Kontakt
Hodnocení: (75) 100%
Registrace: 23.8.2008
Stát: ČR

Jsem z Třebíčska jedna z Husákových dětí a mám dar rukodělnosti, již od dětství mě babička a taťkova teta učily háčkovat, to asi byla první činnost, z nepřeberné škály ručních prací, kterou jsem si osvojila jako první.

Studovala jsem devět let chemii nejpve v Brně na SPŠCH a potom v Pardubicích VŠCHT,  v posledním roce studia se stala Technickou univerzitou Pardubice. V následujících letech jsem pracovala u různých společností, v zemědělství, v textilním průmyslu, přes pekárenství, dále v obchodě, v sociálních službách a v poslední řadě znovu v zemědělství a teď jsem již několik let v invalidním důchodu a zůstala mi už jen práce v dobrovolnictví. Nejprve u dětí ze sociálně slabých rodin a v současnosti docházím do domova důchodců k jedné babičce. Jinak také miluji práci v domácnosti, která ovšem není moc ceněná, ale věnuji se ji nejvíce.

Nakonci teto stránky  můžete mrknout na moje výrobky ve fotogalerii. Doufám, že  se Vám něco zalíbí a potěší oko i duši. Jinak se  omlouvám a přeji pokoukání jinde.

Následující video jsem sem vložila, protože si moc cením sv. Johanky a protože v hlasech měla podobný osud jako já, písnička má nejoblíbenější "Ty jsi tam déšť" z tohoto muzikálu, v nejhezčím podání Kamila Střihavky.

Můj nick MrMisa331 na youtube a jedno z videí převážně exhibičních.

 Blog

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím