Kontakt Zboží
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 115
Aktivita: aktivní
Prodáno: 102
Registrace: 1.7.2016
Město: Vratimov
Stát: ČR

Novinky

885248
2.6.2020 Nové okrášlovací přívěsky na kabelku, batoh nebo klíče https://www.fler.cz/shop/...

Chainmaille neboli Kroužkování mě fascinuje už od roku 2014, kdy jsem začala své první nemotorné pokusy o spojování kroužků do různých vazeb. Přestože bych se svému koníčku chtěla věnovat více, proměňuji se na šperkařku pouze po večerech nebo o víkendech, kdy se svým stánkem v průběhu roku vyjíždím na různé akce v Ostravě a blízkém okolí.

Technika kroužkování má kořeny ve středověku, kdy brníři vyráběli kroužkovou zbroj. V každé zemi měli trochu jiný styl, proto existuje například vazba evropská, byzantská, perská nebo třeba japonská. Všechny tyto vazby a k tomu špetka fantazie jsou pro mě skvělým základem k vytvoření množství šperků, doplňků či dekorací.

Používám kroužky z eloxovaného hliníku a díky tomu jsou všechny mé výrobky kouzelně lehoučké, hypoalergenní, nebojí se vody a nezčernají ani při každodenním používání.

Ráda vytvářím věci, které váš den udělají nevšedním, ať už okrášlíte sebe kroužkovým šperkem nebo svůj domov dekorací z mé dílny. Nebráním se ani nápadům, které chcete prostřednictvím kroužků zrealizovat vy.

Kouzelné Kroužky je název, který skvěle vystihuje co všechno se dá z kroužků vykouzlit a eloxovaný hliník, ze kterého jsou všechny moje výrobky zhotoveny.

Na náramkové zapínání a náušnicové háčky používám komponenty z chirurgické oceli, také proto jsou šperky vhodné i pro alergiky.

Pokud bude chtít něco speciálního, více kusů či jinou barvu čehokoli co mám zrovna v nabídce, neváhejte použít vnitřní poštu a domluvíme se :)

imageCik Cak Kravata - na objednávkuimage
imageimageimage

TOPlist

 

MATERIÁL

Eloxovaný hliník je bezolovnatý, neobsahuje rtuť nebo kadmium. Je lehoučký a stálobarevný. Většinou nezpůsobuje alergickou reakci, výjimky však nejsou vyloučeny stejně jako u jiných hypoalergenních kovů jako je např. stříbro.

Eloxování (anodizace) je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník.

Složení použitých kroužků – hliník slitina 5356 nebo také A1Mg5 (slitina s hořčíkem kvůli tažnosti). Tento materiál je odolný korozi, částečně i slané vodě. Použití také v potravinářském, lodním, leteckém či automobilovém průmyslu. Složení odpovídá CSN 424415 a evropské normě EN AW 5356 a je plně vytvrzený H18.

Nerezová ocel nebo chirurgická ocel je tvrdý a odolný materiál nekoroduje, nečerná a je hypoalergenní. Na komponenty pro výrobu šperků je nejčastěji používaná Nerez-ocelová slitina typu 316L známá jako chirurgická ocel a také Nerez-ocelová slitina typu 304 která má velice podobné složení.

Korálky - název je odvozen od přírodního korálu. Korálky mohou být vyrobeny z různých materiálů jako je sklo, akryl, kov, keramika, přírodní minerály a další. Pro svou rozmanitost tvarů a materiálu poskytuje nepřeberné množství variant použití.

ÚDRŽBA

Výrobek stačí namočit ve vlažné vodě, napěnit s trochou tekutého mýdla, důkladně opláchnout a vysušit. Nepoužívejte žádné pomůcky (drátěnku, kartáček, houbičku atd.) mohli byste povrch kroužků poškodit. Nepoužívejte agresivní mycí prostředky.

Nevhodné pro děti do 3 let

Způsob dopravy
50,- Česká pošta doporučené psaní.
Zboží posílám v bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina Janottová, IČ 05192145, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/shop/kouzelne-krouzky. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu. 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit a to i bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího např. vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u MONETA Money Bank, a. s.). Prodávající odešle kupujícímu zboží po připsání platby na účet.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16. července 2016.

Komentáře

 • 12314391iva korčáková | 27.03.20 | 11:00

  Zdravím, přeji klidné dny a moc děkuji za milé zastavení Stydlivý úsměvTulipánSrdceK|rásná tvorba Palec nahoru

 • 12310371aandělkaa | 24.03.20 | 18:16

  Miluju tě!Tulipán

 • 12305542Belinus | 21.03.20 | 07:34

  Moc děkuji za milou návštěvu a přeji krásný začátek jara TulipánSvítíčko sluníTulipánSvítíčko sluníTulipánSvítíčko sluníTulipán.

 • 12233139Jitka Brožová | 09.02.20 | 22:20

  Děkuji.TulipánSvítíčko sluní

 • 12205871tomas60 | 26.01.20 | 11:37

  Moc děkuji za gratulkuTanečniceMašlePusa

 • 12193732lauermannova | 18.01.20 | 22:27

  Děkujů za ❤️ a přeju krásný večer Tulipán,Martinko

 • 12144282Zoe4 | 17.12.19 | 21:32

  Děkuji za milé srdíčkové nahlédnutíPusaSrdcea přeji pohodový adventBrrrr, zimaMašleVánoční stromekKometkaČajCukrátkoAhoj!

 • 12139464lauermannova | 14.12.19 | 09:43

  Děkujů za ❤️ a přeju krásný víkend,Martinko

 • 12113551lauermannova | 28.11.19 | 17:48

  Díííky moc ❤️ a přeju hezký večer,Martinko

 • 12101789lauermannova | 21.11.19 | 20:49

  Díííky moc ❤️ a přeju hezký večer Víno,Martinko

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím