Kontakt
Hodnocení: (22) 100%
Registrace: 8.7.2012
Stát: ČR

Milé maminky,

vítejte na mých stránkách. Vše co tvořím, ať už háčkuji nebo šiji, dělám s láskou, jako bych to dělala pro své děti. "Věcičky" jsou připravené k osobnímu odběru nebo je zašlu poštou za obvyklé poštovné.

Háčkuji též na objednávku čepičky s jakoukoliv aplikací, ušanky, kloboučky, bačkorky, šálky, dětské deky apod. Fotografii uháčkovaného výrobku vám zašlu emailem ke schválení. Pokud se vám bude líbit, zašlu obratem po přípsání penízků na účet.

 Háčkuji výhradně z českých testovaných přízí vhodných pro miminka, zn. Batole, Nela, Ája, Gloria, Camilla (od výrobců: VLNAP a.s. Nejdek, NIŤÁRNA Česká Třebová), případně dohodou z jiné příze(.Vždy uvádím výrobce)

Na dobírku nezasílám, nemám s tím dobré zkušenosti.

Prosím berte na vědomí, že se jedná o ruční výrobu. Ačkoliv pracuji s maximální pečlivostí, tak nemůže být vše strojově přesné.

Upozornění: neháčkuji licenční motivy chráněné autorským zákonem, děkuji za pochopení.

 

Milé maminky,

dle vlastní zkušenosti doporučuji prát ručně, při teplotě cca 30 st. C v běžném pracím prostředku, rozhodně nepoužívat žádná bělidla a změkčovadla (aviváže). Při máchání nekroutit, jen lehce vymačkat a nechat položené uschnout (nevěšet). Nežehlit.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím