Kontakt Zboží
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 73
Aktivita: aktivní
Prodáno: 72
Registrace: 22.10.2018
Město: Strakonice
Stát: ČR

Novinky

789244
22.2.2019 Nově na Kreslence najdete látkové panely na polštářky.

NAŽEHLOVAČKY, NÁŠIVKY, LÁTKOVÉ PANELY PRO VAŠE TVOŘENÍ

Všechny obrázky, které tu najdete, jsou kvalitně vytištěny na bavlněnou látku – buď přímo na záplatovinu, která má na spodní straně vrstu lepidla na textil, nebo na bavlněný popelín české výroby.

Používáme barvy na textil s certifikací OEKO-Tex STANDARD 100 pro oděvy přicházející přímo do styku s pokožkou. Barvy jsou důkladně tepelně fixovány.

OBRÁZKY S “PODPISEM”

Každý obrázek, který tu najdete, má svého konkrétního autora (ilustrátora, kreslíře, malíře), kterého můžete znát z Fleru. (Nejde tedy o obrázky vystřižené z průmyslově vyráběné metráže.)

Kreslenčiny obrázky mají svou “osobnost” a také “osobitost”, která je prostě nenahraditelná.

A POUŽITÍ?

Jako první se samozřejmě nabízí to klasické – záplaty na zakrytí různých děr, dírek, fleků či flíčků.

Nebo třeba toto: Tričko, které jste si nedávno koupili, je vážně super, krásně vám sedí, ale přece jen mu něco chybí – co ho oživit nějakým Kreslenčiným obrázkem?

A samozřejmě – takové obrázky mají široké uplatnění ve vašem dalším tvoření. Můžete je použít k dozdobení Vašich originálních tašek, kapsiček, peněženek, triček, mikin … Ale i notýsků či bločků.

Široké uplatnění mají také ve stále populárnějším quiltování. Rádi sešíváte k sobě různé barevné či vzorované čtverečky? Pak určitě využijete některé z Kreslenčiných látkových panelů.

CHYBÍ VÁM NĚJAKÉ MOTIVY? 

Nebojte se napsat, budeme rádi za vaše tipy a pokud to bude možné, rádi o ně svou nabídku rozšíříme.

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Artův svět v.o.s., IČ0 14499835, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/kreslenka.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je případně možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo vyrobeno na zakázku.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena do 10 pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího.

Prodávající odešle kupujícímu zboží obvykle do týdne po přijetí platby. V případě zboží, které není skladem nebo vyráběhého na zakázku, může být dodací lhůta delší.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. listopadu 2018.

Komentáře

 • 11597533Jeane | 24.02.19 | 07:39

  Děkuji za gratulaci k místečku v TOPu i spoustu Srdce ;o))

 • 11542519Jana 60 | 01.02.19 | 20:51

  Mate spoustu krasnych vecicekPotleskÚsměv

 • 11450107miska-4 | 20.12.18 | 08:12

  moc moc fajn věcičky. ať se daříŠtěstí. a samo hezký vánoční časVánoční stromek

 • 11401256Kreslenka | 24.11.18 | 18:44

  Moc děkujeme :-)

 • 11401188Čičiko | 24.11.18 | 18:00

  Výborný nápad, krásný obchůdek.OK!ÚsměvŠtěstí

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím