Kontakt Zboží
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 119
Aktivita: aktivní
Prodáno: 112
Registrace: 6.5.2018
Město: Praha 9
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

LA PETULIA - ŠPERKY, CO MAJÍ DUŠI

»Kreativita je schopnost vidět něco, co zatím neexistuje.«

***

Milé zákaznice a zákazníci,

děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku.

Jmenuji se Petra a vyrábím především buttonkové náušnice. Jedná se o knoflíky ručně potažené látkou, které jsou připevněny na puzetce nebo v lůžku z chirurgické oceli, vhodných i pro alergiky. Náušnice jsou opatřeny kovovou i plastovou zarážkou, abyste si mohli vybrat, co Vám bude více vyhovovat.

Tvořím náušnice s neokoukanými originálními motivy. Vybírat můžete z různých velikostí, materiálů, stylů a provedení. Inspiraci hledám všude kolem sebe. Vyrábím z nových i recyklovaných materiálů.

Nově vyrábím také náhrdelníky a brože s ruční výšivkou.

Mé výrobky jsou stvořeny pro ulice velkoměsta i toulky přírodou. Chtějí potěšit mladé dívky i zralé ženy. Jsou určeny pro Vaši jedinečnou osobnost i k obdarování Vašich blízkých a přátel.

Věřím, že každý pár náušnic si najde svou nositelku. Mým největším přáním jsou spokojení zákazníci.

Každý kus je originál a proto většinou nemohu vyrobit dvě úplně stejné náušnice, pouze velmi podobné. U některých párů je dokonce záměrem vytvořit odlišné kusy. Tento způsob provedení pak ještě více podtrhne jedinečnost ručně zhotoveného výrobku. Stejně tak nemohu vyrobit zcela totožný pár, jen velmi podobný.

Máte-li nějaký dotaz nebo přání, napište mi zprávu.

Pokud u mě nakoupíte, budu ráda za zanechání zpětné vazby v podobě hodnocení a komentáře.

Doufám, že Vám mé výrobky budou potěchou pro oko i pro duši. Všechny náušnice vyrábím s láskou, nadšením a pečlivostí.

Při zakoupení ručního výrobku si nekupujete pouze výsledný produkt, ale také čas vynaložený na jeho výrobu, dobu strávenou nad získáváním zkušeností a hodiny vymýšlení postupů a jejich zdokonalování. Kupujete si nápad a um výrobce, za kterým stojí konkrétní člověk, ne firma. Děkuji každému z Vás, kdo mi svou objednávkou přinese radost a dá mi tak možnost dělat to, co mě baví.

Vaše

Petra alias La Petulia

 

 

Copyright Šperky »La Petulia« jsou mé autorské originály. Jejich tvorba mi přináší nejen potěšení, ale stojí mě také čas a úsilí. Buďte prosím sami sebou a nesnižujte se ke kopírování cizích nápadů.

 

Buttonkové náušnice s výšivkou

Nůžky Základem jsou kovové knoflíky ručně potažené vyšívací tkaninou zdobenou křížkovým stehem. Buttonky jsou připevněny na puzetce z chirurgické oceli, vhodné i pro alergiky. Součástí jsou zarážky z chirurgické oceli. Výsledkem je precizní ruční práce, která výrobku propůjčuje punc výjimečnosti.

Pravítko Průměr buttonku je 15 mm.

Diamant Každý kus je originál a proto většinou nemohu vyrobit dvě úplně stejné náušnice, pouze velmi podobné. Stejně tak nelze vyrobit zcela totožný pár, jen velmi podobný. Každá z Vás tak bude mít svůj jedinečný, originální pár náušnic.

Tanečnice Náušnice jsou vhodné pro zvláštní příležitosti i běžné nošení.

Copyright Děkuji, že respektujete autorské nápady a provedení.

 

Náhrdelník s vyšívaným medailonem

Nůžky Základem je vyšívací tkanina zdobená křížkovým stehem, která je osazená do vintage lůžka ve starobronzové barvě. Medailon je zavěšen na řetízku se zavíráním na karabinku. Výsledkem je precizní ruční práce, která výrobku propůjčuje punc výjimečnosti.

Pravítko Vnitřní průměr lůžka je 30 mm, celkový rozměr přívěsku je 46 × 38 mm. Délku řetízku si zvolte v menu na pravé straně.

Diamant Každý kus je originál a proto většinou nemohu vyrobit druhý zcela totožný medailon, pouze velmi podobný. Každá z Vás tak bude mít svůj jedinečný, originální šperk.

Tanečnice Náhrdelník je vhodný pro zvláštní příležitosti i běžné nošení.

Copyright Děkuji, že respektujete autorské nápady a provedení.

 

Brož s vyšívaným medailonem

Základem je vyšívací tkanina zdobená křížkovým stehem, která je osazená do vintage lůžka ve starobronzové barvě. Brožový můstek na zadní straně je umístěn v horní části. Výsledkem je precizní ruční práce, která výrobku propůjčuje punc výjimečnosti.

Pravítko Vnitřní průměr lůžka je 30 × 40 mm, celkový rozměr brože je 38 x 48 mm.

Diamant Každý kus je originál a proto většinou nemohu vyrobit druhý zcela totožný medailon, pouze velmi podobný. Každá z Vás tak bude mít svůj jedinečný, originální šperk.

Tanečnice Brož je vhodná pro zvláštní příležitosti i běžné nošení.

Copyright Děkuji, že respektujete autorské nápady a provedení.

Způsob dopravy
Náušnice dodávám v papírové krabičce, zabalené do bublinkové obálky. Balíčky posílám doporučeně Českou poštou. Po domluvě je možné osobní předání v Praze - metro Rajská zahrada, Palmovka, Kobylisy.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

- Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

- Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce La Petulia prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/la-petulia. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

- Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

- Potvrzení objednávky provede prodávající. Kupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

- Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

- O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Zrušení objednávky

- Kupující má právo odstoupit od objednávky, což provede písemně prostřednictvím vnitřní pošty a/nebo e-mailovou zprávou. Pokud zruší objednávku prodávající, vždy uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit a vyřídit.

Platební a dodací podmínky

- Kupující kupuje zboží za cenu platnou v okamžiku objednání.

- Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Air Bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

- Zboží je odesíláno doporučeně Českou poštou.

- V případě osobního předání zboží lze po domluvě uradit cenu zboží v hotovosti na místě určeném pro předání.

- V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

- Pokud je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

- Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

- Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

- Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

- Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího, např. vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou.

- Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

- Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

- Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

- Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

- Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku.

- Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

- Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. července 2018.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 11518917nesu | 23.01.19 | 12:19

  Gratuluji!!Palec nahoruPotlesk

 • 11478774U Pihulky | 06.01.19 | 07:31

  Moc děkuji za všecičko a přeji krásnou neděli . Pihu

 • 11466297Katy scrap | 30.12.18 | 21:17

  přeji hodně štěstí v roce 2019Štěstí

 • 11458956Kruchy | 26.12.18 | 10:18

  Gratuluji k TopuPárty!Mašle

 • 11403797Rossalli | 25.11.18 | 22:20

  Moc děkuji za milou návštěvuPusaMiluju tě!Květ

 • 11402958wilde | 25.11.18 | 17:15

  Děkuji za milou návštěvu a přeji pěkné dny. ÚsměvKytice

 • 11398630babizna61 | 23.11.18 | 11:29

  Zdravím, přeju pohodový pátek i víkend a moooooc děkuju

  TanečniceMiluju tě!PusaMiluju tě!Tanečnice

 • 11394586Zlatá jehlice | 21.11.18 | 13:24

  Moc děkujuPusaTanečnice a přeju krásný den Svítíčko sluní.

 • 11394017Titmouse | 21.11.18 | 08:32

  Velký úsměvDěkuji já a srdečně zdravím!Zamilovaný pohled

 • 11378773lauermannova | 14.11.18 | 11:01

  Děkujů za ♥ a přeju krásný denSvítíčko sluní

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím