Kontakt Zboží
Hodnocení: (2057) 100%
Nadšenci: 3266
Aktivita: aktivní
Prodáno: 25319
Registrace: 23.1.2012
Město: Moravská Třebová
Stát: ČR
Upozorňujeme naše zákazníky, že doba odesílání balíčku bude zpožděna o 4-5 dní. Děkujeme za pochopení. Vaše Mýdlárna Erdé.

Hodnocení uživatele

 • stepahru / 12.11.2019
  Dobrý den. S výrobky a jejich vlastnostmi jsem spokojena, jen jsem si při objednávce neuvědomila, že množství zakoupeného produktu odpovídá spíše testovacím vzorkům, takže mě nemile překvapil poměr cena/množství produktu. Ale uvědomuji si, že je to moje chyba a zákaznická nezkušenost - viděla jsem dobrou cenu a počítala jsem s přiměřenou velikostí obalů, tak jako v drogerii. S kvalitou produktů jsem spokojená, krásně voní a jsou opravdu šetrné. Šetřím si je jak se dá, snad mi vydrží déle než si myslím. Vzhledem k tomu, že obaly odličovacích prostředků a deodorantů jsou umělohmotné, myslím si, že by stálo za to inzerovat a vyrábět rovnou větší balení. Při příští objednávce nicméně budu zkušenější. Přeji hezké dny a mnoho zdaru.Také moc děkuji za přiložený dárek. Śtěpánka Jíšová.
 • tichurka / 8.10.2019
  Asi jsem měla trochu jinou představu. vyzkouším a uvidím.
 • megy / 15.6.2019
  vše v pořádku.
 • babarbara / 7.10.2016
  šampon rozhodně krásně voněl. Jako nevýhodu vidím extra mytí s citronem. Vlasy myl poměrně dobře, rozhodně lépe, jak chemické šampony. Bohužel, moje vlasy potřebují jiný druh šamponu.
 • Ano, to se u někoho stává, že mu nesednou přírodní šampony, proto jsme vyrobili ŠAMPUKY, zkuste tento typ šamponů.RD
 • Simona S. / 17.2.2016
  Šumivky jsou super, plné zvláčňujících olejů. Po koupeli se nemusím mazat, pokožka je krásně jemná a příjemně provoněná. Bohužel vůně mýdla mi vůbec nesedla, čekala jsem víc čokoládové vůně, společně s levandulí mi to prostě nevoní. Jinak vše proběhlo v pořádku, určitě doporučuji a děkuji za vzoreček mýdla :)
 • Zkuste čokoládovou bombičku, ta je více čokoládová.To mě mrzí, že jste zklamaná z vůně, ale je to spojení čokoláda a levandule, více čokoládové bych musela nazvat ČOKOLÁDOVÉ MÝDLO.
 • Luckyfibi / 19.8.2015
  Mydlo super!
1/1
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím