Kontakt Zboží
Hodnocení: (84) 100%
Nadšenci: 221
Aktivita: aktivní
Prodáno: 654
Registrace: 9.8.2017
Město: Praha 3
Stát: ČR
DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- Kč!! ( PLATÍ PRO ČR!!) Platba předem - bankovním převodem. NA DOBÍRKU NEODESÍLÁME!

Novinky

835008
5.10.2019 Dnes vloženo nové znoží

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,-Kč!!! PLATÍ PRO ČR!!

Zabýváme se zakázkovou výrobou kožených produktů všeho druhu. Umělecká tvorba, exkluzivita, kvalita, originalita, jedinečnost vašeho výrobku. Vyrábíme širokou škálu kožených výrobků. Specializujeme se na opasky, kabelky, kytarové popruhy, různé obaly na notebooky, mobily,doplňky  atd.

 

VIDEO - POHLED DO NAŠÍ DÍLNY. Jak vzniká kožená brašna.

  OPASKY 

image

KABELKOVÉ POLOTOVARY


 

 

KOŽENÁ PÁNSKÁ PENĚŽENKA. Ručně tepané motivy dle přání a domluvy! 

 

 

 

 

Vyrábíme kožené výrobky z kvalitní kůže osvědčenými tradičními řemeslnými postupy.

Při ruční řemeslné výrobě klademe velký důraz na preciznost a kvalitu. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z usní a kůží. Šité z prvotřídních nití. 

Zde je vzorník barev podle kterého si můžete vybrat barvu vašeho výrobku. U výrobků u kterých je tato možnost je vždy přiložen tento vzorník. Napište prosím vždy do objednávky (poznámky) číslo barvy.

POZOR! Barvy dle vzorníku barev můžou na obarvené kůži vypadat odlišně. Je to dáno tím, že každá kůže je jiná a má rozdílné vlastnosti  ( savost, přijímání barvy, původní barva kůže, zpracování  kůže  ),  proto se odstíny barev na každém výrobku mohou lišit!!! Hovězí useň (kůže) je přírodní materiál, který je pórovitý, dýchá a dokáže do sebe přijímat vlhkost, pot, mastnotu, nečistoty a prach. Kůže může mít viditelné nebo skryté ( jizvičky, škrábance apod ). Kůže jako přírodní materiál má vlastnost, že časem dozrává, patinuje se.  Mějte , proto prosím při výběru našich barvených výrobků na paměti, že barva se bude časem vyvíjet.

1) černá 2) černá eben 3) šedá 4) hnědá bison 5) hnědá palisandr 6) hněď tmavá 7) mahagon tmavý 8) hnědá timber-vintage 9) kaštan tmavý 10) mahagon 11) hnědá range 12) koňak 13) středně hnědá 14) cedr 15) mahagon světlý 16) borovice 17) tis 18) kaštan světlý 19) přírodní 20) žlutá 21) pinie 22) oranžová 23) červená 24) červená L. 25) bordó 26) zelená oliva 27) zelená 28) modrá L. 29) modrá 30) fialová

Poznámka: Odstín barvy se může mírně lišit dle nastavení Vašeho monitoru.

Navazujeme na naší rodinnou tradici krejčích a brašnářů sahající do dob první republiky. Už naši prarodiče a zakladatelé Otto a Vlasta Landsingerovi položili základy dnešní zakázkové rukodělné výroby kožených výrobků, které se věnuje naše firma. Jejich prioritou byla kvalita, účelnost a krása. Tedy hodnoty, které vyznáváme i my. Neseme jejich jméno a pokračujeme v tradici a odkazu, který nám zde zanechali. Je to pro nás čest a srdcová záležitost moci pokračovat dále v jejich práci.

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta ( doporučené psaní nebo balík, balík na poštu, do ruky). DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- Kč!! PLATÍ PRO ČR!! Zabalené v bublinkové folii nebo v krabici. Na Slovensko zasíláme také doporučeně poštou. V případě zakoupení více výrobků, zaplatíte poštovné odpovídající charakteru, velikosti a hmotnosti zásilky. Toto poštovné bude upraveno v objednávce s potvrzením a souhlasem kupujícího. Platba předem - bankovním převodem. NA DOBÍRKU NEODESÍLÁME!
Obchodní podmínky

Pro nákup platí všeobecné obchodní podmínky portálu Flér.

Dále obchodní podmínky:

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

1. Ochrana osobních údajů
Prodávající  (dále jen „prodávající“ nebo „správce“) zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje:

jméno, příjmení
telefonní číslo
adresu/sídlo , identifikační číslo IČ

2. Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat pro odbavení objednávek a další plnění ze smlouvy, pokud mezi vámi a prodávajícím dojde k uzavření kupní smlouvy. Takové zpracování osobních údajů umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy.

Prodávající zpracovává tyto údaje rovněž za účelem evidence smlouvy a případného budoucího uplatnění a obranu práv a povinností smluvních stran. Uchování a zpracování osobních údajů je za výše uvedeným účelem po dobu 10 let od realizace poslední části plnění dle smlouvy, nepožaduje-li jiný právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. Takové zpracování je možné na základě čl. 6 odst. 1 písm. c) a f) Nařízení – zpracování je nezbytné pro splnění právní povinnosti a pro účely oprávněných zájmů správce.

3. Zpracování osobních údajů je prováděno  prodávajícím….. tedy správcem osobních údajů. Osobní údaje pro tohoto správce zpracovávají také zpracovatelé:

4. Poskytovatelem služby Fler s.r.o , Česká pošta.
Osobní údaje nebudou předány do třetích zemí mimo EU.

Správce nemá osobu tzv. pověřence. Správce lze kontaktovat vnitřní poštou na profilu prodávajícího.

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

- vznést námitku proti zpracování na základě oprávněného zájmu správce,
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení    zpracování,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, výmaz provedeme, pokud to nebude v rozporu s platnými  právními předpisy nebo oprávněnými zájmy správce,
- na přenositelnost údajů, pokud se jedná o automatizované zpracování na základě souhlasu nebo z důvodu plnění smlouvy,
- požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
- na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením,
- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

6. Prodávající prohlašuje , že je zaregistrován na úřadě pro ochranu osobních údajů.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze odstoupit od kupní smlouvy u zboží, které bylo vyrobeno či upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu (zakázková výroba, ražba, tepání, výběr barvy, gravírování, atd.). Na výrobek z tohoto webu,který byl vyroben na ZAKÁZKU SE NEVZTAHUJE 14-DENNÍ LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ koupeného na Fleru bez udání důvodu.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 11735990gabriela.janisova | 28.04.19 | 22:30

  Děkuji za SrdcenávštěvuTulipánŠtěstí

 • 11630269evka007 | 09.03.19 | 20:37

  Květ

 • 11629742Eda 007 | 09.03.19 | 15:59

  Děkuji za milou návštěvu, obdivuji Vaši tvorbu, krásná práceZamilovaný pohledŠtěstí

 • 11574961Iveta Hejduková | 14.02.19 | 18:57

  Srdečně děkuji za opasek a ucha na kabelku.. nádherná čistá práce?Jsem mile překvapena.. ráda se k Vám opět vrátím.

  Iveta

 • 11574768Esus | 14.02.19 | 18:00

  Moc děkujiSvítíčko sluní.

 • 11483797lauermannova | 07.01.19 | 23:43

  Děkujůůů za návštěvu Tulipán

 • 11450814Esus | 20.12.18 | 18:02

  Přeji Vám pohodový večerÚsměva moc děkujiSrdce.

 • 11450706KralickovaKaterina | 20.12.18 | 16:36

  Mockrát děkuji Stydlivý úsměvZamilovaný pohled

 • 11446488Atelier Pod Hvozdem | 17.12.18 | 20:20

  Děkuji moc a přeji hezké,úspěšné další dny SmrkŠtěstíPalec nahoru

 • 11423529bellona | 05.12.18 | 11:20

  Tak jsem se tu u vás rozhlédla a skoro se usrdíčkovala. Zaujaly mne polotovary na kabelky a tak uvažuju, až bude více času, že se o nějakou pokusím, a že už vím, kde mám hledat uši nebo dna.ÚsměvPalec nahoru

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím