Kontakt Zboží
Hodnocení: (111) 100%
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 8.1.2015
Město: Velké Pavlovice
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

Hlava pná fantazie a věčná touha něco tvořit a blbnout. Miluju neobvyklé věci a protože mne baví využít fantazii k neobvyklým věcem, dala jsem se jen tak do tvoření 3D obrázků.  Některé jsou ale i malované nebo tvřené z miniaturních kamínků, ale to poznáte na první mrknutí oka. 

Obchodní podmínky

Pokud si zboží objednáte, máte 10 dnů na vrácení bez udání důvodu. Poštovné jde za Vámi a je neevymahatelné zpět. Proto se ,prosím, vždy řádně rozmyslete. Platba probíhá vždy předem a já Vám dám vědět, kdy jsem schopná zboží odeslat. Maximálně se bude jednat pouze o dny. Pokud zboží vrátíte, musí být zabaleno stejně kvalitně, jako při dodání. Pokud by vlivem přeravy došlo k poškození,obraz vraťte, předem ale vyfoťte rozsah poškození, abych u pošty mohla uplatňovat náhradu škody. Nejlépe je spojit se písemně a další část reklamace bychom dohodli po telefonu. Jde mi vždy o psokojenost klienta. 

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

  • 11419858ksjana | 03.12.18 | 14:03

    Ďakujem veľmi pekne.Ozvem sa vám KyticeŠtěstí

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím