Kontakt Zboží
Hodnocení: (296) 100%
Nadšenci: 2194
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1514
Registrace: 27.12.2012
Město: Praha 3
Stát: ČR
❇ Objednávky v hodnotě nad 1050 Kč jsou doručovány zdarma ❇ EXPRESNÍ ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ JE ZPOPLATNĚNO ❇

Novinky

878058
22.4.2020 Doplněny velikosti prstenů ;-)

 

 

Všechny vítáme v obchůdku Harpie.

Naleznete zde věci z porcelánu. Od hrníčků a misek, po prsteny, náušnice a brože. Vše je vytvořeno výhradně z českého bílého porcelánu a doplněno dekorací v podobě obtisků, různých barvítek, zlata a listrů, určených na porcelán.
Harpie není na moc velké povídání o ruční výrobě, kvalitě, pěčlivosti, originalitě, ..... to vše je samozdřejmostí.

 

List plachtící ve větruDáváme krabicím druhou šamci List plachtící ve větru


Pokud se vám zde líbí a líbí se vám výrobky, tak máme radost z každého like nebo srdíčka. Káždého milého slova si ceníme. Osobní předání po předchozí domluvě.

Srdce
MrkáčekMrkáček

 Vaše Harpie.

  

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

 

Velikost se měří nejlépe u zlatníka, ale dá se i doma, tím že si změříte průměr prstu v milimetrech. Pozor! Pamatujte na to, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub. Neměřte prst provázkem příliš přiškrcený. I tloušťka prstu se během dne může mírně měnit.

Přikládám tabulku velikostí, abyste rovnou viděli, zda by vám prsten z mojí nabídky byl.

 

 

 

Malé info o porcelánu.

 

Porcelán a keramika jsou všeobecně odolné materiály, které, jak jistě všichni ví, odolávají času. Po dlouhá staletí můžeme díky nim pozorovat, jak se naši předci oblékali, malovali, stravovali atd.

Porcelánové šperky jsou na tom uplně stejně. Pokud dojde k pádu na tvrdou zem (dlažba nebo beton), mohou se rozbít. Tak jako hrneček, když spadne na zem. Proto se o své šperky starejte, chovejte se k nim šetrně a važte si jejich ušlechtilého materiálu. Doporučuji je uchovávat ve šperkovnicích v pokoji s parketami, kobercem nebo linem a plovoucí podlahou.

Vyhněte se možnému pádu např. v koupelně na dlažbě. 

Pozlacené výrobky a odolnost povrchové úpravy proti opotřebení (otěru zlata) je různá a je závislá především na tom jak je s pokovených šperkem zacházeno. Lze předpokládat že zejména ve více exponovaných místech šperku, po nějaké době dojde k prodření na základní materiál. Tomu nelze dlouhodobě zabránit žádnou výrobní technologií.

 Výroba na zakázku (výrobek, který je vyprodaný) zabere cca 3-4 týdny. Výroba na zakázku (vytvoření nového výrobku) zabere cca 2-3 měsíce.

Každý porcelánový nebo keramický výrobek má neglazovonu část, na které stojí (leží) v peci. Glazura je skelný povrch na keramických výrobcích, který se v peci nataví. Kdyby byla glazura na spodní části, tak se přitaví na palící podložku.

Tedy plocha bez glazury není kaz, ale technologická plocha, na které se prstýnek pálí. 

Při delším nošení se může stát, že se tato plocha mírně zašpiní. Dá se ale jednoduše vyčistit kartáčkem a mýdlem.

Pecky, brože a všeobecně všechny komponenty jsou lepeny speciálním šedým dvojsložkovým lepidlem, které velmi dobře drží. Kdyby se přesto náhodou stalo, že by se odlepil komponent od porcelánové části, prosím neváhejte a zašlete mi zboží zpět, ráda vám jej opravím.

 

Vaše Harpie.

 

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně v krabičce do tří následujících pracovních dnů po obdržení platby na účet. Do ceny poštovného je zahrnuto balné. Mám účet u Fio banky, která přijímá i platby ze Slovenska. Pokud objednáte více kousků najednou, platíte samozřejmě jedno poštovné. Větší výrobky zasílám v bublinkové fólii, v poštovním balíku. EXPRESNÍ ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ JE ZPOPLATNĚNO 50.-. Objednávka musí být vytvořena do 11:00. Info na vyžádání. Prosím, čtěte doplňkové informace o zboží, např. za jak dlouhou dobu jsou k dodání atd. Při zasílání poštou je doporučená platba do 7 dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží. Fakturu ukládám automaticky do 14 dnů. K dispozici v el.podobě je vždy pod Vaší objednávkou.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Harpie - https://www.fler.cz/harpie

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami (nákupním, dodacím, platebním a reklamačním řádem), a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Prodávající se zavazuje dodat podle specifikací zboží kupujícímu a kupující se zavazuje zboží převzít a řádně zaplatit.

Veškeré podané objednávky považujeme za závazné.

Závaznost objednávek

Každá objednávka je závazná pro kupujícího i prodávajícího.

Objednávka je závazná i pro prodávajícího, odstoupit od objednávky nebo její části může v následujících případech: vyprodání zboží (o této skutečnosti je kupující informován), předchozí neuhrazené závazky kupujícího (v tomto případě může prodávající od smlouvy odstoupit i bez informování kupujícího).

Způsob objednání

Objednávka podaná prostřednictvím Fleru nebo korespondencí prostřednictvím Fleru.

Pokud potřebujete zakoupit zboží jinak, např. individuální rozměry nebo na zakázku, můžete zboží objednat pomocí Fleru. V případě objednání produktů na přání elektronickou poštou je potřeba detailně popsat druh, barvu a rozměry požadovaného zboží, předejdete tak nedorozumění v provedení zakázky.

Způsob dopravy

DOPRAVA DO ČR

 • Přepravce Česká pošta – česká pošta doručuje zásilky do dvou až tří dnů od podání zásilky od nás, sledovat zásilku můžete podle sledovacího kodu přes portál pošty. Cena za tento způsob přepravy je cca 80 – 150 Kč.

 • Fler Doprava - Geis – Geis doprava doručuje zásilky do dvou dnů od podání zásilky od nás, sledovat zásilku můžete podle sledovacího kodu přes portál Geis a nebo v sekci Fler doprava.  Cena za tento způsob přepravy je cca 100 – 150 Kč.

 • Zásilkovna - přes portál fléru zadáte při objednávce vydejní místo nejblíže vašemu domovu, na které vám zásilkovna doručí balíček a SMSkou vás informuje, že je balíček tam. Důležité! Balíček je k vyzvednutí po dobu 7 dnů, poté je vrácen! Doba na vyzvednutí se dá prodloužit na 21 dní po domluvě s dopravcem. Cena za tento způsob přepravy je 70 Kč.

DOPRAVA DO ZAHRANIČÍ

 • Přeprava Českou poštou – doručení prostřednictvím české pošty, zpravidla během pěti pracovních dní, sledovat zásilku můžete podle sledovacího kodu přes portál pošty. Cena za tento způsob přepravy je cca 100 - 150 Kč.

Při osobním převzetí je doporučená doba pro do 7dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží. Osobní předání je zpoplatněno a je vazané na vzájemné domluvě nakupujícího a prodávajicího. 

Při nevyzvednutí již zaplacené objednávky a po opakovaném vyzvání nakupujícího, bude po půl roce objednávka stornovaná.

Při zasílání poštou je doporučená platba do 7 dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží.

Termín dodání

Termín dodání závisí na aktuální skladové dostupnosti vybraného zboží. O termínu dodání budete informování prostřednictvím elektronické pošty Fleru.

Vrácení a výměna zboží

Jako při každém nákupu na dálku, i u nás máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky (rozhoduje datum udané dopravcem jako datum převzetí), pokud Vám zboží nebude z nějakého důvodu vyhovovat.

Vracené zboží musí být zcela v původním stavu.

Vrácené zboží by mělo být zabalené podobně jako bylo odeslané tak aby se během cesty se zbožím nic nestalo. Za neadekvátní zabalení a poškození nese pak odpovědnost odesílatel který může reklamaci poškození řešit s dopravcem.

Vrácení platby proběhne ve lhůtě 14 dnů od doručení zásilky k nám, ne však dříve než po doručení zboží. Podnikatel nenese náklady spotřebitele spojené s vrácením zboží.

Vzhledem k možnosti změny stavu na skladě doporučujeme předchozí domluvu a bezodkladné zaslání. Výměna za zboží ve stejné hodnotě je provedena bezplatně.

U zboží vyráběného na objednávku (dle individuálně zadaných měr) v souladu se zákonem nevzniká nárok na vrácení peněz, pokud zboží odpovídá zadaným mírám a barvě. Špatně zadané míry ze strany zákazníka nemohou být brány jako důvod k reklamaci.

Reklamace

 • Fyzické poškození zásilky přepravou reklamujte při převzetí u dopravce anebo odmítněte zásilku od dopravce přijmout a neprodleně nás o takovémto kroku informujte.

 • Před reklamací vady výrobku nás informujte. Reklamační řízení je zahájeno převzetím vadné věci od přepravce.

 • Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do zákonných 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

 • Prodávající si vyhrazuje právo ukončit obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

 • Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
 • Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, která je k dispozici ke stažení a vytištění. Vytištěnou fakturu přiložím k objednávce na požádání.

Záruka

 • Dodavatel poskytuje na výrobky v souladu s ustanoveními občanského zákoníku záruku v délce 24 měsíců.

 • Záruční doba začíná při převzetí zboží od přepravce.

 • Záruka se vztahuje pouze na vady způsobené vadou materiálu či chybou výroby.

 • Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobků vznikající při užívání věci.

 • Nárok na záruku zaniká mechanickým poškozením výrobku (např. působením tepla, nedodržením pokynů k údržbě, jiným působením vnější síly).

 • Záruka také zaniká v případě, že výrobek byl poškozen při živelné události.

 • Nárok na záruku také zaniká, je-li výrobek poškozen nesprávným či nešetrným užíváním, zanedbanou či nesprávnou údržbou.

 • Záruka zaniká, je-li výrobek užíván k jinému účelu, než ke kterému byl vyroben.

Autorská práva

Veškeré fotografie zveřejněné na těchto stránkách jsou pod ochranou autorského práva a jejich použití je možné jen se souhlasem Harpie.

Pokyny k údržbě

Při delším nošení se může stát, že se plocha kde není glazura mírně zašpiní. Dá se ale jednoduše vyčistit kartáčkem a mýdlem.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 22. 3. 2018.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12416933Yuppiii | 05.06.20 | 09:08

  MOC děkuji za gratulaci k TOPu! Srdce Měla jsem velikou radost Stydlivý úsměv

 • 12327174Dandylion | 04.04.20 | 11:20

  Já taky děkujuu Miluju tě! a fakt se rádo stalo Úsměv

 • 12319619A&P design | 30.03.20 | 20:59

  Dodatečně moc děkujeme za gratulku a milou společnost v Topu Pusa Přejeme pohodové jarní dny Svítíčko sluníMiluju tě!Ahoj!

 • 12318836Arnika-Élancé | 30.03.20 | 11:53

  Gratuluji k dnešnímu TOPuKytice

 • 12201289ELI 777 | 23.01.20 | 11:58

  PotleskPalec nahoruŠtěstí

 • 12136823design21 | 12.12.19 | 10:08

  SrdceMiluju tě!

 • 12105581LUCIE ROLKO | 24.11.19 | 09:20

  Děkuji za komentář na mém profilu. Máte krásné výrobky plné nadčasovosti, originálity a jednoduchosti v liniích tvarů. Ať se vám prostě daří !!!

 • 12104465LUCIE ROLKO | 23.11.19 | 12:22

  ...tak chvíli jsem myslela, že jsem bez dechu Velký úsměv .... mooooc děkuji Miluju tě!Srdce ..krásný důvod jak mít v sobotu prostě super den !! Ještě jednou dííííky Mrkáček

 • 12104408Jandírka | 23.11.19 | 11:34

  PusaOK!Ahoj!

 • 12085122Renata Buršíková | 12.11.19 | 21:03

  děkuji radostně, krásný večer Stydlivý úsměvPusaAhoj!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím