Kontakt Zboží
Hodnocení: (138) 100%
Nadšenci: 658
Aktivita: aktivní
Prodáno: 194
Registrace: 16.11.2008
Město: Kolín
Stát: ČR

Novinky

788117
17.2.2019 Jak se nám v klubu Panterů povedlo fotit na téma: Světelné průhledy, průsvity a odrazy Josefa Sudka?https://www.fler.cz/blog/... Děkujeme za hlasy :o)

Vítejte v mém světě květin a barev,

kde najdete originální květinové celoroční, ale i sezónní dekorace do každého interiéru a pro každou příležitost - většinou vytvářím sady - věnec na dveře nebo na stěnu, sladěný s květinovým aranžmá na stůl. 

Na objednávku vám udělám i velké květinové aranže do velkých nádob do moderních interiérů, do haly, na terasu, ale i na recepci, do zasedacích místností, kanceláří, ordinací, tedy i tam, kde je málo přirozeného světla a klimatizace a kde by živé květiny nepřežily.

Moje květinové dekorace z hedvábných květin jsou k nerozeznání od živých květů, dodají barvy, harmonii a krásu do vašeho domova, kanceláře a dalších prostor, kde chcete navodit příjemnou atmosféru a nemusíte se o ně vůbec starat. 

Pro nevěsty jsem uvázala romantické, svěží, něžné svatební kytice v různých barevných odstínech, které nikdy neuvadnou a jsou okamžitě k dodání. Kytici mohu udělat i na zakázku a tak ji doladit k vašim šatům.

Připravila jsem pro vás malou minigalerii novinek z nabídky.

Všechny obrázky jsou s proklikem - klikněte na obrázek a zobrazí se Vám aranžmá v nabídce s detailním popisem a fotografiemi:

 image   image

image  image

image  image

 image  image

 image  image

image  image

 image  image

image  image

image  image

image  image

Chcete mít přehled o novinkách v nabídce? Nastavte si sledování novinek!

 

TOPlist  od 21. 3. 2017  

 

 

 

 

Dekorace z hedvábných květin jsou velmi trvanlivé. Jsou ošetřeny speciálním sprejem na hedvábné a umělé květiny. Impregnace odpuzuje prach, oživuje barvy a zvyšuje odolnost květin.

V interiéru nebo venku pod přístřeškem vám vydrží řadu let beze změny barev a vzhledu.

Údržba dekorací není náročná - prostě je otřete vlhkým hadříkem a jednou za čas obnovíte impregnaci. Sprej se dá zakoupit v balení 200 ml v květinářství a zahradnictvích.  Přípravek neobsahuje žádné nebezpečné a škodlivé látky.

image 


Pokud dekoraci vystavíte venku na místo, kde je vystavena slunci, barvy nám časem vyblednou, ani déšť květinám neprospívá, časem dojde k jejich znehodnocení. Také silikon, kterým jsou květiny a přízdoby upevněny ke korpusu, se na slunci a dešti uvolňuje, a tak je potřeba třeba přízdoby tavnou pistolí nebo vteřinovým lepidlem nalepit zpátky na korpus.

1.    Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 03/2017 pro nákup zboží, materiálu a návodů od prodejce lauermannova.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží připřepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

 3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

 3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.  Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce na je vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Případné reklamace budeme řešit  k maximální spokojenosti zákazníka. 

Nový občanský zákoník nám ukládá povinnost informovat vás o podmínkách pro uplatnní práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.“. 

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby bude vyčkáno do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

Zboží pošlu do 2 dnů od přijetí platby na účet

Způsob dopravy
Posílám zboží ihned po obdržení platby, důkladně zabalené proti poškození do bublinkové folie a kartonových krabic jako pojištěný balík do ruky za 125 Kč + 10 Kč balné. Osobní předání po dohodě v Kolíně je možné.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou v souladu s platnou legislativou ČR a dobrými mravy. Pokud se vám dekorace "naživo" nebude líbit, nepoškozenou můžete vrátit do 14 dnů zpět.

Komentáře

 • 11582476mmaammaaAjja | 17.02.19 | 23:36

  Pusai já dobrou a ještě lepší noc vinšuju...MěsícUsnul

 • 11582338Kouzelný pokoj | 17.02.19 | 22:39

  Vše jsem poctivě pojedla, vypila a teď mám břucho jak v 8.měsíci! Děkuji uctivě!Velký úsměvPusaa taktéž něco posílám, ať je Vám hezky a vesele!KyticeTulipánStehýnkoŠpagety bologneseJídlo s rýžíDonutČajZmrzlinaŠtěstíJablko červenéTřešněHroznové vínoValentýnka

 • 11581331Helča Kreativ | 17.02.19 | 16:06

  Také moc děkuji. Krásnou neděli

 • 11581329Amethyst | 17.02.19 | 16:04

  Zdravím, Jaruško a děkuji za srdénko. Přeji krásnou neděli Ahoj!Krásný denSvítíčko sluníŠtěstíTulipán

 • 11581317Human | 17.02.19 | 15:56

  Ježiš, promiň, ta hlava děravá Údiv jen je to prostě moc milé od Tebe Srdce

 • 11581075Alaric | 17.02.19 | 13:32

  KvětSvítíčko sluní

 • 11580884Human | 17.02.19 | 11:45

  Jaruško, přeji krásnou neděliSvítíčko sluní a tak mě napadá, jak vůbec znáš moje křestní jméno?

 • 11580721petka-2007 | 17.02.19 | 10:40

  děkuji i za gratulkuPusaOslava!, a také přeji prima víkendŠtěstíSvítíčko sluníAhoj!

 • 11580693Domácí zahrádka | 17.02.19 | 10:34

  Milá Jaruško, díky za gratulku, pěknou neděli přeji Velký úsměvMiluju tě!

 • 11580671Hravokádo | 17.02.19 | 10:30

  Moc děkujeme! MrkáčekTulipán