Kontakt Zboží
Hodnocení: (606) 100%
Nadšenci: 2611
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2260
Registrace: 12.2.2010
Město: HAVÍŘOV
Stát: ČR

Hodnocení uživatele

 • Sir-Ka / 10.3.2019
  Prodejce mi bez předchozí domluvy poslal jiné zboží, než jsem si objednala, takže jsem zboží vrátila a prodejce mi uhradil s tím spojené náklady. Taštička jako taková byla moc pěkná, akorát rozměrově nevyhovující.
 • Trpasličinka / 10.9.2015
  Námět trička je úžasný, taujal mě na první chvíli. I obrázek na tričku je solidně a pěkně vyveden. Jediněčná práce. Tím spíš bych však ocenila kvalitnější tričko jako takové. Je to velmi nízká gramáž a hlavně není vůbec tvarované na ženskou postavu, takový unisex střih bez probrání v bocích. To je veliká škoda. Za tak pěknou práci bych klidně připlatila ještě 50 Kč navrch, abych dostala kvalitnější triko a mohla dělat skutečnou parádu. Pokud se časem změní dodavatel triček, určitě bych neváhala pořídit si další motiv.
 • Plamenice / 5.5.2013
  Zboží dorazilo v pořádku, jen byla objednávka uskutečněne v době Vánoc, takže komunikace s prodejkýní byla lehce komplikovaná. Zboží je kvalitní, mohu doporučit dál.
 • . . . . . . . . . . . . . . . . . . ♥ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 • Inja / 6.6.2011
  Bohužel jsem nositelka slovanských tvarů těla a i když je sukně úžasná, doporučovala bych ji nositelkám velikosti do 40 (já mám 42 a bohužel tak nějak zvláštně vytvoří obr vlnu - krabatinu pod pasem vpředu při chůzi a sezení) ... ale slečnám, paním do velikosti 40 můžu jen doporučit! Skvělý materiál - v létě úžasně chladí a kombinace barev je epesní! Na fotografii vypadá více jako šedivá, ale ve skutečnosti je spíše do zlatova či okrova)
 • kulla / 22.2.2010
  Tak nevím, co to udělá po vyprání..
1/1
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím