Kontakt Zboží
Hodnocení: (506) 100%
Nadšenci: 705
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1420
Registrace: 16.6.2012
Město: Polná
Stát: ČR

Novinky

857935
13.1.2020 Moji milí, po více než měsíci jsem vložila také nějaké novinky - dva receptáře v "japonském" stylu. Račte nahlédnouti! :o)

Vítám všechny návštěvníky mého malého handmade světa retro zápisníků u Kajetaany!

Považuji se za člověka se sklonem k závislostem (kávička, čokoláda, občasné cigárko se sklenicí vína, bez kterých mi život připadá tak nějak chudší a méně zábavný :o), přesto mě překvapila rychlost vzniku mé závislosti na FLER.

Dnes si pro chvíle relaxace ke zmíněné kávě většinou přinesu i notebook a listuji, hrabu a kochám se na těchto bezvadných stránkách.

Přiznám se ještě k jedné závislosti, a to na nejrůznějším papírenském zboží, zápisnících, diářích, čtvrtkách, psacích potřebách aj. Tak, jako mnohé ženy těžko odolávají pěkným botkám nebo tričku, přede mnou si nemůže být jistý žádný vzhledný notýsek (i když taková nová kabelka, mno...). Jediné, co jsem od mala nemusela, bylo lepidlo; dodnes mám živé vzpomínka na ušmudlané, pomačkané výtvory (zejména na kousky rozstříhané a neuměle slepené dopravní situace, vatové kytičky atd., které všichni známe z pobytu ve školce), polepené prsty "herkulesové" či "kanagonové" a celkovou nelibost nad neuspokojivým výsledkem.

Ale to se kupodivu s věkem (a kvalitou lepidel) změnilo. Dnes je den, kdy si něco neslepím, nenamaluji, neozdobím, případně nenakoupím :o)), takový nějaký neúplný. Scrapbooking u mě prostě vede na celé čáře, i když mám období, kdy se věnuji i malování (hlavně akrylem na sololit, pastelem, pastelkami nebo třeba jen tužkou). Tak vás všechny zvu k sobě na návštěvu ... 

Nabízím především zápisníky, deníky, sešity, receptáře a další scrapbookové handmade výrobky.

 Mezi mé nejoblíbenější patří deníky speciální:

Nebo deníky antikvární (obohacené o listy z retro kalendáře):

Moc ráda dělám také luxusní typ deníků s množstvím nejrůznějších vychytávek:

Deníky nostalgické s originálními kabinetními fotografiemi:

K dispozici jsou také deníky čvercové (menších rozměrů - 15x15 cm) do kabelky:

Zkrátka nepřicházející ani milovnice kuchařského umění, pro ně mám připraveny receptáře:

 

Moji milí nakupující a nakukující,

přichází čas pořizování diářů na příští zakulacený rok, a proto také v mém krámku bude k dispozici dostatek nového. Celá řada z vás u mě nakupuje pravidelně a velmi dobře zná typy mých diářů. Opět to budou:

Diáře A5 klasik s vanilkovými listy:

 Diáře A6 s bílými listy:

Jde o diáře s tvrdými deskami z knihařské lepenky, svázané kroužkovou vazbou. Desky jsou patinovány vintage inkoustem a zdobeny kvalitními scrapbookovými papíry. Součástí obou typů diářů jsou dvě kapsy a magnetické záložka ve stejném stylu pro lepší orientaci.

Snažila jsem se, aby vám v diáři nic nechybělo. Kromě samotných diářových listů s jmenným kalendářem, vyznačenými státními svátky i důležitými měsíčními fázemi, nechybí přehledné roční kalendárium (i na rok 2021), měsíční sloupkové kalendárium, plánovací kalendář a prostor na poznámky.

 

Kromě těchto typů nabízím také diáře A5 kreativ s vanilkovými listy, které jsou doplněny v každém měsíci dvoulistem určeným pro hračičky a kreativce, kde se mohou výtvarně a nápaditě vyřádit. Navíc je tam místo na poznámky a důležité informace a připomenutí:

 

Listy vanilkové barvy jsou vyšší gramáže (120 g/m2), a proto je svázán širokou kroužkovou vazbou (cca 2 cm) pro pohodlnější otáčení.

 

Moji milí zákazníci, dovolte mi krátkou informaci, týkající se diářů (potažmo všech ostatních mých výrobků). Množí se mi dotazy např., zda bych znovu nevyrobila vyprodaný diář, nebo typ vystaveného diáře příště neudělala s motivem použitým na jiném diáři, nepřidala samolepku, kartonový výsek, nebo naopak něco neubrala atd.

Bohužel nemohu. Fotografie diářů, které mám v prodeji, neslouží jako vzorník; jedná se vždy o konkrétní výrobek, jediný k dispozici. A v devadesáti procentech případů jako jediný zůstane, protože není v mých materiálových možnostech vyrobit duplikát.

Pokud se vám některý diář, deník, zápisník nebo receptář líbí, kupte ho raději ihned (nebo si ho nechte zarezervovat - není problém!). Vyvarujete se tak případnému zklamání, které mě samotnou velmi mrzí.

Děkuji za pochopení :o)!

Způsob dopravy
Deníky, zápisníky, notesy a diáře přepečlivě omotávám fólií a zasílám v protinárazové (bublinkové) obálce nebo v případě potřeby v krabičce doporučeně Českou poštou. Přáníčka si navíc hoví v celofánovém samolepícím obalu odpovídající velikosti. V případě, že si přejete zaslat balíček "do ruky" nebo "na poštu", napište při objednávání tuto informaci do poznámky. Cena zásilky se pak bude odvíjet od aktuálního ceníku České pošty. Na dobírku nezasílám. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 1. Úvodní ustanovení
 • 1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodávajícího KajetaanaPodmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího ( provozovatele profilu Kajetaana) a nakupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • 2.1: Podáním objednávky nakupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • 2.2: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, nakupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
 • 2.3: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky nakupujícího nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
 • 2.4: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi nakupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
 • 2.5: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude nakupující informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

 • 3.1: Nakupující má ze zákona právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od obdržení zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba zboží poslat zpět v uvedené lhůtě. Před odesláním zboží zpět je nakupující povinen o tomto informovat prodávajícího.
 • Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.
 • 3.2: Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.
 • Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí nakupujícímu zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. 
 • 3.3: Uplatní-li nakupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

4. Práva a povinnosti prodávajícího

 • 4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu nakupujícího v termínu, který nakupjícímu sdělí při potvrzení objednávky.
 • 4.2: Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • 4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s nakupujícím na novém plnění. V případě, že nakupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající nakupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

5. Práva a povinnosti nakupujícího

 • 5.1: Nakupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • 5.2: Nakupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je nakupující srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
 • 5.3: V případě, že věc při převzetí nakupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má nakupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku nakupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může nakupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud nakupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6. Dodací podmínky

 • Objednávky jsou nakupujícímu doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

7. Reklamační řád

 • 7.1: Záruční doba
 • 7.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.
 • 7.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží nakupujícím a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.
 • 7.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.
 • 7.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.
 • 7.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.
 • 7.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení, vady vzniklé používáním zboží, mechanickým poškozením či nedodržením návodu k používání a údržbě.
 • 7.2: Způsob reklamace
 • 7.2.1: Před samotnou reklamaci nakupující nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.
 • 7.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění (dle předchozí dohody se zákazníkem viz bod 7.2.1).
 • 7.2.3: Nakupující si náklady na přepravu zboží hradí sám.
 • 7.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má nakupující nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.
 • 7.2.5: V případě uplatnění reklamace si nakupující ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.
 • 7.3: Provedení reklamace
 • 7.3.1: Prodávající po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět nakupujícímu vrátí.
 • 7.3.2: O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající nakupujícího předem dohodnutým způsobem (písemně nebo elektronicky).
 • 7.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat nakupujícímu částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

8. Závěrečná ustanovení

 • 8.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky nakupujícím.
 • 8.2: Odesláním elektronické objednávky nakupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
 • 8.3: Ochrana osobních údajů – osobní údaje nakupujících jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v plném znění.
 • V Polné dne 31. 5. 2018
 • 9. Dodatek
 • Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.
 • V Polné dne 31. 5. 2018

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12191847mardwina | 17.01.20 | 21:36

  Děkuji za nádherný diář a precizní práci.MartinaZamilovaný pohled

 • 12187409Titmouse | 15.01.20 | 11:52

  Zamilovaný pohledKlárko, hezky umíš létat! PusaDěkuji ti pěkně a srdečně zdravím na Vysočinu ze sluncem zalité Prahy!Den ve městěSvítíčko sluníŠtěstí

 • 12159353Titmouse | 29.12.19 | 21:54

  Velký úsměvKlárko milá! Přeji ti do Nového roku 2020 pevné zdraví, hodně štěstí a tvůrčí inspirace!KometkaBum!TrumpetaMašle

 • 12137224tvorive ruce | 12.12.19 | 16:04

  Zdravím a díky... ÚsměvPusaMiluju tě!

 • 12136210the.black.mouse | 11.12.19 | 20:46

  Mockrát děkuji za srdíčka a přeji krásný konec roku ÚsměvBrrrr, zimaŠtěstíMyš

 • 12128195Zdekula | 06.12.19 | 22:35

  Děkuji velmi a přeji krásné adventní dny.KyticeVánoční stromekMiluju tě!

 • 12127530caby | 06.12.19 | 17:30

  mockrát děkuji za plnou obrovskou náruč srdíčekKytice

 • 12125856Jari P. dekorace | 05.12.19 | 16:50

  Velký úsměvděkuji a přeji klidné adventní dnyVánoční stromek

 • 12123842Titmouse | 04.12.19 | 15:06

  Brečí smíchy Promiň... Ale moc jsi mě potěšila a milion srdíček jsi mi nadělila...PusaAni já nejsem adventně naladěná, pojednám to asi hygge! Tedy pohoda s pohodou.Velký úsměvTanečniceKometka

 • 12123555Titmouse | 04.12.19 | 12:17

  Zamilovaný pohledKlárko, mávám na Vysočinu a chválím novinky!LáskaU nás svítí slunce..Svítíčko sluníÚdiv

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím