. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození, v původním obalu a schopné dalšího prodeje. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozenou zásilku nepřevzít.
 6. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
 7. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
 8. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 

Reklamační řád

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven daňový doklad. Kupující jej obdrží spolu se zbožím (nalezne jej v online podobě na webových stránkách u objednávky). Tento doklad slouží zároveň jako záruční list.
 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.
 3. Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu, případně fotografii vady.
 4. Pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne jinak, je při uplatnění reklamace nutno předložit reklamované zboží. Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.
 5. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace budou zákazníkovi uhrazeny přiměřené náklady spojené s předložením reklamovaného zboží. Prodávající poté buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.
 6. O způsobu vyřízení reklamace vyrozumí prodávající zákazníka interní poštou.

 

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)

 1. V případě, že dojde mezi prodávajícím a kupujícím ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může kupující podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát – oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

 

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

 

 Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 5. 5. 2019.

Komentáře

 • 12165441Gorse | 02.01.20 | 19:18

  Díky a přeji hezký večer!

 • 12165108D.FELIX | 02.01.20 | 16:52

  Děkuji za milou gratulaci k TOPu Srdce, přeji též vše nejlepší do nového roku!

 • 12110210Říše pohádek | 26.11.19 | 18:33

  Děkuji.Tulipán

 • 11895283babizna61 | 29.07.19 | 22:30

  Moc děkujuuuMiluju tě!TanečniceMiluju tě!

 • 11894001lauermannova | 29.07.19 | 10:04

  Taky děkujů za ❤️ a přeju krásný letní denDrink

 • 11892696Filio | 28.07.19 | 16:28

  Gratuluji k titulce! PotleskÚžasné! KyticeSvítíčko sluníŠtěstí

 • 11892280Eva Pitrunová | 28.07.19 | 10:20

  Krásná titulka, děkuji a gratuluji

 • 11892259Teik | 28.07.19 | 10:14

  Gratuluji PotleskÚsměvKytice

 • 11892198tomas60 | 28.07.19 | 09:46

  Gratuluji k VětevtopíkuVětevTanečnice

 • 11892161lauermannova | 28.07.19 | 09:19

  Gratuluju k titulce PotleskDrink

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím